Esileht Koolilaps Nutiarved

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Nutiarved

Postitas:

Kuna olen ise nuputelefoniga saurus, siis uurin, kui palju maksate teie lapse nutitelefoni eest kuus? St milline netipakett on? Kuna mul on maksta 4 telefoni ja ka nooremad lapsed tahavad nüüd nutikat, siis tundub ulme maksta iga kuu ainuüksi telefonide eest ca 50 euri… Siiani toimis variant: 3 lastepaketti Tele2-s + lisainternett kuus 5 eur eest, aga märtsist millegipärast lastepaketiga enam netti juurde tellida ei saa ja soovitati võtta suurem pakett, mis tähendab oluliselt suuremat väljaminekut ehk siis senise 7 euri asemel vähemalt 13. Kui siia liita juurde veel 2 nutikat, mis eeldatavasti tarbivad samas mahus netti, siis mulle näib, et polegi mõtet lubada lastele neid kinkida. Samas kõik on teisemelised, mitte enam mingid tited, ja kõigil sõpradel ju on. Kogu suhtlus käib messengeri kaudu.
Kellel rohkem lapsi kui 1, palju maksate laste neti eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tele2 lepinguline klient. Mul on kaks last, 13a ja 8a. Maksan kolme paketi eest, lapsed ja ise kaa, meil on kõigil 7,99 hinnaga nutipaketid kõigil. Minul pole veel elus enne kuu lõppu nett otsa saanud, aga lastel on seda juhtunud. Kui näiteks vaadatakse koolis kus wifi pole youtube videosid jne. Viimase 6 kuu jooksul pole aga sead enam juhtunud, et nett otsas on, kodus ju telefonidega wifi võrgus ja ka linnapeal palju wifi levialasid, koolis jah pole. Praegu oskavad ilusti majandada, mul endal ka lastega suhtlus käib fb messengeri kaudu, hea mugav lihtne ja kiire. Me alguses näiteks ei teadnud, et tavaliste sõnumite saatmine, kui saata pilte, on erihannaga, mis tuleb paketile otsa. Kui väiksem laps veel koolis ei käinud,, siis saatis mulle pilte vms ja pärast siis sai tehtud ka talle fb messenger, et saada pilte ja kirjuta sealt, siis on tasuta 🙂
Praegu maksin kuu eest 42 euri, seal sees siis kolm nutipaketti pluss üks telefoni järelmaks ja kindlustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste eest maksan 4 eurot kuus, kuhu kuulub 5 GB netti. Kokku läheb siis kuus 8 eurot nende pakettidele.
Eelmise käo jutule lisaks, et ei pea lapsele lihtsalt fb messengeri suhtlemise pärast tegema fb kontot (kui näiteks on veel liiga väike selleks), kuna on olemas ka muidu suhtlemiseks mõeldud äppe. Näiteks whatsapp ja viber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka saurus, aga lapsi on üks. Meil kõigil kõnekaart ja lapse peale kipub kuluma isegi kuni 10 eurot kuus miskipärast (sh 1 G internetti). Hakkan ka pakette uurima. Telias proovisin paketti kokku panna ja kõige lihtsama variandi korral sain 17 eurose kuutasuga paketi:( Hakka või operaatorit vahetama. Elisa kodukal paistsid 10-eurosed nutipaketid, võib-olla odavamaid saab personaalse pakkumisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 11:57; 23.03 12:18; 24.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt võtta pakkumine teiselt telefoni firmalt. Mul on hiljuti just väga paljud sõbrad, tuttavad firmat või pakette vahetanud. Tele2 ja Elisa pakkumised on olnud ikka sinna 4 euro kanti, seal sees siis 5-15 GB interneti mahtu ja kõned. Sõltub mitu telefoni on. Kuna nii palju telefone, siis saad ka hea pakkumise. Aga alustama pead sealt, et võtad teiselt firmalt pakkumise. Niisama ei paku keegi sulle head diili. Kahjuks! Mina üle 4 euro nutipaketi eest ei maksaks. See peab siis ka sisaldama kõnesid ja vähemalt 5 GB mahtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see pakkumise võtmine käib?:) Et meilin v lähen kohale ja ütlen, et palun pakkuge mulle odavat paketti? Elisa nt ei saa meie praegusi Simpeli numbreid üle võtta enne, kui oleme jupp aega olnud Telias lepingulised kliendid. Samas meeldib mulle Elisa puhul veebipõhise positsioneerimise võimalus, mis Telias pidavat varsti kaduma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 11:57; 23.03 12:18; 24.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Elisa. Mingi soodne pakett pakuti, kus neljal inimesel igalühel 100 sõnumit, 10 000 kõneminutit ja piiramatu 4G internet 14 euro eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Elisa kliendid interneti maht 50 GB ja maksan 5€+kõned 1€ kuus ja nii 5 nutiseadet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain küll Telias mingi paketi võtta, kus lapse pakett on minu paketiga seotud ja internett on meil sama paketi oma, mida jagame omavahel, nii on mul kogu aeg ka silm peal, palju laps andmesidet kasutab, ja samas distsiplineeerib last. Ka u. 4 eur tuli lape telefoni lisandudes arvele juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 mobiili, igas 50 GB netti, mida mitte keegi ära ei kasuta kuigi youtubi vaatavad.
lisaks siis sms hunnik ja kõneaeg jne. Summa kokku 20 euri kogu pere.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 22:04; 23.03 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see pakkumise võtmine käib?:) Et meilin v lähen kohale ja ütlen, et palun pakkuge mulle odavat paketti? Elisa nt ei saa meie praegusi Simpeli numbreid üle võtta enne, kui oleme jupp aega olnud Telias lepingulised kliendid. Samas meeldib mulle Elisa puhul veebipõhise positsioneerimise võimalus, mis Telias pidavat varsti kaduma.

mina jätsin kodukale oma meili pakkumise saamiseks ja ise võeti yhendust.
alguses proovisin esindustes aga seal oli mega järjekorrad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 22:04; 23.03 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad Simple kõnekaardi numbreid alles jätta, siis teed alguses lepingu Teliaga. Kindlasti vaata, et ei tee tähtajalist siduvat lepingut. Peale seda saad nende samade numbritega ükskõik millise mobiilioperaatoriga liituda, number tuuakse üle. Mõned aastad tagasi oma ema simpli kõnekaardiga tegin nii. Pärast tõin ta telefoninumbri oma perepaketti Elisas. Sedasi jäi emale number alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad Simple kõnekaardi numbreid alles jätta, siis teed alguses lepingu Teliaga. Kindlasti vaata, et ei tee tähtajalist siduvat lepingut. Peale seda saad nende samade numbritega ükskõik millise mobiilioperaatoriga liituda, number tuuakse üle. Mõned aastad tagasi oma ema simpli kõnekaardiga tegin nii. Pärast tõin ta telefoninumbri oma perepaketti Elisas. Sedasi jäi emale number alles.

aitäh, nii mulle räägiti Elisast ka. Just mõtlesingi, et kas siis pean mingi pikema aja Telia lepinguline olema, aga kui on ka tähtajatu lepingu võimalus, siis ilmselt väga kaua ei pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 11:57; 23.03 12:18; 24.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Nutiarved

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.