Esileht Pereelu ja suhted Nüüd on siis selge- lapsi teeb ainult mees…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Nüüd on siis selge- lapsi teeb ainult mees…

Postitas:

Ma ei ole iialgi suutnud arusaada, rääkimata mõistmisest, neist teemadest, kus mehi süüdistatakse selles, et nad end naisega voodis olles kondoomi või mõne muu peenema protseduuriga pole taibanud kaitsta. Siis mis mõttes ainult mees!?
Perekooli naised haigutavad aga kui ühest suust- mees peab ju teadma, et seksides võib lapsi saada.

Alles sel nädalavahetusel lõi mul nii öelda kapsli põlema ja sain perekooli kohtumõistmisele must-valge kinnituse. Nimelt jooksis telekast reklaam, kus satiinsiniste linade vahel kebuks läks. Olete seda näinud!? Kummireklaam, kus naine küsib enne sisse pistmist, kas sul kondoom on? Mees veenvalt: ole mureta midagi ei juhtu. Peale jumala tõotust ja lubadust hakkab linade vahel rütmikas võnkumine. Lõpuks on juhtunud see, et eelmisel aastal tehti (üle) 4tuhande abordi. No niiiiii, oleks mehel kondoom olnud…

Esimese hooga vihastasin, no nii naist alandava sisuga reklaami ei ole mina varem näinud. Kas tõesti peetakse eesti naist nii lolliks ja süüdimatuks! Naine laseb asja ära teha, sest mees arvas, et midagi ei juhtu. Ei pruugigi juhtuda, kuid samas on naisel täiesti savi, kas ta saab ühest surakast lapse, suguhaiguse või abordi arve. Ühesõnaga- tuleb see, mis tuleb. Siinkohal- olgem ausad statistika kinnitab ja räägib enda eest!

Kokkuvõttes: milline karjuv ebaõiglus, naistel puudub võimalus, tahtmine, oskus oma elu ise reguleerida. Mees on see, kes teab, teeb ja otsustab…

No, minu puhul selline teater kindlasti läbi ei läheks, samas soovin jõudu ja jaksu naistele, kes oma keha üle annavad teisel inimesel otsustada. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole seda reklaami näinud, aga kuidas ta kummireklaam on kui kummi ei kasutatagi seal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole seda reklaami näinud, aga kuidas ta kummireklaam on kui kummi ei kasutatagi seal?

Reklaam propageerib kummi kasutama, on abordivastane reklaam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei saa ükski mees vastu minu tahtmist last teha ja raudselt on jäme ots selle protsessi juhtimises minu käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõttes: milline karjuv ebaõiglus, naistel puudub võimalus, tahtmine, oskus oma elu ise reguleerida. Mees on see, kes teab, teeb ja otsustab…

Sa unustad ühe pisiasja ära: naisel on võimalus selg keerata ja magama jääda.
Kui ta sihukese lambaga ikka last ei taha/ei ole valmis saama, siis ta ei tee ja keerab end unele.

Mis su probleem, peale telekavaatamise, üldse on?
Ma võin tulla ja väikese haamriga su probleemi lahendada, kui soovid. Mingi tasu eest, muidugi.
80€ näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummireklaam, kus naine küsib enne sisse pistmist, kas sul kondoom on? Mees veenvalt: ole mureta midagi ei juhtu. Peale jumala tõotust ja lubadust hakkab linade vahel rütmikas võnkumine. Lõpuks on juhtunud see, et eelmisel aastal tehti (üle) 4tuhande abordi.

No aga mehega ei juhtunudki midagi ju 🙂 Mõlemad teevad, naine vastutab, seal on lõviosa selle 4000 abordi moraal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 11:00; 20.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, laiendades mingis suht ebaõnnestunud reklaamis nähtud jama kõikidele naistele, tõestad sa seda, et pole ise terve mõistuse juures. Kinnisidee kütkes hoopis.

Või usud kõike mida reklaamides näed? Mõtled, et need kirjeldavad päris elu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru teemaalgataja kritiseerijatest. Kas nad pole perekooli lugenud või? Nii pea kui mõni tibi räägib, kuidas ta ups-rasedaks jäi, puhkeb käokisa: ega sina pole süüdi, kus MEES oli, miks MEES kondoomi ei kasutanud, MEES vastutab kaaaa!
Muidugi peaks mees ka vastutama. Aga vaadake, käod, ma ütlen ühe hästihoitud saladuse: mehed ei rasestu. Isegi kui homoaktivistid väidavad vastupidist. Rasestub ainult naine. Küsige oma emadelt, kui ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 15:45; 19.06 18:10; 20.06 17:59; 20.06 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa unustad ühe pisiasja ära: naisel on võimalus selg keerata ja magama jääda.
Kui ta sihukese lambaga ikka last ei taha/ei ole valmis saama, siis ta ei tee ja keerab end unele.

Jah, naisel oleks see võimalus. Kuid reklaami tellijad ja loojad sellist võimalust reklaamis ei kajasta, jättes mulje, et ainult mehed on otsustajad ning naised peavad tagajärgedega üksi hakkama saama.

Reklaam on ebaõnnestunund, sest ei kajastagi reaalset elu. Milleks aga siis sellist muinasjuttu üldse toota?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 16:44; 19.06 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaadake, käod, ma ütlen ühe hästihoitud saladuse: mehed ei rasestu. Isegi kui homoaktivistid väidavad vastupidist.

Palun tõesta seda väidet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 16:44; 19.06 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaadake, käod, ma ütlen ühe hästihoitud saladuse: mehed ei rasestu. Isegi kui homoaktivistid väidavad vastupidist. Rasestub ainult naine. Küsige oma emadelt, kui ei usu.

Ja siis ühes teises teemas raiutakse nagu rauda, et naistel ei tohi abordi üle ainuotsustusõigus olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vaadake, käod, ma ütlen ühe hästihoitud saladuse: mehed ei rasestu. Isegi kui homoaktivistid väidavad vastupidist.

Palun tõesta seda väidet.

Mis seal tõestada. Nad tahavad peale kasvatada põlvkonda, kes usub, et isal ja emal pole vahet ja et ka kaks meest võivad saada lapsi. Te pole kuulnudki või? Et kui üks isa ära sureb, siis jääb teine isa järele. Emast me ei räägi.

Ja siis ühes teises teemas raiutakse nagu rauda, et naistel ei tohi abordi üle ainuotsustusõigus olla…

Ei tohikski, kui mees on korralikult asja juures. Aga selliste meeste sekspartnerid vist ei ole need, kes karjuvad, kuidas mees vastutab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 15:45; 19.06 18:10; 20.06 17:59; 20.06 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru teemaalgataja kritiseerijatest. Kas nad pole perekooli lugenud või? Nii pea kui mõni tibi räägib, kuidas ta ups-rasedaks jäi, puhkeb käokisa: ega sina pole süüdi, kus MEES oli, miks MEES kondoomi ei kasutanud, MEES vastutab kaaaa!
Muidugi peaks mees ka vastutama. Aga vaadake, käod, ma ütlen ühe hästihoitud saladuse: mehed ei rasestu. Isegi kui homoaktivistid väidavad vastupidist. Rasestub ainult naine. Küsige oma emadelt, kui ei usu.

See on puhas vale. Mitte üheski teemas pole mitte kunagi mitte keegi väitnud, et naine pole süüdi. Küll aga on väidetud, et mõlemad on täpselt samamoodi süüdi ja seega on ka vastutus mõlemal.
Rasedus kestab ainult 9 kuud, see aeg on tühine 18+ aasta kõrval, kui mee son samamoodi vastutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 23:06; 20.06 15:50; 20.06 15:52; 20.06 21:27; 22.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on puhas vale. Mitte üheski teemas pole mitte kunagi mitte keegi väitnud, et naine pole süüdi. Küll aga on väidetud, et mõlemad on täpselt samamoodi süüdi ja seega on ka vastutus mõlemal.

Elatise teemades jääb just mulje, et mees poleks justkui mitte ainult “vastutav ka”, vaid lausa ainuvastutav. Et isegi, kui on omaenda truu naine, kes on üheaegselt spiraali ja pillide peal, siis mees peaks ikkagi kondoomi ka peale panema, kui lapsi ei taha. Kui ei pannud, siis puudub tal igasugune õigus suud pruukida. Ja kui pani kondoomi, siis tehku häält vaid mokaotsast ja tasakesi, sest ega kondoom pole sada protsenti kindel ja õigem oleks olnud endal munad maha võtta lasta … köhöm … vasektoomia teha lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on puhas vale. Mitte üheski teemas pole mitte kunagi mitte keegi väitnud, et naine pole süüdi. Küll aga on väidetud, et mõlemad on täpselt samamoodi süüdi ja seega on ka vastutus mõlemal.

Elatise teemades jääb just mulje, et mees poleks justkui mitte ainult “vastutav ka”, vaid lausa ainuvastutav. Et isegi, kui on omaenda truu naine, kes on üheaegselt spiraali ja pillide peal, siis mees peaks ikkagi kondoomi ka peale panema, kui lapsi ei taha. Kui ei pannud, siis puudub tal igasugune õigus suud pruukida. Ja kui pani kondoomi, siis tehku häält vaid mokaotsast ja tasakesi, sest ega kondoom pole sada protsenti kindel ja õigem oleks olnud endal munad maha võtta lasta … köhöm … vasektoomia teha lasta.

Elatise teemades on naisel ju väga suur vastutus – tema ju kasvatab selle sündinud lapse üles. Kas nüüd isa ei peaks niipalju mees olema, et vähemalt rahaliseltki toetama?
Mu ämm ja äi läksid lahku peale kolme last ja ennäe, mitte just hea palgaga (bussijuht) mees suutis maksta küll kõigi oma laste eest elatist, käis veel sünnipäevadelgi, käisid lapsed tema sünnipäevadel ja niisama külas. Mees ja naine läksid lahku, aga lastele jäid mõlemad vanemad alles. Jah, kuna isaga enam koos ei elatud, pole isa neile ehk nii lähedane kui ema, kuid nüüd kui pensiiga läheneb ja vahel abi vaja on, pole lastel küsimustki kas isa aidata või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvamusel, et kaitsevahendeid kasutab see, kes soovib rasedusest hoiduda. Kui mees last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui naine last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui mõlemad ei soovi, siis lepitakse kokku, kes vahendeid kasutab.
Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 12:06; 20.06 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvamusel, et kaitsevahendeid kasutab see, kes soovib rasedusest hoiduda. Kui mees last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui naine last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui mõlemad ei soovi, siis lepitakse kokku, kes vahendeid kasutab.
Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

Aga kui lepitakse kokku ja teine pool petab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, selle teema nämmutamine on küll sama vana nagu inimkond, ikka kes teeb ja kes vastutab ja kes ära hoidma peaks… ja selgeks ei saa vaieldud mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 11:00; 20.06 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvamusel, et kaitsevahendeid kasutab see, kes soovib rasedusest hoiduda. Kui mees last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui naine last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui mõlemad ei soovi, siis lepitakse kokku, kes vahendeid kasutab.
Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

Aga kui lepitakse kokku ja teine pool petab?

Petmine, pettused ja pettumused käivad paraku inimsuhetega kaasas, 100% garantiid ei ole. Mõni inimene on usaldusväärsem, teine vähem usaldusväärne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 12:06; 20.06 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

reklaami tellijad ja loojad sellist võimalust reklaamis ei kajasta, jättes mulje, et ainult mehed on otsustajad ning naised peavad tagajärgedega üksi hakkama saama.

See on sinu tõlgendus sellest reklaamist, minule küll sellist muljet ei jää. Reklaamis pole kummi mehel ega naisel (kaasas) ning mõlema otsus on sellest hoolimata vahekord lõpule viia.
Jah, see mees seal reklaamis on jobu selle lausega, aga nainegi pole parem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on puhas vale. Mitte üheski teemas pole mitte kunagi mitte keegi väitnud, et naine pole süüdi. Küll aga on väidetud, et mõlemad on täpselt samamoodi süüdi ja seega on ka vastutus mõlemal.

Elatise teemades jääb just mulje, et mees poleks justkui mitte ainult “vastutav ka”, vaid lausa ainuvastutav. Et isegi, kui on omaenda truu naine, kes on üheaegselt spiraali ja pillide peal, siis mees peaks ikkagi kondoomi ka peale panema, kui lapsi ei taha. Kui ei pannud, siis puudub tal igasugune õigus suud pruukida. Ja kui pani kondoomi, siis tehku häält vaid mokaotsast ja tasakesi, sest ega kondoom pole sada protsenti kindel ja õigem oleks olnud endal munad maha võtta lasta … köhöm … vasektoomia teha lasta.

Aga loomulikult peab osapool, kes last ei taha, vahendeid kasutama. Ja otse loomulikult võivad vahendid alt vedada. Kui mite mingil juhul last ei taha, on kolm võimalust:
1. ei seksi.
2. steriliseerid.
3. Kasutad vahendeid, kui need ei toimi, vastutad.
Kõik see kehtib ühtemoodi mõlema soo puhul.
Mingist mehe ainuvastutusest pole ma lugenud mitte kunagi. Kui keegi on, palun linki. Küll on aga palju postitusi naise ainuvastutusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 23:06; 20.06 15:50; 20.06 15:52; 20.06 21:27; 22.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvamusel, et kaitsevahendeid kasutab see, kes soovib rasedusest hoiduda. Kui mees last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui naine last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui mõlemad ei soovi, siis lepitakse kokku, kes vahendeid kasutab.
Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

Aga kui lepitakse kokku ja teine pool petab?

Aga kui ei peta ja vahend lihtsalt ei toiminud? Ikka on kindel ise enda eest hoolitseda. Kui mõlemad seda teevad, ongi kindlam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 23:06; 20.06 15:50; 20.06 15:52; 20.06 21:27; 22.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvamusel, et kaitsevahendeid kasutab see, kes soovib rasedusest hoiduda. Kui mees last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui naine last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui mõlemad ei soovi, siis lepitakse kokku, kes vahendeid kasutab.
Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

Mõtle nüüd veel veidi – olukord, kus üks EI soovi ja teine soovib on igas mõttes veidi kentsakas. Enne kui üks kaitsevahendi välja otsib, peaks ikka väga täpselt selgeks rääkima, kuidas need asjad siis ikka on ja leidma ühise lahenduse, kui seda pole, siis ei tasu küll midagi teha. Muidu tekib ju olukord, et mees kasutab kaitsevahendeid ja naine loodab, et äkki siiski saab tite?

Ainus mõistlik lahendus on siiski see, et kui titte ei soovita, kasutavad mõlemad kaitsevahendeid – topelt kaitse ja mõlemad vasutavad või siis kui on titesoov, ei kasuta kumbki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, selle teema nämmutamine on küll sama vana nagu inimkond, ikka kes teeb ja kes vastutab ja kes ära hoidma peaks… ja selgeks ei saa vaieldud mitte.

Selgeks ei saa sellepärast vaieldud, et aksioom on järgmine: juhusuhted lihtsalt peavad olema, olgu lühema- või pikemaajalised.

Kui valitseks moraalne hoiak, et magatakse oma abikaasaga ja ollakse surmani koos, poleks seda probleemi ollagi. Lapsed võivad sündida või mitte sündida, kõik oleks korras. Aga nüüd, kus on selge, et peab pidevalt magama igaühega, kes ette juhtub, ja kui keegi ei juhtu, siis tuleb selline kinni püüda ja ikkagi magada – see juhuslike vanemateta laste probleem jääb.

Ükski täismõistusega inimene ei aruta, kuidas istuda palja peega sipelgapesas ja mitte saada sipelgahammustusi. Aga lapsesaamise puhul just nii arutletakse. Mina PEAN sipelgapesas istuda saama, aga sipelgad ärgu hammustagu. Tehtagu midagi, et nad ei hammustaks!

Käib nii meeste kui naiste kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 15:45; 19.06 18:10; 20.06 17:59; 20.06 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

Juhusuhteid loomulikult ei peetagi, haiguste pärast. Elementaarne, Watson.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.06 15:45; 19.06 18:10; 20.06 17:59; 20.06 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen arvamusel, et kaitsevahendeid kasutab see, kes soovib rasedusest hoiduda. Kui mees last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui naine last ei soovi, siis kasutab tema kaitsevahendit. Kui mõlemad ei soovi, siis lepitakse kokku, kes vahendeid kasutab.
Juhusuhtes kasutatakse alati kondoomi, haiguste pärast.

Mõtle nüüd veel veidi – olukord, kus üks EI soovi ja teine soovib on igas mõttes veidi kentsakas. Enne kui üks kaitsevahendi välja otsib, peaks ikka väga täpselt selgeks rääkima, kuidas need asjad siis ikka on ja leidma ühise lahenduse, kui seda pole, siis ei tasu küll midagi teha. Muidu tekib ju olukord, et mees kasutab kaitsevahendeid ja naine loodab, et äkki siiski saab tite?

Ainus mõistlik lahendus on siiski see, et kui titte ei soovita, kasutavad mõlemad kaitsevahendeid – topelt kaitse ja mõlemad vasutavad või siis kui on titesoov, ei kasuta kumbki.

Loomulikult on see viimane kõige mõistlikum. Aga teist inimest siiski muuta ei saa, muuta saab iseenda käitumist. Kõige kindlam on alati ja igas olukorras iseenda eest hoolitseda. Siis ei pea hiljem kedagi teist süüdistama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 23:06; 20.06 15:50; 20.06 15:52; 20.06 21:27; 22.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole iialgi suutnud arusaada, rääkimata mõistmisest, neist teemadest, kus mehi süüdistatakse selles, et nad end naisega voodis olles kondoomi või mõne muu peenema protseduuriga pole taibanud kaitsta. Siis mis mõttes ainult mees!?
Perekooli naised haigutavad aga kui ühest suust- mees peab ju teadma, et seksides võib lapsi saada.

Alles sel nädalavahetusel lõi mul nii öelda kapsli põlema ja sain perekooli kohtumõistmisele must-valge kinnituse. Nimelt jooksis telekast reklaam, kus satiinsiniste linade vahel kebuks läks. Olete seda näinud!? Kummireklaam, kus naine küsib enne sisse pistmist, kas sul kondoom on? Mees veenvalt: ole mureta midagi ei juhtu. Peale jumala tõotust ja lubadust hakkab linade vahel rütmikas võnkumine. Lõpuks on juhtunud see, et eelmisel aastal tehti (üle) 4tuhande abordi. No niiiiii, oleks mehel kondoom olnud…

Esimese hooga vihastasin, no nii naist alandava sisuga reklaami ei ole mina varem näinud. Kas tõesti peetakse eesti naist nii lolliks ja süüdimatuks! Naine laseb asja ära teha, sest mees arvas, et midagi ei juhtu. Ei pruugigi juhtuda, kuid samas on naisel täiesti savi, kas ta saab ühest surakast lapse, suguhaiguse või abordi arve. Ühesõnaga- tuleb see, mis tuleb. Siinkohal- olgem ausad statistika kinnitab ja räägib enda eest!

Kokkuvõttes: milline karjuv ebaõiglus, naistel puudub võimalus, tahtmine, oskus oma elu ise reguleerida. Mees on see, kes teab, teeb ja otsustab…

No, minu puhul selline teater kindlasti läbi ei läheks, samas soovin jõudu ja jaksu naistele, kes oma keha üle annavad teisel inimesel otsustada. Edu!

Kuule, tuutu, reklaam selle kohta oligi, et ära usu hundi juttu, võta ise vastutus, sest ise jääd rasedaks/saad paha haiguse. Reklaami mõte ongi inimeste käitumist muuta. Või kustkohast need 4000 aborti siis tulevad su arust?

Muide – kõik need väga soovitud, kuid paraku peetunud rasedused lähevad ka abordistatistikasse ja selles küsitluses ei ole minu mälu järgi sõnagi selle kohta, kas tegemist oli soovitud või soovimatu rasedusega, küll aga on küsimus, kas vältisite rasestumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu aktiivsed kogemused jäävad 20 aasta taha, aga siis oli tõesti nii, et mina pidin vastutama. Naised mingist hetkest kaotasid kontrolli ja lasid minna. Need vähesed kellel oli spiraal, nendega oli omal ka julgem. Loodetavasti on naised nüüd rohkem vastutama hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mehed on need, kel on pidevalt häda, et neile “salaja” tittesid tehakse ja pärast elatist “välja pressitakse”.

Kuigi minu meelest on reklaam mõlemale soole suunatud ja teeb ühtviisi lolliks mõlema osapoole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu aktiivsed kogemused jäävad 20 aasta taha, aga siis oli tõesti nii, et mina pidin vastutama. Naised mingist hetkest kaotasid kontrolli ja lasid minna. Need vähesed kellel oli spiraal, nendega oli omal ka julgem. Loodetavasti on naised nüüd rohkem vastutama hakanud.

Oot, mis moodi sina? Võtsid lapse endale kasvatada ja ei küsimud isegi elatist? Tõenäoliselt oli naise vastutus ikka kordades suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 23:06; 20.06 15:50; 20.06 15:52; 20.06 21:27; 22.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Nüüd on siis selge- lapsi teeb ainult mees…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.