Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ohatise ravi raseduse ajal. Palun abi!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ohatise ravi raseduse ajal. Palun abi!

Postitas:

Tere! Hommikul oli üllatuseks üks “vahva” ohatis end mu huulele sättinud. Haarasin kohe Urgo geeli, mis kodus olemas, aga igaks juhuks uurisin netist, kas seda ikka tohib raseduse ajal kasutada. Infolehel on kirjas, et ei soovitata, kuna puuduvad uuringud. Mul pole enda ÄE kontakte, kuna ÄE vahetus ja pole uuega veel kohtunud ja kontakte saanud. Netist ei leidnud, mida kasutada. Mida teie olete kasutanud? Mida ÄE on soovitanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohatise kohta ei tea kahjuks, aga mul oli silmapõletik ja kuna oli nv siis ei hakanud ka arsti tüütama. Läksin apteeki ja rääkisin murest lisades, et olen rase. Siis ta seal vaatas arvutist midagi ja skännis erinevaid tooteid sisse, et vaadata kas rasedale sobivad. Lõpuks sain muidugi üpris kallid silmatilgad aga need olid ka ainsad mis hetkel olid olemas ja võib raseduse ajal kasutada. Seega mine apteeki ja nemad ka kindlasti oskavad soovitada miskit 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hambapastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lubas arst Zoviraxi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arst lubas kasutada ainult kamistad geeli ja sedagi mis lastele mõeldud. Ja muidugi aitab hambapasta ning kohe väga alguses soovitatakse panna enda kõrvavaiku, tean tundub rõve aga pidavat aitama. Või siis üldse mitte midagi panna ja see aeg üle elada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohatisega ei juhtu midagi, kui mingit ravimit ei kasuta. Ehk veidi kauem kestab, aga muud ei juhtu. Seega ma vist ei kasutaks midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on ilmselt juba abi saanud, aga kui keegi peaks abi otsides siia teemasse sattuma, siis on olemas ka ohatiseplaastrid (Compeed ja Herpach), mis olemist ohatise ajal tõesti palju parandavad. Lisaks aitavad need takistada ohatise levikut (näiteks elukaaslasele, aga ka väikestele lastele, kes võivad suvalisel hetkel sind “musiga rünnata”)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupsutada aeg-ajalt õunaäädikaga – ma sain paari päevaga ohatisest lahti ja kusjuures isegi kiiremini (2 päevaga) kui tavapäraste apteegis müüdavate ravimitega (plaastrid, geelid). Õunaäädikas kipitab natuke, aga see on talutav. Võib tupsutada nii sageli kui soovi/vajadust on või kui meeles on. Lihtsalt jälgida, et vatitikku, millega ohatist tupsutad, ei pistaks otse õunaäädika pudelisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegist küsi, käsimüügiravimite hulgas on selliseid ohatise kreeme, mis sobivad rasedale. Mul oli sama asi. Ei mäleta, mis selle kreemi nimi oli – mingi ACC vms, algas A tähega igal juhul =)

Vanemad apteekrid teavad üldiselt suhteliselt hästi, mida rasedatele soovitada ja mida mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüslaugu ja taruvaigupreparaatide söömine aitab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ohatise ravi raseduse ajal. Palun abi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.