Esileht Ilu ja tervis Ökokosmeetika paneb naha haisema?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ökokosmeetika paneb naha haisema?

Postitas:

Olen umbes aasta kasutanud Domina Elegansi näokreemi, meigieemaldussalvrätte ja intiimpesugeeli (ka näopesuks, nagu firma soovitab). Umbes sama aja vältel olen märganud, et mu näonahk hakkab õhtuks ebameeldivalt haisema.
Esialgu ei osanud seda millegagi seostada, proovisin ära jätta erinevaid toiduaineid, veini, kuid tulemusteta. Nüüd, kus loobusin DE kosmeetikast, on hais kadunud üleöö.
Kellelgi veel sarnast kogemust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 14:20; 14.02 22:30; 15.02 08:11; 15.02 08:12; 15.02 18:23; 15.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmises teemas, mille kustutasid, öeldi juba, et intiimpesugeeliga ei pesta nägu. Lepi sellega. Nii nagu öko nõudepesuvahendiga, mis lubab jätta käed siidiseks ei pesta intiimpiirkonda. Nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 11:16; 14.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmises teemas, mille kustutasid, öeldi juba, et intiimpesugeeliga ei pesta nägu. Lepi sellega. Nii nagu öko nõudepesuvahendiga, mis lubab jätta käed siidiseks ei pesta intiimpiirkonda. Nii lihtne ongi.

Ja meigieelamldussalvrättidega ei puhastata nägu ja näokreemi ka ei panda näole? Sina olid seal teises teemas ilmselt see “tark” ütleja, jah? 😀
Kui sa oskad internetti ka muuks kasutada kui PK, siis mine loe DD lehelt NENDE ENDA soovitust intiimpesugeeliga ka nägu pesta (pane link siia kommentaaridesse, kui õige koha üles leiad). Ma ei ootagi perekoolilt nõu, millega ma oma nägu pesen (oskan seda ise otsustada). Küll aga ootan kosmeetikatootjatelt, et nende tooted teeksid lubatut ja ei tekitaks probleeme.

PS Siin enamus vastajaid ei teadnud sellisest brändist üldse midagi ja sogasid midagi turukosmeetikast. Mina jälle ei käi endale turult kosmeetikat ostmas, nii et mul ei ole sinuga ilmselt midagi arutada. Ära hüppa teemas, kus sa kaasa rääkida ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 14:20; 14.02 22:30; 15.02 08:11; 15.02 08:12; 15.02 18:23; 15.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui ülbe! Pese edasi enast sellega siis, mis sa kurdad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 11:16; 14.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui ülbe! Pese edasi enast sellega siis, mis sa kurdad.

Jah, ja aitäh sinu lahke ja asjaliku kommentaari eest eespool, mis ei olnud üldse ülbe 🙂
PS Toote linki sa internetist siiski leida ei osanud, näen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 14:20; 14.02 22:30; 15.02 08:11; 15.02 08:12; 15.02 18:23; 15.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ootad vastust tootjalt mitte perekooli kommentaatoritelt, siis pöördugi tootjafirma poole.

Miks sa arvad, et ma seda teinud ei ole? Kas lisaks sellele avalikus foorumis teemat arutada on keelatud? Ma ei ootagi ju perekoolilt VASTUST, mis neis toodetes valesti on või millega ma ennast edaspidi pesema peaks (nagu eelkommenteerija arvas). Küsisin selges eesti keeles, kas kellelgi on sarnast kogemust. Kui kogemust ei ole ja muidu ka midagi tarka öelda ei oska, milleks siis lahmida siin teemas üldse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 14:20; 14.02 22:30; 15.02 08:11; 15.02 08:12; 15.02 18:23; 15.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki su nägu haiseb seepärast, et sa pesed seda tutipesemisvahendiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erilised ajukääbikud siin ikka kommenteerimas…
nagu eelmises teemas ise seletasin, asja funktsioon on tuletav toote koostisosadest – “eriliselt õrn tutipesugeel” on tavaline lõhnaaineteta šampoon – samad koostisained.

Ega see DE toode (kahtlustan kreemi) miskitpidi väävlit ei sisalda? St reageerides nahaga võivad päeva jooksul tekkida mingid keemilised reaktsioonid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki su nägu haiseb seepärast, et sa pesed seda tutipesemisvahendiga?

Ja sellisele järeldusele tulid sa, sest… sul tutt haiseb?

Ma sinu ja sinusuguste jaoks kopin siia tootelehelt kirjelduse:

Intiimpesugeel on mõeldud õrnade kehapiirkondade hügieeni jaoks. Geel sisaldab rahustavaid, niisutavaid ja taastavaid komponente. Ühtlasi sisaldub geelis ka piimhape, mis tagab naha normaalse happelise keskkonna ja mikrofloora ning kaitseb nahka seeninfektsioonide eest.

Kasutamine: Intiimpesugeeliga võib pesta kogu keha, sh käsi ja näopiirkonda. Peale intiimpesugeeli kasutamist jääb nahk pehme ja siidine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 14:20; 14.02 22:30; 15.02 08:11; 15.02 08:12; 15.02 18:23; 15.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erilised ajukääbikud siin ikka kommenteerimas…
nagu eelmises teemas ise seletasin, asja funktsioon on tuletav toote koostisosadest – “eriliselt õrn tutipesugeel” on tavaline lõhnaaineteta šampoon – samad koostisained.

Ega see DE toode (kahtlustan kreemi) miskitpidi väävlit ei sisalda? St reageerides nahaga võivad päeva jooksul tekkida mingid keemilised reaktsioonid…

Jah, mulle on kahjuks sama mulje jäänud – perekool = valdavalt ajukääbikud. Mis teha, ju see on siis meie Eesti tegelikkus…

Väävlit ma koostisosades esmapilgul ei tuvasta. Võimalik ka, et toodete “puhastav” toime on minu rasuse naha jaoks liiga leebe ja lihtsalt seepärast ei sobi.
Miks ma selle teema üldse tõstatasin, ja seostasin probleemi just leebe ökokosmeetikaga – ka ühel mu tuttaval, kes kasutab vaid ökot, oli varem sarnane mure. Tema ei kasutanud küll DE tooteid. Nii et ma leian, et on alust arvata, et “leebusel” on selles probleemis oma osa siiski. Mis täpselt, ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.02 14:20; 14.02 22:30; 15.02 08:11; 15.02 08:12; 15.02 18:23; 15.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mulle on kahjuks sama mulje jäänud – perekool = valdavalt ajukääbikud. Mis teha, ju see on siis meie Eesti tegelikkus…

Sind on juba hoiatatud foorumikaaslaste solvamise eest!

5.4. Rikkumiste korral kasutajakonto blokeeritakse. Blokeeringu eemaldamiseks peab kasutaja saatma e-kirja aadressile info@perekool.ee põhjendusega postitusõiguse taastamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida Sulle tootja vastas?
Ise nende tooteid kasutanud juba aastaid ja pole midagigi sellist täheldanud. Aga eks iga organism reageerib erinevalt.
Ehk ongi hoopis nii, et nahk hingab ja eraldab kõik jäägid organismist, kui kasutad puhtaid tooteid? Ja need jäägid võivadki kehvalt lõhnata. Tavakosmeetika mis igasugu silikoone jmt jama täis, jätab nahale kileja kihi, mis ei lase hingata ega ka jääkidest vabaneda.
Mina ikkagi vaataks uuesti ja kriitiliselt üle ka oma toitumise – kas tarbid piisavalt vett, kiudaineid, ei tarbi poolfabrikaate ja nö rämpstoitu jne jne
Ja no kui kõik on korras selles osas, saab alati kosmeetika välja vahetada, kui üks ei sobi. 100% kõigile sobivat ei ole olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täheldanud, et paljud ökokreemid hakkavad nahal haisema nagu rääsunud rasv, isegi üks Joik-i värske kreem, nii et mingi koostisosa reageerib vist nahaga nii. Õnneks kõik ei haise, võib ikka sobiva toote leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Ökokosmeetika paneb naha haisema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.