Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobribeebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Teema: Oktoobribeebid 2017

Postitas:

Tere.

Olen ka uuesti siin ridades. Eelmine suvi oli 8 nädalal ka peetumine. Nüüd siis sain uued triibud. Ausaltöeldes lasime loodusel otsustada. Ära ei hoidnud, aga selle nimel ei pingutanud ka. Raseduse kalkulaator pakkus tähtajaks 15.okt. Praegu siis 6+1 nädal. Kas see ka tõsi on, seda veel ei tea. Arstile pole veel aega pannud, kuna meie linnas võetakse jutule alles 8 nädalast.
Igatahes beebi on väga oodatud meie perre. Ees ootamas 12 aastane vend ja 9 aastane õde ????
Iiveldab mul juba korralikult ja 3 korda öö jooksul saab vetsus ka käidud. Läheks need esimesed kuud rutem juba.
Kui rasedus seekord ilusti areneb ja püsib, siis ees on ootamas keiserlõige, sest kaks eelmist keisriga siia ilma tulnud ????
Teistele soovin palju õnne ja ilusat ootamisaega, aga sinule kägu, kellel katkemine oli….pea ikka püsti ja proovige uuesti ????

Täna oli siis esimene arsti visiit. Tundub, et pean jälle siit ridadest lahkuma. Arst nägi vaid tühja lootemuna 🙁 Kindluse mõttes pani järgmiseks nädalaks uue UH aja kvaliteetsema ja uuema aparaadiga, aga lootust ta eriti ei andnud, kuna ajaliselt olen ma 7 nädalat ja siis peaks juba kõik kenasti näha olema. Arvan, et see oli mu viimane katsetus ja pean oma kahe lapsega rahul olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 21:56; 06.03 21:36; 15.03 21:26; 29.03 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile naistearsti juures fakti kinnitamas. 6 nädalat ja kolm päeva eilse seisuga siis. Südamelööke oli ilusti näha. Iiveldusi eriti ei ole, aga kui kõht tühjaks läheb, siis on väga halb olla. Õnneks praegu oli puhkus ka ning mul ei ole töölt keeruline ära saada kui miskit 🙂 Lähisugulased ja sõbrad veel ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:39; 07.03 11:30; 10.03 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel sama lugu. Hcg kasvas kenasti 10 päevaga 1000 13000 aga arst nägi vaid tyhja lootemuna. Panin aja teise haiglasse ja ylehomme vaatame mis seal räägitakse. Tsüksi jàrgi oli mul UH ajal 6+1 aga apparaat nàitas 5+2 kuid lootemuna juba suur 1,6sm. Eks lootus sureb viimasena ja iga jumala minut môtlen ainult sellele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 07:44; 08.03 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 8+3 🙂

Kuulge, naised! Kuidas teil isudega on? Mul siin nädal tagasi tuli hull valge plombiirijäätise isu. Ja juurde tahtsin kindlasti fantat. Läks paar päeva, tuli vastupandamatu isu sprite vastu. Ka coca cola tuli järgmiseks. Nädal aega pidi olema pudel külmkapis võtta, käisin aga lonksamas seda 😛 Nüüd õnneks see vist möödus. Väga suur isu on igasuguse värske järele: tomat (sai ja määrdejuust =nämm!), melon, banaanid, õunad.
Liha ei taha enam üldse, kohvi ka mitte. Seoses sellega, et kohv enam ei lähe, avastasin, et olen päeval uimane ja vererõhk madalavõitu. Nüüd siis tarbin musta teed. Panen lisaks suhkrut ka, vahelduseks päris maitsev. Kohvi joon muidu piimaga ja ilma suhkruta.
Praegu tahaks mingit türgi maiust: sellist hästi jahust marmelaadi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mitte mingeid isusid. 7+0. Pigem on see, et mitte midagi ei taha, aga kõhtu tühjana ei tohi hoida, teadagi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:39; 07.03 11:30; 10.03 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tähtaeg okt. keskele. Iiveldab juba 3. nädalat, ikka 24/7 enam-vähem. Oksendanud olen ka paar korda. Jube vastik on olla. Süüa eriti midagi ei taha. Ja kui midagi olen korra söönud, siis järgmisel päeval ajab paljas mõte sellest eilsest söögist täiega iiveldama. Nii et alla läheb see, mida selle raseduse ajal veel söönud ei ole. Varsti polegi enam ühtki toitu järel, mida süüa, sest kõike on juba söödud 🙂
Ainult viinamarju võin iga päev süüa. Liha ja kala järele on ka isu (tavaliselt söön neid vähe ja pigem harva).
Esimest korda ämmaemanda juurde 11. nädalal, praegu peaks olema 9. nädal käimas.
Ootan neljandat põnni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka ämmaka juures eelmine nädal ja titat väga uh ekraanile ei ilmunud. Nädalaid päevade järgi peaks olema 9, aga ämmakas ütles, et nii suure rasedusega juba peaks üsna selgelt nägema titat. Hakkas ka siis mulle rääkima, et võib peetuda ja mida kõike veel ning homme lähen ka siis “parema” uh aparaadi alla. Ma ise muidugi ei tunne, et titaga midagi halvasti oleks. Mul ei veritse ja tunnen ennast nagu rase ikka 🙂
Mina veel lootust ei kaota, sest selliseid lugusid on palju, kus öeldakse, et siin pole enam midagi teha, aga ometi see siiski nii ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 14:29; 15.03 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka ämmaka juures eelmine nädal ja titat väga uh ekraanile ei ilmunud. Nädalaid päevade järgi peaks olema 9, aga ämmakas ütles, et nii suure rasedusega juba peaks üsna selgelt nägema titat. Hakkas ka siis mulle rääkima, et võib peetuda ja mida kõike veel ning homme lähen ka siis “parema” uh aparaadi alla. Ma ise muidugi ei tunne, et titaga midagi halvasti oleks. Mul ei veritse ja tunnen ennast nagu rase ikka ????
Mina veel lootust ei kaota, sest selliseid lugusid on palju, kus öeldakse, et siin pole enam midagi teha, aga ometi see siiski nii ei ole.

9 nädala juures ei saa tõesti selline asi märkamata jääda.. siis on juba selgelt näha väikesed käed-jalad ja süda tuksumas. Kui sul just ebaregulaarset tsüklit polnud ja rasedustesti tegid alles hiljuti, sesmõttes et mitte vahetult peale päevade ära jäämist vms, siis ma pigem ei hellitaks enda lootusi. 6-7 nädala kanti on seda eksimisruumi rohkem, 9 on juba väga nähtav rasedus UHs

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli mul siis kindluse mõttes uus UH aeg ja õnneks olen siin ridades tagasi. Loode kenasti olemas. Süda tuksus nagu pidi ja kõik esialgu korras. Olen nii õnnelik 🙂 Nädal praadida pole üldse mõnus. Olin juba kõik lootused maha matnud, sest peale peale selle, et rinnad hellad, mul häda midagi ei ole. Kahe esimese lapsega olin 4 kuud voodihaige ja ainult ohkisin, kui halb mul on. Isusid veel vist ei ole, aga pidevalt tahaks vürtsikiluga saia. Ma ei tea, kas see on raseda tunnus või maitseb see mulle ka päriselt 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 21:56; 06.03 21:36; 15.03 21:26; 29.03 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kalkulaatori järgi tähtajaks 24. oktoober, kuid kui 7+4 esimeses ultrahelis sai käidud, siis ütles ämmaemand, et loode on liiga väike. Lootekott ning kõik muu oli olemas ja õiges kohas, süda lõi, kuid loote suurus vastas pigem 5-6 nädalale. Ämmaemand ütles, et asi võib olla lihtsalt tsüklihäires ning rasestumine toimus hiljem, kuid üldiselt toimib mu tsükkel nagu kellavärk. Ämmaemand pani uue aja 6. aprilliks ning seni tuleb lihtsalt oodata, kas loode areneb järgi või toimus rasestumine hiljem või on mingi halvem variant.

Muud sümptomid, mis mul enne olid, on alles, pigem on lisandunud meeletud meeleolukõikumised ning äärmuslikesse emotsioonidesse laskumine.

Päris raske on oodata järgnevad 3 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline imelik lugu, et iiveldus ja suur väsimus kadusid ära umbes nädal tagasi.(kokku oligi ca nädal). Alguses ei pannud tähele, aga siis järsku mõtlesin sellele. Esimese rasedusega oli mul iiveldus umbes 11-12.nädalani (leebe variant, kui sõin oli ok). Sügisel rase olles oli samamoodi, aga see rasedus kahjuks peetus peale KV UHd, avastati 15.nädalal.

Hetkel päevade järgi 8n3p ja kui UHs mõõdetud järgi 8n.

Järgmine kord lähen alles KV UHsse alles 4. nädala pärast.

On kellelgi veel väga vähe iiveldust olnud ja järsku ära kadunud? Kardan natuke, et jälle peetunud :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 15:33; 30.03 12:35; 05.04 14:08; 07.04 10:50; 15.04 17:37; 15.05 15:44; 16.05 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikidele kel raske periood siis hoiame pöialt ja kõik läheb hästi 😀

Sattusin ise pühapäeval emosse sest tundsin tuhusid…väga raske seletada jne
Tehti uh ja rasedust oli hoopis 8 nädalat,ehk siis rohkem kui eelmine uh näitas.Sellejärgi praegu 8+4.
Jätsid mu voodirežiimile ja duphaston peale.Eelmine rasedus juhtus täpselt sama ja olin terve raseduse aja kuni dekreedini haiguslehel.Neiu soovis mitmel korral ka nina juba välja pista 😀
Veel üllatab mind mu kõhu suurus…mul oleks nagu 6 kuu.Aga räägiti et iga rasedusega lööbki varem kõhu ette.Rääkides toidust 😛 mulle meeldib süüa.Ma söön kuskil kaks korda päevas ja siis söön korraga hästi palju.Ma ei saa aru miks ma päeval ei söö 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:39; 05.03 19:31; 16.03 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikidele kel raske periood siis hoiame pöialt ja kõik läheb hästi ????

Sattusin ise pühapäeval emosse sest tundsin tuhusid…väga raske seletada jne
Tehti uh ja rasedust oli hoopis 8 nädalat,ehk siis rohkem kui eelmine uh näitas.Sellejärgi praegu 8+4.
Jätsid mu voodirežiimile ja duphaston peale.Eelmine rasedus juhtus täpselt sama ja olin terve raseduse aja kuni dekreedini haiguslehel.Neiu soovis mitmel korral ka nina juba välja pista ????
Veel üllatab mind mu kõhu suurus…mul oleks nagu 6 kuu.Aga räägiti et iga rasedusega lööbki varem kõhu ette.Rääkides toidust ???? mulle meeldib süüa.Ma söön kuskil kaks korda päevas ja siis söön korraga hästi palju.Ma ei saa aru miks ma päeval ei söö ????

Jälle läks käona…ei taipa veel seda süsteemi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei 🙂

Kuidas teil läheb? Kas kõhukesed juba ette tulnud?
Minul on oma isiklik kõht niigi suurem, kui vaja oleks ja seega kõhtu välja veel ei paista, aga hommikuti, kui põis täis on, siis ikka tunnen, et emakas on suurema õuna suurune. Ootan juba nii väga, et punu ette tuleks, sest praegu ei tunne üldse veel, et mul varsti uus beebi kodus on 🙂
Esimene ämmaka visiit on mul reedel. Kalkulaatori järgi rasedust mul 11+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 21:56; 06.03 21:36; 15.03 21:26; 29.03 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul järgmine nädal UH. Hetkel aga vahel alt tuikab ja kõhu ülevalt kisub vms. Söögid eriti alla ei lähe, nii vähe saan süüa, sest ei suuda rohkem kuna süda läigib. Hommikul 2 võileiba, vahel hapukurki ja muid pisi näksimisi-kõik vaevuline. Oksendanud aga pole. Loodan, et see kõik ikka normaalne ja kõik korras. Kõht hakkab vaikselt juba ette tulema. Hetkel rasedust 11+6

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.02 12:17; 24.02 11:07; 29.03 16:36; 15.05 16:34; 27.08 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka söögiga suur probleem. Hommikuti pole üldse isu, vägisi sunnin end midagi enne tööleminekut sööma. Päeval on nagu rohkem, aga mitte kõige vastu. Õhtupoolikul jälle sama vaev nagu hommikul – kõht läheb jube tühjaks, aga isu pole, kuidagi läila olla, aga otseselt oksele ei aja. Vaatan külmkappi, miski ei isuta, mõned toiduained tekitavad juba vaadates vastumeelsust, millegipärast suur osa köögivilju. Ja söögitegemine ise on ka vastumeelt. 🙁 Kõige paremini lähevad alla hapud asjad, piisavalt soolased toidud, puuviljad (mida mahlasemad, seda paremad), õunamahl jms. Magusad asjad ei tekita millegipärast vastumeelsust (aga söön magusat vaid aeg-ajalt ja natukene). Samas mõtlen ka, et kas ma sellise “valikuga” saan vajalikud ained ja energia toidust kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 22:02; 29.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on 10+ nädalat. UH järgi mis ÄE mõõtis ongi vist täpselt 10, päevade järgi mõned päevad rohkem. Isusid pole, paha pole, kõhtu loomulikult pole. Üldse raseda tunnet pole. Mis on halb, sest eelmine rasedus peetus sügisel 12+5, avastati 15 nädalal.
KV on kahe nädala pärast. Eks siis saan teada kas kõik OK.
Alguses umbes 5-6 nädal oli hommikuti kerget iiveldust, aga see kadus ühel hektel ära. Korra tuli nagu tagasi ja kadus jälle. Võibolla seekord lihtsalt veab. Esimese lapsega oli kerge iiveldustunne hommikuti ikka mitmeid nädalaid ja nüüd sügisel ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 15:33; 30.03 12:35; 05.04 14:08; 07.04 10:50; 15.04 17:37; 15.05 15:44; 16.05 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahaks ka sinna fb salajassee gruppi, saatsin ka meili kuid keegi ei ole vastanud! 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 22:29; 28.02 13:31; 31.03 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma triibud sain veebruaris ja rasedust 10+6. Sooviksin ka fb gurpiga oktoobribeebid 2017 liituda. Olen gmaili ka 2 kirja saatnud, kuid vastust pole saanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen homme kahjuks puhastusele. Täna KV uuringul selgus, et beebi nädala jagu arengust maas ja südametööd ei ole. Täna 12+0, aga tema on 11+0, ei liigutanud ega midagi…. Olen meeletult kurb…… lihtsalt tahaks, et see oleks uni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb BiBii. Mul järgmine nädal KV. Sügisel käisin KVs ära ja peetumine toimus natuke peale seda. Just siis kui arvasin, et kõik on korras ja enam üldse ei muretsenud (tegelikult ei muretsenud ka enne, sest teine rasedus). Mul oli siis sama tunne, et see ei ole ju võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 15:33; 30.03 12:35; 05.04 14:08; 07.04 10:50; 15.04 17:37; 15.05 15:44; 16.05 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult ei tahaks siin teiste ootust rikkuda, aga ei oska ka kuhugi mujale kirjutada. Ma olen lihtsalt nii… ahastuses. Miks mina, miks minu lsps, miks meie peres?! Eile peale teada saamist läksin autosse ja lihtsalt ulgusin nutta. Ma olen kunagi matnud oma isa… aga sellist valu pole ma veel tundnud.
Kui sel pisikesel süda seisma jäi, kas tal oli valus? Ta oli ju veel nii väikene 11+ nädalat, 4-5 cm pikk….
Esmaspäevaks on mul aeg pelgu psühholoogi juurde. Doktor, kelle juures käisin eile, tahtis mind kohe saata, aga keeldusin. Tahtsin koju oma lähedaste juurde, ja lihtsalt nutta.
Täna toimus narkoosi all puhastus. See oligi nagu üks magama jäämine ja üles ärkamine. Ei füüsiliselt ühtegi valu. Enne oppi sain ibu sisse süüa ja teine valuvaigisti tagumikku, lisaks veel rahusti, kuna olin nii endast väljas…. Praegu kodus olles kõht tuikab kergelt. Aga südamevalu on kohutav. Õnneks opp läks hästi ja tore pelgu meesarst ütles, et võime juba kuu pärast uuele katsele minna.

Ma ei taha teiste tuju rikkuda, aga pidin kirjutama.
Loodan, et teil kõigil läheb hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult ei tahaks siin teiste ootust rikkuda, aga ei oska ka kuhugi mujale kirjutada. Ma olen lihtsalt nii… ahastuses. Miks mina, miks minu lsps, miks meie peres?! Eile peale teada saamist läksin autosse ja lihtsalt ulgusin nutta. Ma olen kunagi matnud oma isa… aga sellist valu pole ma veel tundnud.
Kui sel pisikesel süda seisma jäi, kas tal oli valus? Ta oli ju veel nii väikene 11+ nädalat, 4-5 cm pikk….
Esmaspäevaks on mul aeg pelgu psühholoogi juurde. Doktor, kelle juures käisin eile, tahtis mind kohe saata, aga keeldusin. Tahtsin koju oma lähedaste juurde, ja lihtsalt nutta.
Täna toimus narkoosi all puhastus. See oligi nagu üks magama jäämine ja üles ärkamine. Ei füüsiliselt ühtegi valu. Enne oppi sain ibu sisse süüa ja teine valuvaigisti tagumikku, lisaks veel rahusti, kuna olin nii endast väljas…. Praegu kodus olles kõht tuikab kergelt. Aga südamevalu on kohutav. Õnneks opp läks hästi ja tore pelgu meesarst ütles, et võime juba kuu pärast uuele katsele minna.

Ma ei taha teiste tuju rikkuda, aga pidin kirjutama.
Loodan, et teil kõigil läheb hästi!

Mul on nii kahju, et sul nii läks. Ma tegin ise sama läbi aasta alguses, 11ndal nädalal, peetumine oli olnud juba 7ndal. Kuna mul oli nii väike, siis tehti puhastus tablettidega ja valutasin füüsiliselt kogu protsessi läbi lootuses, et äkki füüsiline valu varjutab kõik muud valud, aga see valu on ja jääb südamesse, lihtsalt aja jooksul lepid ja õpid sellega elama. Võta endale aega leinata. Ehk leiad ka sina lohutust sellest, et koostada oma pisikesele mälestustekarp, kus on UH-d, triipudega test (kui see on alles), võibolla mõni asi, mis sai talle juba ostetud. Ole tubli ja tugev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga tänulik, kui keegi, kes on pidanud sama kurbust üle elama, kirjutaks mulle.
Väga julgustav oleks, kui kirjutaks keegi, kes ka uuesti lapseootele jäänud ja kõik on hästi läinud.

kurbus05aprill2017@online.ee

Kui ma oma esimest last ootasin, juhtus ka minu kaasootajatega õnnetusi. See tegi mind, õnnelikku rasedat väga kurvaks, ajas nutma.
Ma ei tahaks siinseid rasedaid kurvastada oma kurbusega. Seepärast soovin teile kõigile siin kõike ilusat, head kosumist, kergeid sünnitusi ja palju rõõmu teie päevadesse.
Võibolla tuleb õnn veel minu õuele ka….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BiBii, Sa ei ole ainus.
Eelmise aasta sügisel kaotasin ka mina oma esimese ning väga oodatud lapse. Raseduse suurus oli 13+ nädalat. Pidin läbi tegema tabletiga puhastuse, mis oli minu kehale väga piinarikas, 7 h piinlesin haiglas, tabletid ei mõjunud millegipärast. See et pisikest pole enam, on kordades valusam. Ma mõtlesin, et ma lähen hulluks. See ei unune ilmselt mitte kunagi.
Sellised asjad tekitavad hirmu ka edasise tuleviku suhtes. Olen nüüdseks uuesti ootel, kuid kardan kohutavalt, et mis siis saab kui see juhtub jälle..? Ma kardan, et siis lähen ma kohe kindlasti hulluks.
Olge tugevad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BiBii, Sa ei ole ainus.
Eelmise aasta sügisel kaotasin ka mina oma esimese ning väga oodatud lapse. Raseduse suurus oli 13+ nädalat. Pidin läbi tegema tabletiga puhastuse, mis oli minu kehale väga piinarikas, 7 h piinlesin haiglas, tabletid ei mõjunud millegipärast. See et pisikest pole enam, on kordades valusam. Ma mõtlesin, et ma lähen hulluks. See ei unune ilmselt mitte kunagi.
Sellised asjad tekitavad hirmu ka edasise tuleviku suhtes. Olen nüüdseks uuesti ootel, kuid kardan kohutavalt, et mis siis saab kui see juhtub jälle..? Ma kardan, et siis lähen ma kohe kindlasti hulluks.
Olge tugevad!

Mina olen ka uuesti ootel peale sügist peetumist. Kohe 12 nädalat täis, aga peetus eelmine kord ka 12+5. Tehti ka tabletipuhastus, mis kohe ei mõjunud…aga valus polnud üldse. Alguses oli muidugi raske, aga üllatavalt kiiresti sain sellest üle. Muidugi ei unusta seda ja seekord pabistan palju rohkem. Mul on kodus väike tüdruk, kes õnneks valmistas mulle raskel ajal ikka rõõmu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 15:33; 30.03 12:35; 05.04 14:08; 07.04 10:50; 15.04 17:37; 15.05 15:44; 16.05 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaamin jälle salajast Oktoobribeebide gruppi. Kui on soov liituda, siis kirjuta meilile oktoobribeebid2017@gmail.com ja kui viitsid, siis anna ka siin teada, et oled sinna meilile kirjutanud. Igapäevaselt seda postkasti ei vaata ja see mulle telefoni ei sync’i, kuid üle paari päeva käin viskan pilgu peale küll.

Rõõmsat ootusaega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.03 13:10; 05.03 17:31; 05.03 23:33; 15.04 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaamin jälle salajast Oktoobribeebide gruppi. Kui on soov liituda, siis kirjuta meilile oktoobribeebid2017@gmail.com ja kui viitsid, siis anna ka siin teada, et oled sinna meilile kirjutanud. Igapäevaselt seda postkasti ei vaata ja see mulle telefoni ei sync’i, kuid üle paari päeva käin viskan pilgu peale küll.

Rõõmsat ootusaega!

Kas see on nii salajane, et liikmeid ei ole ka näha?
No ma igatahes siiski ootan 20nädalat ära enne liitumist:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.03 15:33; 30.03 12:35; 05.04 14:08; 07.04 10:50; 15.04 17:37; 15.05 15:44; 16.05 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kv tehtud. Nädalaid nüüd 14. Siiani kõik hästi ja korras. Oleme hakanud vaikselt ka uudist levitama ???? Tähtaeg UH järgi 17.10.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 11:24; 06.03 14:48; 16.04 08:18; 17.05 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas ka avalik grupp nimega Oktoobri beebid 2017❤

see süda on seal lõpus.
Meil on liikmeid 66 tk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 11:00; 09.02 11:15; 09.02 13:48; 20.02 14:26; 20.02 15:13; 22.02 14:44; 28.02 08:37; 28.02 14:03; 02.03 15:32; 17.04 12:51; 16.05 08:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobribeebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.