Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 348 )

Teema: Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

Postitas:

Koguneme kõik siia, kelle pisikesed sünnivad oktoobri või novembrikuu jooksul. 🙂 Lisasin novembri ka, siis meid rohkem. Omal on oktoobri viimastel päevadel, võib minna novembrisse üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei 🙂 Kõigi eelduste järgi oktoobri keskel …
Kuidas läheb – mina olen täitsa haige rase ikka, nüüd ka haiguslehel, enesetunne on halb, iiveldab ja paha, tööl ei saanud kuidagi olla. Aga lohutan, et varsti läheb üle! Rõõm pisikese üle kaalub kõik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere-tere! Rõõm tutvuda:)

Mina olin nohus siis kui viljastusin, alles tänasest on parem olla. Haigusleht ei tuleks minul kõne alla, pean vastutama.
Mõtlesingi, et ostan juba apteegist midagi iiveldustevastast varuks, sest nädalaid alles 4+5, kusagil 6. või 7. nädalal need iiveldused tavaliselt hakkavadki kimbutama. Muidu pole häda midagi, päevade moodi valud on vahepeal, verd aga ei ole tulnud. Sul vist pole slelist asja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused ka minu poolt!

Minul eelduste kohaselt jääb tähtaeg okt keskpaika, värskele papale sünnipäevakingitus:)
Iiveldab ka üsna tihti aga kui näksida midagi peale siis läheb kergemaks või kui tegutseda. Tööpäevad on väga kurnavad, kuid tuleb kuidagi üle elada:)
Aga raseduse aeg tuleb tunda rõõmu ja kindlasti üritame võtta palju ette mehega, sest see jääb meie viimaseks suveks kahekesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kadri88- meil jääb ka viimaseks suveks kahakesi:)

Kas sa Aleandra oled arstil ka käinud juba?

Mitmes laps teistel on? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile esimest korda arstil, lapseke peaks sündima okt. alguses 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene rasedus. Arstile ülehomme. Hetkel ka selline otsustusvõimetus, isud on täitsa sassis. Kui mees küsib, mida süüa soovin, siis vastust ei tea, kõik asjad ajavad iiveldama. Käisime just poes, ostsin õunu ja soolapähkleid – need on head. Ja õhtuks tehakse hakkliha-kapsahautist, tundub et võiks alla minna 🙂 see on nii kurnav tunne, kui ise ka ei tea mida tahta ja mida mitte. Mehel veel suurem segadus.
Praegu olen natuke pabinas ka, ikka loodan et kõik on OK ja sujub kenasti. Teisalt saladuse varjamine on raske, õudsalt tahaks ju kõigile kuulutada, aga öeldakse ju et sõnub ära. Ja appike, ma pole selle peale mõelnudki, et meil ka mehega ju viimane suvi üksi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

mul selline küsimus, et kui päevad algasid 15.01, kas mul on siis rasedust 6+2 või 5+2 nädalat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5+2

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 17:43; 17.03 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg 20 okt. Enesetunne muidu hea, eile õhtul tundsin esimest korda tühja kõhuga tõsist iiveldust, rohkem ei ole olnud. Rinnad kui õhupallid aga mehele meeldib. Täna väike määrimise intsident oli (kirjutasin sellest teises postituses). Nohu natuke kimbutab aga küll see ka üle läheb. Meil ka siis mehele sünnipäevakingitus. Ei pea vähemalt mõtlema, mida kinkida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3- ei imesta, kui sünnitame ühel ajal samas kohas 😀 🙂 (Y) meil ainult 3 päeva vahet:) nii supper ikka, et sina ka siin oled nüüd:)

oled juba mõelnud ka, millise haigla valida? ise võtsin pelgulinna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Liitun ka teiega. Sain oma esimesed triibud hiljuti ning peaks olema hetkel 5+1. 16.märts lähen arstile, eks siis kuulen kõike täpsemalt. Ei jõua enam ära oodata :). Enesetunne on päris hea olnud, v.a. väsimus just päeval :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, kui plaanid Tartus sünnitada, siis võib-olla satume seda koos tegema. Mina sain oma triibud laupäeval ja nädalaid peaks olema 4+3. Tulemas teine laps.

Olemine on täna päris hea olnud. Paar eelnevat päeva aga on kõrvetanud/iiveldanud, pigem on mul selline vastik tükitunne kurgus. Eelmise rasedusega oli see tunne 3 kuud jutti, väga ebameeldiv.

Nina on nagu jahikoeral, lõhnu tunnen väga tugevalt.

Head ja rahulikku kõhukasvatamist kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii armas lugeda. Mina olen oktoobrikas 2011 ja mul on 4 kuune neiuke kodus. Aasta tagasi sain ka mina oma triibud.

Super ilusat ootust teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile. Minul enda arvestuse järgi 6+0 ja arstile homme. Täna iiveldab nii et kole 🙁 Mitte ei tea, kas peavalu seal juures,südame kloppimine ja kõhu korisemine on normaalne, kuigi endal juba 3-s rasedus :p Kahe esimesega oli peale lõunane kerge iiveldus, aga nüüd hakkab öösel kella 3 ajal ja taandub päeval kella 15 ajal :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka siis ülevalt alla :)Arsti panin Mustamäe polikliinikusse,eks näis mis saama hakkab.Praegu olemine täitsa tavaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris palju meid juba. Meil tuleb ka põhimõtteliselt issile ja vanavanaemale sünnipäevaks tibu. Arstile siis homme ja valisin Pelgu, kuna logistiliselt mugav käia, ja sain väga palju häid soovitusi sinna. Viimasele Kägule, see iiveldamine on normaalne aga kurnav, olen ise samas seisus, nii hullusti veel, et jäin ka töölt koju. Kuidas teie oma rasedusest teatate/ teatasite perele, sõpradele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli plaanis rääkima hakata teistele alles pärast esimest ultraheli, kuid täna pidin oma trennikaaslasele ka ütlema, et miks ma enam üldse trennis ei käi. Käiks hea meelega aga kuna väga tihti iiveldab, sisi ei ole füüsiliselt jaksu enam käia, kuid kui läheb paremaks siis kindlasti tahaks edasi käia, vähemalt siis paaril korral nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minul siis hetkel 7nadalat. Tahtsin kysida, kas teil ka sellist nagu u. Menstratsiooni valu esineb kõhus ja vahest isegi loob mingeid torkeid, suht valusaid. Tana isegikaisin erakorralises valudega. Est hakkas asi juba suht hulluks minema katsuti ja oeldi et koik ok.. Et kas on teil ka midagi sellist esinenud voi esineb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kogu aeg need valud, käsil 4+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arsti juures, Heli Noot oli. Väga väga tore arstitädi 🙂 Saan õhtul vereanalüüsi vastuse. Loodan, et ikka saan ta telefoni teel kätte, tal väga palju patsiente.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Meil siis kalkulaatori järgi nädalaid 7+4 UH 21.märts, nii hilja sinna kuna olin kindel et tahan oma arsti. Kodus ootavad kolm vennakest 10a, 4a ja 1a8k 🙂 Muidu olemine nii hull pole aga esmakordselt tunnen nõrkushoogusid ja iiveldust- muidugi mitte nii hullusti et päris elukvaliteeti pärsiks 🙂 Meeldivat kõhukasvatamist Kõigile!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need torked pidid ka normaalsed olema, emakas venib. Mul torgib ka aeg-ajalt, nagu nõeleaga. Peab ära kannatama, pisike teeb endale lihtsalt ruumi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtaeg oktoobri lõpp.
kodus kolm poega, näis kas sellelgi korral saan pojakese 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3-tunnused pole kohustuslikud:),mul ka pole midagi ja loodan,et nii jääb ka.Eelmine rasedus oli mul just seepärast super,et nii hästi tundsin end ja olen näinud teiste puhul teist äärmust ja no loodame,et ei tule neid tunnuseid ;)Muidugi me ikka nii alguses,et võime kõik hädad veel kaela saada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3 ülihea sind siin näha. pole suht kaua suhelnud.
täna käisin ja erakorralises, kuna kõhu valu läks suht valulikuks , kõige hullemini hirmutas mind ned järsud torked igalpool alakõhus.
käskis mul no spad võtta. ehk sul on varasemast kogemust?!?!?!?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitan kõiki! mina olen 4 nädalat 5 päeva. Arstile minek 9 märts 🙂 Et kalkulaatri järgi peaks olema 26 okt. Enesetunne on täitsa hea, iiveldust olnud vähe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain vereproovi tulemuseks, et Hcg on 300. Viljastumisest seega 2-3 nädalat. Ultraheli aja sain 13. märtsiks. Nii kaugel on see. Olen siis juba üle 7 nädala rase. Oh kuidas ootan kõhu kasvamist. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks üle, et on aeg ämmaemanda juurde märtsis, kuna siis on veidi üle 7 nädalat. Kas tegelikult peaks varem ka pöörduma kuskile? Esimest korda, ei ole teadlik 🙂 Kui helistasin haigasse, öeldi jah et alles 7 nädalaga tulge 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

anery, mul on kalkuka järgi 27. okt tähtaeg:) enesetunne ka super siiani

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 348 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.