Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 348 )

Teema: Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

Postitas:

Oi nii tore 🙂 (Y)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin ka esialgu minema 16.märts arstile Tartus Medicumi, aga täna otsustasin, et peaks ikka minema TÜ Kliinikumi ämmaemanda juurde. Helistasin registratuuri, et aeg panna kah sinna 16.märtsi kanti, kuna olen paar nädalat Tartust eemal. Aga see registratuuritädi ütles, et peaks ikka nüüd varem ära käima. Hetkel mul 5+2, siis oleks u 8ndl. Ütles, et siis võib liiga hiljaks jääda ja ei pruugi aega saada KV-ks ja võin mõnest uuringust ilma jääda. Natuke hirmutas ära küll, ei taha uuringutest ilma jääda :). Et nüüd siis lähengi esmaspäeval(27.02).
Edu kõigile kõhukasvatajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

anery- mina käisin arsti juures eile, kui oli alles viies ndäal jooksmas, lasi teha vereproovi, võttis tupest proovid. õnneks määrima ei jäänud pärast seda. täna peaksid mul olema hakanud mu \”päevad\”, aga isegi ei määri, jubehea meel on 🙂

Katukas- räägi siis meilegi, kuidas läks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere liitun ka teiega minu arstiaeg esimene on 16 märts. siiis saan täpselt teada palju rase olen aga minuarvutustekohaselt siiis yle 7 näd selleks ajaks, praeguse seisuga peaks minu pisike tibu syndima okt lõpus. Enesetundest niipalju, et midagi konkreetset ei tunnne täna hakkavad vist rinnad valusaks minema aga muud poel midagi häda, samas tahaks just tunnuseid muidu nagu sihuke imelik aga eks 16 märst selgub ja tahaks sydamelööke ka näha ja kuulda et kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahax tegelt varem arstile aga vist pole mõtet, sest tahaks ju kohe näha sydamelööke ja pisikest. niiii kaua peab veel kannatama. minust nii palju veel et olen 26 ja tln ja ootan esimest beebit.

riinu3, millal sa arstile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kysimus veel, et mul arstiaeg naistearsti juures ja tema siis vaatab mu yle ja siis saadab mu ämmaka juurde onju? sest mul tore naistearst kes mulle uh niikuinii alati teeb. nii vist on õige onju, sest mul praegu eraldi pole ämmaka juurde vaja aega vist panna??? või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile naistearstil, tuvastas vereprooviga mu raseduse. Pani kohe ise uue aja 13ndaks märtsiks, teeb ultraheli ise. Aga pärast seda lähen siis ämmaka juurde? Või jäängi tema juurde? Ise k asegaduses, esimest korda siiski. Olen 20

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok nu siis ma ikka käin 16 märts arstil ja siis edasi määrab arst 😛 tänud riinu sulle, ex ma pabistan natke niiöelda wc foobia, kuna 2 a tagasi peetumine oli ja nyyd ykspäev imevähe määris aga see polnudki ii määrimine kuna seda oli ylivähe aga nyyd ikka kui wc lähen siis väike hirm on aga loodan et saan sellest yle kui arst on kinnitanud et kõik ok on. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc- ma olen ka 26 ja Tallinnast, mul 4+6 🙂
Aga huvitav, et mulle öeldi haiglas, et tuleb minna otse ämmanda juurde, et pole vaja eelnevalt naistearsti juurde minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore Anery:P

nu mul niikuinii kontroll oli määratud 29 märtsiks aga tõstsin 16 peale, kuna mingi vereanalyysi pidin ka andma jne ja ta ei tea veel et rasestusin vahepeal, nii et ikkagi lähen käin kõigepealt seal ära ja siis vaatan mis ta räägib mulle aga arvele jah maarvan et lähen keskhaiglasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen kas keskhaiglasse, esimene ülevaatus 9 märts 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muide anery kuhu sa helistasid ja kuidas sa ytlesid ja aja panid, athaks ka hirmsasti varem minna, võin ju samas ka hellata sinna kus sina ja panna aja ja samas ka lähen käin 16 dal oma arsti juures ka sest see mul seal tõnismäel, mis ma nyyd teen???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma helistasin lühinumbrile 1900 ja teatasin et olen rase, mitu nädalat ja küsisin et mida teha, kas algul naistearst ja siis al. 7 nädalat ämmanda juurde? Ütles et kohe ämmanda. Kuna töötan graafiku alusel, siis teadsin et tol nädalal on 9 märt vaba ja siis ta vaatas kas on vaba aega ja oligi 🙂 Aga äkki helistad ka, uuri mis nad sulle soovitavad, et kas algul minna määratud ajal naistearsti juurde või varem minna ämmanda juurde, seitsmendal nädalal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin ära:D:D:D Minu Aeg On 13 Märst ämmaka juures kirjas keskhaiglas, niii põnev ei tea kas jaksan kannatada niii kaua aga vähemalt natuke varajasemaks sain ja siiis see ämmakas ise ytleb kas pean 16 dal minema või mitte et ta näeb mu analyyse ja asju ka sealt. aga siis vist kui esimene kord minna nad ikka teevad ju ultraheli ka onju? mul muideks ka graafikuga tööö:D:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo 🙂 No kui ma käin ära 9 märts, saan sulle täpsemalt öelda mis tehti. Siis juba süda lööb, aga kuidas seda kuulatakse ma ei tea 🙂 Ma ka loen päevi, nii väga tahaks juba minna 🙂
No ei saa nii ühtekad olla 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no näed siiiski vist saame:D:D:D aga põnevusega ootan ja kuulan kuidas sul läks ja mõnipäev hiljem ytlen kuidas mul läks:D:D:D sul ka esimene beebi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, täitsa esimene 🙂 Saan aru et sul ka esimene? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jep mul ka esimene:D sellepärast loen minagi päevi et pisikest juba kasvõi sydamelöökidena näha:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, vaatan et päris elav suhtlemine siin – vahva!
Käisin täna siis arstil, olin ikka niii elevil. Algul käisin naistearsti juures, võeti proovid, siis saadeti ultrahelisse, aaaaaa seee oli niiii äge 🙂 Nägime oma täpi ära 😛 1 cm suurune ja süda lõi ka kenasti. Rasedust 7+1 tänaseks. Pilt lasti ka välja, nüüd siin vahin ja olen mullis 🙂 Nüüd vaja veel verd andma minna, siis ämmakale, ja 12dal nädalal järgmine UH…. Kõik on niii uus ja huvitav. Mehega oleme nii häpid, kõik paistis korras olevat. Võtsin arvele Pelgusse, ämmakas Kreitsmanni juurde, teda kiideti mulle palju. Olen ka Tallinnast, vanust 26, ja esimene beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu, ole rahulik, sul ei ole ennem seda aega seal midagi nagu teha ka, kui sul kuu pärast õnnestub kohe ka UH saada, siis oled ajas, mil peaksid just täppi ja südametööd nägema, ennem vist väga ei saagi midagi näha. Niiet pead jah lihtsalt ära kannatama, usu mind see on seda väärt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

niii lahe ma pean 3 näd ootama 😛 ei jõua 13 märtsi ära oodata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga vara ei ole jah mõtet UH’sse minna. Seal ei pruugi midagi näha olla ja tekivad veel muremõtted. Kui probleeme ei ole, siis pigem oodata ja nagu Aleandra ütles, ootamine on seda väärt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc- mul ka 13 märts, niiet ootame koos seda imelist päeva:D

Kas teised võtsid/võtavad mehe esimesse ultrahelisse kaasa või mitte? See ilmselt tupesisene, eks?

Aitäh sulle, riinu3, selgituste eest. Aga kas pale ultraheli siis arst ise määrab mulle minu ämmaemanda või võin ise valida? Olen Pelgus.

riinu 3- ära karda selle pärast, et sa torkeid ei tunne. Mina ei tunne ka mitte midagi. Nagu ei olekski rase, nii imelik. 😀 Mõnesmõttes on see hea, et ei iivelda jne… Aga tahaks ennast natukene rasedana ka tunda. Ilmselt tulevad need rõõmud hiljem. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis kell sul on aeg 13 dal?

mul tänasex tunnuseks on valusad rinnad. muidu mõnus olla. ja punn on ees jumala imelik aga noh ma pole just piitspeenike kaa pigem natuke suurem naine:P aga mulle isegi meeldib pisike rasvane punu:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikust! Naistearst määrab peale esimest UH sulle ämmaka, mina sain valida, st ise küsisin, uurisin ja sain palju kiitust Kreitsmanni suunas, ja tema juurde olegi nüüd järgmine kord minemas.
Esimese UHga on selline asi, et jah tehakse seest kõik… ma ei saanud nagu pihta sellele, võtsin mehe kaasa, arst kamandas mehe mu kõrvale ekraani vaatama, muidugi kui mul kästi pukki ronida, siis mehel venis nägu pikaks, ja vahtis seal mu kõrval tuimalt, aga teisalt oleme koos oma kreveti ära vaadanud. Trauma oli tal ikka olemas, ei ole see esimene tupesisene UH ikka mehe silmadele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain positiivse testi eile, ühtegi tunnust ei ole (ainult sisemine veendumus). Tsükli 2.-5. päeval pidin minema verd andma hormoonanalüüsiks, et uurida, kas omal jõul rasestumine võiks üldse olla võimalik (mõistetav kahtlus tekkis sellest, et esimese ja teise poja vahele jäi \”tuleb siis, kui tahab\” meetodil 14 aastat). Mehel on põhjust mitmekordselt rõõmustada – tema pääseb teisipäevasest spermaproovist. Vanema, 16-aastase poja reaktsiooni ei oska ennustada, kahe ja poolene ei oskagi veel reageerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne Parem Pool 😛
Riinu, edasi on nüüd 2 varianti, kas tunned end üldiselt hästi ja saad teha-toimetada rõõmsalt, või nagu mul – ikka nii halb kui olla saab.. iiveldab mis hirmus, nõrkus, kuumahood, unetus, võtsin ka haiguslehe…
Aga see halb tunne pidi hiljemalt 16 nädal kaduma, mina igatahes ootan juba, sest suht kasutu tunne on, mees teeb kõik asjad ära… ma ei või midagi teha – aint lama ja ole 😀
Samas igasugused sümptomid on kokkuvõttes head. Mina nt olen kaalus juba liiga palju juurde võtt, ikka mingi 4 kg äkki. Alguses, kui veel ei teadnud rasedusest, sõin hirmasati, sel hetkel kirjutasin kõik stressi alla, hiljem muidugi sain aru, et stress jeah right ;D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul rinnad hullult valusad ja õhtul jään kohe magama aga hommikul vara yleval ja und pole .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis võin ametlikult öelda, et ma iiveldan. Ma ei suuda täna süüa, ma ei suuda toidule mõeldagi, seda TV’st näha. Õudne! Ainsana on täna söögiks sobinud müsli, jogurt ja kiivid. Et see ruttu taanduks, sest see tunne häirib küll elu :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis võin ametlikult öelda, et ma iiveldan. Ma ei suuda täna süüa, ma ei suuda toidule mõeldagi, seda TV’st näha. Õudne! Ainsana on täna söögiks sobinud müsli, jogurt ja kiivid. Et see ruttu taanduks, sest see tunne häirib küll elu :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 348 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Oktoobrilapsed-novembrilapsed 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.