Esileht Pereelu ja suhted Olen armunud kasuvenda

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Olen armunud kasuvenda

Postitas:

Olime 17 ja 21 kui meie vanemad abiellusid. Sellest ajast alates oleme ka elukohta jaganud. “Vend” õppis küll teises linnas ülikoolis, aga nädalavahetustel oli meil. Nüüdseks on aga nii, et olen totaalselt armunud ja tema ilmselgelt ka. Tean, et meis ei voola ühist verd ega midagi, aga sugulaste-tuttavate silmis oleksime ikkagi perverdid.
Kuidas selle olukorraga toime tulla? Kas tõesti jätan oma elu armastuse teiste arvamuse pärast? Või pean arvestama variandiga, et kaotame lähedaste toetuse. Ja kui suhtest ikkagi midagi välja ei tule, olen kõigest ilma:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 13:41; 23.01 16:03; 25.01 09:29; 25.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka üht sellist paari,kes olid kasuõde ja kasuvend, nüüdseks on nad 50 aastased varsti ja õnnelikuks abielus. Ja ehk on sugulased ja perekond hoopis rõõmsad selle olukorra üle. Ära muretse, elus tuleb selliseid asju ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, no te pole ju lähisugulased ei vere ega juriidilises mõttes (21a vaevalt keegi lapsendama hakkas). Natuke imelik oleks, aga elus on hullematki nähtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll imelikuks ei peaks selliste inimeste suhet. Teid ei seo ju mitte miski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll miski imelik lugu ei ole. Minul on tutavad, kes siis on omavahel abielus, kuid nende tutvuse alguses kohtusid siis ühe ema ja teise isa ning neist sai paar. Kõik vist elavad õnnelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka aru ei saa, miks see mingilgi määral imelik peaks olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka aru ei saa, miks see mingilgi määral imelik peaks olema?

No me oleme need 7 aastat elanud täiesti õe-vennana. Algul nimetasin poolnaljaga vennaks, hiljem oli see juba loomulik. Nt minu kursusekaaslased ilmselt ei teagi, et ta pole mu vend.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 13:41; 23.01 16:03; 25.01 09:29; 25.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, kas sa tõesti jätad oma armastuse teiste arvamuse pärast??? Alati saab ju ka küsimuste korral seletada, et kuigi oled teda vennaks nimetanud, puudub teie vahel igasugune veresugulus. Tegelikult on see ju hoopis väga tore ja armas lugu, et vanemate armastus ka lastevahelise armastuseni viis.
Ja miks lähedased, kes ju kogu lugu peaksid teadma, teie suhet toetama ei peaks? Kas teie vanemad on siis teie suhte vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Vapraid ja ilusaid” sa ei vaatagi või? Sinu suhe oleks nende sealsete suhetega võrreldes küll väga süütu ja kombekas. Ära põe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema abiellus ka aastaid tagasi kasuisaga kellel on minust 2 aastat vanem poeg. Õeks-vennaks pole me teineteist kunagi kutsunud. Kuna tal oli tol ajal, ja on praegugi, palju sõpru kellega ta väga tihedalt läbi käis, siis kogu see tema sõprusringkond lõi lausa kihama, et poiss sai ilusad õed omale 😀
Kuna kasuisal suur kahekordne maja ja meie toas olid erinevatel korrustel siis kui kasuvennale tuli mõni sõber külla, lasi mõni sõber meil õega allakorrusele kutsuda, et filmi vaadata või juttu ajada 😀
Päris naljakas oli alguses.
Lõpuks kasuvenna vanaema ütles mulle, et tal oleks nii hea meel kui mina ja tema pojapoeg kurameerima hakkaks 😀 siis nähvatas ka mulle, et kas ma siis ei oska või.
Imelik pole see kuidagi, te pole ju veresugulased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli imelik ja võimatu ajalooliselt, sest abiellumine tegi vanemad üheks lihaks ja vereks ning sellega olid ka nende mitteveresugulastest lapsed saanud veresugulasteks. Aga praegu see nii ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oled veel väga noor, ela,õpi ja naudi veel elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“- abikaasad on otsejoones veresugulased, külgjoones veresugulased (vend ja õde, sealhulgas kasuvend ja kasuõde, ning väljaspool abielu sündinud vend ja õde) või otsejoones hõimlased (perekonna- ja eestkosteseadustiku artikkel 14)” – üks lõik siis seadusandlusest. Pöörake tähelepanu, et kasuvend ja kasuõde.
Ma ise olen ka korduvalt mõelnud, et miks ei tohiks kasuvend ja kasuõde abielluda, nad ei ole ju veresugulased.
Ps. Tean, et teemaalgataja ei rääkinud abiellumisest, vaid ainult suhtest aga jah seaduse seda ei luba.

Vot kui nüüd vanemad ära lahutaksid, siis oleks suhe täiesti lubatud ja abiellumine samuti.

No siin on ikka pigem sellist kasuvenda/õde arvestatud, kellel on üks vanem ühine. Ma ei ole kindel, et kahe täiskasvanud inimese kokkuelamise alustamise puhul nende kummagi lapsi saaks üldse kasuvennaks-kasuõeks nimetada. Lihtsalt 2 inimest, kellest ühe ema ja teise isa elavad koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Libahundi” Tiina, Mari ja Margus olid ka kasuõed-vennad. Aga noh, see oli väga ammu ja eriti hästi neil ei läinud kah 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tean ka ühte, kes oli oma kasukasse armunud

ka karvamütsi on armutud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

külgjoones veresugulased (vend ja õde, sealhulgas kasuvend ja kasuõde, ning väljaspool abielu sündinud vend ja õde)

Kuule, vaata ka, mida guugeldad. See on ju Poola perekonnaõigusest. Eesti perekonnaõigus kasuõe- või vennaga abiellumist küll ei keela.

Teemaalgataja, minu meelest oleks teie suhe täiesti ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 13:41; 23.01 16:03; 25.01 09:29; 25.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oled veel väga noor, ela,õpi ja naudi veel elu.

Kui 25-aastane tööl käiv magistri lõpetanud naine on veel liiga noor, siis kes on piisavalt vana?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 13:41; 23.01 16:03; 25.01 09:29; 25.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen armunud kasuvenda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.