Esileht Pereelu ja suhted Õlle armastus suurem kui perega koos tegutsemine.

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Õlle armastus suurem kui perega koos tegutsemine.

Postitas:

Mida teha suhtega, kus mees armastab igapäev õlut juua? Ja pühade või tähtpäevade ajal ei taha enam kaineks saada lihtsalt tiksub edasi nt 5 päeva. Kui see raske aeg üle elada, siis on jälle natuke kergem ja püüdlikum. Muidugi on kere öelda, et jäta mees maha. Meil on kooliskäiv laps, elukorraldus vajaks palju muutust. Ma olen ähvrdanud mitmel korra, et lähen ära. Samas kardan, et mis siis temast saab, meie olemegi tema tugi. Aga minu nõudmisele, et hakka kaineks, ta ei reageeri vaid just nagu nimme joob ja siis nii rumalasti räägib. Ta paneb mind süüdi tundma ja tekib endal tunne, et ma olengi nõme ja ei vääri muud. Etteheide on ka see, et pakun vähe seksi. Aga ma enam ei viitsi, sest tema tahab mugavalt kodus elada, sõpradega eriti ei suhtle, tööpäevad lühikesed. Olen valmis ise abi otsima, tunnen, et vajangi abi, sest see süüdistamine ja etteheited ei vii kuskile. Mees ei usu, et teda keegi suudab aidata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.12 14:26; 29.12 14:55; 29.12 15:01; 30.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ei viitsi seksida siis mees tunneb et sa ei armasta teda ja seepärast joobki. kui sa ei armasta, siis pead lahkuma sest mehe joomine nagunii süveneb. või leiab teise naise ja jätab joomise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe raamatut “Kaassõltuvusest vabaks” ,mind aitas see palju .
http://www.pilgrimbooks.ee/est/product/3941/?cid=3762

http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/raamatud/alkeemia-lugemisnurk-kaassoltuvusest-vabaks-opetab-markama-kus-me-end-ei-vaartusta-ja-millal-surume-maha-oma-tegelikud-tunded-ja-vajadused?id=72262445

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, tundub huvitav, kindlasti loen!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.12 14:26; 29.12 14:55; 29.12 15:01; 30.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on eelmine abielu lõhki läinud samade probleemidega ja ta teab mis tunne on üksi jääda. Ja ta kindlasti ei taha seda uuesti aga ikkagi libastub. Muidugi saab alati ette heita ka minule, et ma piisavalt ei pinguta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.12 14:26; 29.12 14:55; 29.12 15:01; 30.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pugem on see toepakkumine ja kooliskäiv laps põhjuseks mitte midagi muuta. Lapsest kahju – isa joodik, ema lammas 🙁 Küsi 20a. pärast ta käest, kas tal oli õnnelik lapsepõlv või mõtleb vihaga sellele, kuidas ema ei suutnud joodiku juurest ära minna. Las ma arvan, mida ta vastab…

Veelgi arusaamatum on, et korjad teadlikult üles viinaveaga mehe, kelle eelmine suhe peaks justkui hoiatavaks näiteks olema. Aga ei! Mõni naine tõemeeli usub, et suudab joodikut muuta. Neid juhuseid on, aga kardan, et suhe on kuskil sinna 1-2:10-le. Ju siis see proua tahab statistikat muuta.

Meil on kooliskäiv laps, elukorraldus vajaks palju muutust.

Jajah. Mina olen Miki-hiir.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda suhet tuleb ja saab muuta, kui vähegi on soov samas rattas mitte edasi lasta.
Sina saad enda poolt muutuse igal juhul läbi viia. Kerge see pole, kuid õnneks on võita rohkem. Kaotad muidugi seni tuttavliku elurütmi. Oled sa selleks valmis? Ma ei küsi mitte asjata, sest muutus saab sinugi jaoks olema segadusse ajav. Mehe pärast ei pea sa muretsema. Sinu uus käitumine sunnib ka teda paratamatult kuhugi suunas liikuma. Ja see ongi väga hea. Keegi ei saa garanteerida, et teil võiks tänu muutustele ühine tulevik jätkuda. Siin tuleb nüüd see valikute koht, mille ees te mõlemad mehega omapäi seisate… Küll aga on garantii, et sinu jaoks muutub igasugune suhe palju rahuldustpakkuvamaks, kui sa seni unistada oled osanud.

Konkreetsed soovitused sulle endale. Et vähe seksi? Anna mehele lihtsalt ja lühidalt teada, miks sa ei soovi temaga tihedalt seksida (nb! väsimus ja lapsed jäta siinkohal kõrvale, puuduta ainult seda kohta, mis on puhtalt mehega seotud). Ära nõua, et mees vähem jooks – see on tema valik, kuidas ta on otsustanud päevi veeta. Rumalaid sõnu ei pea sa kuulama jääma – organiseeri endale ja lastele koht, kuhu selliste hetkede puhuks ära minna (loodan, et sa ei jätka eneseõigustusega, miks see ei peaks olema võimalik?). Mees ei usu, et ta abi saaks? Arvab ta seda ainult oma peas? On ta seda üldse kuskilt otsinud? Nende kahe tegevuse vahel on suur vahe…

Ramatutest soovitan sulle lugeda “Vihatants” – naistele, kes soovivad oma lähisuhteid muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 16:42; 29.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen elanud mehega, kes armastas mind ja peret vähem kui õlut. See asi muutus järjest halvemaks st tema alkoarmastus aina suurenes. Inimene ise ei tunnistanud endale, et ta on alkohoolik, kuigi jõi sisuliselt iga päev (ülepäeva kindlasti ja siis kohe korralikult, mitte vähem kui 6 õlut).
Kuulsin väga palju solvanguid ja mõnitusi ning vähemalt samas koguses sügavaid patukahetsusi ja vabandusi. Loomulikult tohutult lubadusi, kuidas käesolev intsident jääb viimaseks. Temaga oli see lugu, et ta ei suutnud lõpetada joomist enne, kui oli täiesti arutuks ja pikali end joonud. Ta ei suutnud olla alkoholiga ühe katuse all (tüüpiline alkohooliku tunnusmärk!!!)

Õnneks lahkus ta meie juurest ise pärast ühte suuremat joomat, kuna talle jommis peaga tundus, et keegi teda ei armasta. No ma ei tea…kuivõrd on võimalik armastada õlle järgi haisevat ropendavad ja labast kaltsu? Ja veel sellisega seksida. Ahjaa, ka mina kuulsin palju etteheiteid, kuidas seksi on liiga vähe – temal vaja saada vähemalt kord 24h jooksul ja joove teda ei segavat. Aga mind segas.

Igatahes…pärast tema lahkumist algas minu ja laste elu justkui uuesti ja teisel tasandil. Kui hea on elada, kui sa ei pea muretsema, kas üks pereliige suudab õhtuni kainelt välja vedada. Kui hea on elada, kui mitte keegi perest ei murra pidevalt oma lubadusi (joodik lubab ikka igasugu asju ja kunagi ei täida neid). Kui hea on elada nii, et ei pea raha alkoholile kulutama. Kui hea on minna magama tuppa, kus keegi ei haise õlle järgi. Kui hea on, kui ei pea seksima purjus nüri mehega, kes on nii täis, et ei saa sellest ka aru, et naine ei taha temaga seksida ja sisuliselt ta vägistab teda.

Mitte keegi ei pea elama joodikuga. Nende ümberkasvatamisest ei tea ma midagi. Ei viitsi, ei oska ja ei taha. Ei usugi, et see võimalik oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 19:08; 29.12 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joomine jäetakse maha ainult iseendapärast, ei jäeta nais, ema, laste ega kellegi teise pärast.

Mind hakkas huvitama, et mis tööd need mehed teevad, kes iga päev või ülepäeviti joovad. Töökohad ometi ei luba tööle alkolõhnaga inimest, veel vähem inimest, kes on joobes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joomine jäetakse maha ainult iseendapärast, ei jäeta nais, ema, laste ega kellegi teise pärast.

Mind hakkas huvitama, et mis tööd need mehed teevad, kes iga päev või ülepäeviti joovad. Töökohad ometi ei luba tööle alkolõhnaga inimest, veel vähem inimest, kes on joobes.

Trikk on selles, et jooma tuleb hakata kohe, kui töölt tullakse. Ja siis muidugi peatäit välja magama. Tööle saab mindud kainena- niisugust elu olen mina kõrvalt näinud ja probleemi polnud (tööl siis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi ei pea elama joodikuga. Nende ümberkasvatamisest ei tea ma midagi. Ei viitsi, ei oska ja ei taha. Ei usugi, et see võimalik oleks.

Mina usun. Sest et olen ise ümber kasvanud (õigemini- ümber kasvatatud) paljudest-paljudest kahjustavatest ellujäämisharjumustest, mis on kaasnenud psüühikahäirega manipulaatorist ema ja alkoholisõltlasest vägivaldse isaga peres kasvanuna. Ma ei osanud kuidagi oma harjumusi seostada tõsiasjaga miks minuga ei soovinud sõbrustada omaealised alates varasest lapsepõlvest. Olin seltskonnast välja tõrjutud. Ning hiljem ei mõistnud, miks ei soovi vastassoolised suhet luua. Tagaselja kuulsin, et imelike/veidrate käitumisviiside tõttu. Hmm..? Nii et hakkasin õige pea arvama ja uskuma, et olengi läbi-lõhki lesbi, kuna seletamatul kombel hakkasin tundma vastupandamatut füüsilist tõmmet sookaaslaste vastu. Seksuaalne kalduvus oli muude harjumuste kõrval kõigest nohu.

Nagu ma aru saan – peaksin tänase päevani olemagi välja tõugatud niinimetatud korralike inimeste hulgast? Ja sinna jäämagi kuni surm viimaks halastust osutab?
Õnneks olen kohanud mitmeid väga erilisi inimesi oma eluteel, kelle abi, toe ja juhtimise tulemusena kulgeb täna minu elutee allakäiguspiraali asemel vastupidisel suunal. Nagu elus ikka, on mitmetel eluetappidel olnud kiusatus meeleheitest kõik saavutatu käest lasta. Kuid minust sõltumatult – aga ka vahest omapoolse väikese pingutusega peale mõtisklemishetke – on siis juhtunud taas üks imepisike ime, mis on süstinud verd norgu vajunud pea ülestõstmiseks.

Nii et on küll võimalik. Muide, usk ei ole kunagi passiivne tegevusetus ega ka järjekindel oma joru ajamine. Kui endal tarkus puudub, aga kübetki tahtmist jagub, otsi abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 16:42; 29.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joomine jäetakse maha ainult iseendapärast, ei jäeta nais, ema, laste ega kellegi teise pärast.

Mind hakkas huvitama, et mis tööd need mehed teevad, kes iga päev või ülepäeviti joovad. Töökohad ometi ei luba tööle alkolõhnaga inimest, veel vähem inimest, kes on joobes.

See konkreetne isend töötas (töötab) metsas. Elatakse töö ajal autosuvilas, hommikul masinaga metsa, õhtul tagasi ja kohe õllel kork maha. Kuna ülemus ei kontrolli igal hommikul, kui selge tüüp on, siis pole ka vahet ju, saab vabalt terve õhtu õlut libistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 19:08; 29.12 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle sedapidi, et mis muutuks kui mees õllejoomise maha jätaks. Kas ta siis hakkaks perega koos tegutsema? Kas tõesti oleks kõik suurepärane, kui ainus, mis muutuks, oleks alkost loobumine?
Minu praegune abikaasa võtab ka tihti õhtuti õlle või paar. Samas jääb tema huumorimeel ja suhtlemisoskus samaks, ta tegeleb lapsega, teeb süüa, mulle massaaži ja on ka koos õllepudeliga sama tore inimene kui muidu.
Mul on seljataga ka pikk suhe teise kaaslasega. Tema ei joonud peaaegu üldse. Olid muud erimeelsused ja viimasel aastal enne lahku minemist käis mulle tema juures KÕIK närvidele. Loomulikult puudus mul sealjuures ka igasugune soov temaga seksida.
Vaata oma suhet teise pilguga. Äkki olete lihtsalt lahku kasvanud? Alkoholi on lihtne süüdistada, aga äkki on tegelik põhjus milleski muus ning paar õlut siia-sinna ei muuda asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõelnud ka, et mis saab kui mees koguaeg kaine on. Tavaliselt on ta tunduvalt vaiksem, palju ei räägi, sissepoole ja minul rahulikum. Kuid kui oma õlle kätte saab, siis kohe elavneb. Iga päev 6 õlut on tema norm. Ta töö on sarnane taksojuhile, kutsete peale läheb, mõni päev ei kutsuta ja töö kestab mõne tunni. See nädal pole tööd teinud. Ja ennem tööle minekut alati peab puhkuma ja kontrollima oma kainust. Tal on mitu kinnisvara, mida saab müüa ja sellest elada. Tegelikult on elu mugav ja seetõttu saabki ta lubada endale sellist eluviisi. Kellast kellani tööle ta ei ole nõus minema. Mina aga pean tööga oma raha teenima. Kõige hullem, et nüüd kui ta enamvähem kaine, siis ta ka ei vabanda oma tegevuse pärast, ta teab, et ma olen vihane, olen ahastusest nutnud mitu päeva ja ta lihtsalt ütleb, et pane sekspesu selga, siis lepime ära. Mul on juba üks kõik kas tuleb aastavahetus ja kas see on lõbus või mitte.
Alkohoolikud on sellised peenikese vennad, nad elavad ainult selle nimel, et saaks selle õlle lahti teha. Niisama seltskonnas olemist ta ei naudi ja seda on raske pealt vaadata. Ikka kiirustab ruttu koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.12 14:26; 29.12 14:55; 29.12 15:01; 30.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näib su elu küll jumala mõttetu. Mehest pole mitte midagi kasu, ainult tüli. Mina olen palju selliseid suhteid näinud, kus naine kannatab joodiku kõik tegevused välja. Mõni on siis ikka ära lõpetanud suhte, kui tuleb välja, et mees pole ka truu. Aga joomine iseenesest pole naiste arust mitte midagi. Naistes vist on mingi masohhism sees, et näe, ta ju ikka vajab mind jne. Ei juhtu nende jotadega mitte midagi, kui maha jäetakse. Mõni pigem hakkab isegi normaalsemalt elama, sest endal on ka siis mingi vastutus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 11:56; 04.01 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind hakkas huvitama, et mis tööd need mehed teevad, kes iga päev või ülepäeviti joovad. Töökohad ometi ei luba tööle alkolõhnaga inimest, veel vähem inimest, kes on joobes.

Töötab meie oma ettevõttes. Olen mitmelgi hommikul surunud talle närimiskummi hammaste vahele ja soovitanud inimestest eemale hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind hakkas huvitama, et mis tööd need mehed teevad, kes iga päev või ülepäeviti joovad. Töökohad ometi ei luba tööle alkolõhnaga inimest, veel vähem inimest, kes on joobes.

Töötab meie oma ettevõttes. Olen mitmelgi hommikul surunud talle närimiskummi hammaste vahele ja soovitanud inimestest eemale hoida.

Suurim sõltuvuse liik maailmas on kaassõltuvus. Selle all kannatad sinagi. Mätsid ja toidad mehe sõltuvust. Sellest on sama raske lahti saada kui su mehel joomisest. Mõtle selle peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 11:56; 04.01 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma vigadest on alati lihtsam teisi süüdistada, nt et sa ei anna piisavalt seksi. No tere tore tali, kas see on tõesti põhjuseks et lapse elu nii rikkuda? Mu ema on sarnane sinule, tunneb süüd oma mehe alkoholismis. See ei ole sinu süü ja ta ilmselt ei muuda end kunagi, mitte vähemalt enne kui lõpetab teiste süüdistamise. Kui tahad elada täisväärtuslikku elu, siis soovitan sul asjad kokku panna ja elama hakata ilusa enesekindla naisena nagu meid loodud on! Parem su närvidele ning ka lapsele 🙂 Palju jaksu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötab meie oma ettevõttes. Olen mitmelgi hommikul surunud talle närimiskummi hammaste vahele ja soovitanud inimestest eemale hoida.

Eestis on jah suur hulk ettevõtteid 1-5 töötajaga väikesed ettevõtted, kus omanik on ka juht. ja see ei pea olema mingi selline ettevõte, kus suvalised ehitusmatsid miinimumi teenivad (kuigi eks suur osa ole ka selliseid), vaid näiteks minu eelmine töökoht oli pealtnäha igati kobe ettevõte, ainus jama oligi, et omanik/juht võis suvalisel päeval suvalisel kellaajal vabalt purjus peaga kontoris ringi kakerdada, keelata ju ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem, et nüüd kui ta enamvähem kaine, siis ta ka ei vabanda oma tegevuse pärast, ta teab, et ma olen vihane, olen ahastusest nutnud mitu päeva ja ta lihtsalt ütleb, et pane sekspesu selga, siis lepime ära.

Mul hakkas seda lugedes sinust väga kahju. Palun mõtle tõsiselt järele, kas see on elu, mida endale soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on kõige pesuehtsam töll ja sina veel otsid abi kuidas meest aidata? Kulla inimene, mees peab ise tahtma midagi muuta ja aidata. Sinu pingutused siin ei aita.
Mina sellist suhtumist ja meest, küll taluda ei suudaks ja astuks sellisest suhtest lihtsalt minema. Kõik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://alkoinfo.ee/et/lahedastele/kuidas-aidata-lahedast/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas kardan, et mis siis temast saab, meie olemegi tema tugi.

Mis see sinu asi on mis tast saab? Joodik tegi oma valiku ise.

PS. ma pole karsklane, meeldib ka vahel liiga palju juua, aga leian, et see on minu ja ainult minu probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Õlle armastus suurem kui perega koos tegutsemine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.