Esileht Imetamine Öölamp, millist soovitate?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Öölamp, millist soovitate?

Postitas:

Tere!
Paluks Teie kogemusi seoses öölambiga. Esimese lapsega oli mul väike lamp, mis käis seinakontakti. Ise sain sisse-välja lülitada, aga kahjuks sai tema aeg otsa ja uut sellist ma ei ole kuskilt leidnud. Valgus oli väga mahe ja üldse mitte häiriv öiseks toimetamiseks.
Hetkel olen leidnud selliseid seinakontakti käivaid lampe, mis süttivad ise toa hämardumisel põlema ja kustuvad hommikul. Ma ise ei saa magada, kui tuba valge, siis see variant langeb ära. Jah nii palju nad küll ei valgusta, et terve tuba valge, aga mind segab ikkagi 🙂
Või soovitate imetamislampi? Kas sellel on sisse-välja lülitusnupp? Piltidelt pole aru saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on soolalamp. Meeldivalt hämar valgus, samas niipalju valgust annab, et titte üles leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ikeast ostetud sellised
punane http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/90150976/
sinine http://www.ikea.com/fi/fi/catalog/products/70150982/

Need on led lambid, laed täis ja saad ilma juhtmeta kasutada, saab panna värvimuutva režiimi ja ühevärvilise. Valgus on täpselt paras. Esimene laps on nüüd suurem ja talle need ka väga meeldivad. See ka hea, et nad on sellisest kummisest materjalist, et pole hullu, kui peaks kogemata maha kukkuma.
Väga soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka soolalamp.

Lisaks on meil nö maalkäimiseks see pisike otse seina käiv lamp, millel ka lüliti peal, aga on suht ere. tavaliselt olen sinna midagi ette pannud, et valgus lapsele otse näkku ei paistaks, aga olen mõelnud ka selle punaseks värvimisele, et äkki mahendab valgust 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on telefon padja all, kui vaja panen nupust põlema. Käekell on ka valgusega, vahest ajab see ka asja ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see:
http://www.dormeo.ee/eripakkumised/dormeo-ela-touch-lamp.html?csu=general&cex=1620597&med=sem&src=ee_gen_general_sem_google___cat%3Adormeo.ee&referrer=google_sem_1620597&gkw=_cat%3Adormeo.ee&gclid=Cj0KEQjwo5–BRCS8ceLjv-XppUBEiQAGp15EJECXiBinw085znIsEq_2OgSkcY8utUtwO5nroT7JWEaAt5W8P8HAQ
Mul maksis 9.90 Ülemiste poes.
Väga mugav – oli põrandal ja varbaga lülitasin sisse – välja – selle pluss on see ,et ei tee klõpsakat mingi nupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Cloud B patareidega kaheksajalalamp, mis annab mahedat sinist, rohelist või punast valgust ning
tekitab lakke nn. tähistaeva. Lamp seisab voodis padja kõrval ja kui on vaja, siis panen nupust põlema. Tavaliselt kustutan ära ka. Kui põleva lambiga magama jääda, siis 45 min pärast lülitub ise välja – see funktsioon mulle väga meeldib, et lamp lülitub ise välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Öölamp, millist soovitate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.