Esileht Väikelaps Operatsioon lastehaiglas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Operatsioon lastehaiglas

Postitas:

Tere, meil on järgmine nädal kahel lapsel operatsioon lastehaiglas, ühel adenoidi ja teisel adenoidid+šundid. Palun jagage kogemusi, kas peab ööseks sisse jääma või saab sama päev koju? Kui kahe lapsega korraga haigla kas siis saab ainult ema nende juurde jääda või isa ka? Oleme ise kaugemalt, teisest Eesti otsast, sellepärast ka mõlemad lapsed korraga saime opile samal päeval.
Tänan juba ette kui kellelgi on kogemust jagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 21:26; 28.01 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ühel lapsel on korra tehtud mustamäe lastehaiglas šundiop. seal see jama küll, et läksime juba eelmisel päeval sisse ja päev pärast opi sai alles välja, kuigi kõik oli korras. lisaks kõigele muule oli see osakond üliülerahvastatud. olime ühe teise ema ja lapsega koos kõik üheses palatis. teine ema magas oma lapsega ühes voodis, mina magasin põrandal vist mingis ülitorkivas välivoodis. väga ebameeldiv kogemus. õnneks oid meil väga toredad palatikaaslased, kellega klappisime kohe hästi 🙂 laps oli vist lasteaia viimases rühmas. usun, et on arvestatud ikka, et 1 laps + 1 täiskasvanu.
kahjuks ei saanud me oma arstile erakliinikusse haigekassa aega tol korral ja väga kiire oli opiga.
kuna mul on kahe lapsega KNK-s http://www.entc.ee/ 2x adenoidid, 1x šundid ja 1x mandlid kogemus, siis ütlen ausalt, et seekord pole midagi enam teha, aga järgmisel korral mine parem sinna (perearsti saatekirjaga haigekassa kulul). samal hommikul lähed sisse, tehakse op, väikse lapsega oled ise juures kui magama jääb, peale opi kutsutakse sind kohe tema juurde, samal päeval saab koju, ka mandliopiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ka hoopis PERHi minna LOR arsti juurde. Seal samamoodi teevad lastele operatsioone, vanem saab lapse juures olla kuni jääb magama ja pärast operatsiooni kutsuvad vanema lapse juurde kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli seal adenoidi ja mandlite op. Kõik vanemad olid oma lastega koos, kuni nad opile viidi. Peale operatsiooni toodi lapsed palatisse tagasi.
Koju saime samal päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:24; 25.01 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäe Lastehaiglas ei saadeta küll ühtegi last samal päeval koju pärast mandlioperatsiooni. Lausa 3 päeva hoitakse sees. Endal olemas kogemus nii mandlite kui adenoidide eemaldamisega seal haiglas. Adenoidide eemaldamise järgselt hoiti 1 operatsioonijärgne öö haiglas (laps 2,5a), olime ühispalatis. Mandlite järgselt 3 päeva ja üksikpalat koos vanemaga (laps oli 8a).
Kui minek ühe pere kahe lapsega, siis tasuks täpsemalt üle küsida arstilt, aga võimalik, et antakse 1 palat perele ja piisab ühe vanema kohalolust. Kui pole just tohutut ülerahvastatust, siis mandliopi järgselt antakse üksikpalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastehaiglas küll samal päeval koju ei lubata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäe Lastehaiglas ei saadeta küll ühtegi last samal päeval koju pärast mandlioperatsiooni. Lausa 3 päeva hoitakse sees. Endal olemas kogemus nii mandlite kui adenoidide eemaldamisega seal haiglas. Adenoidide eemaldamise järgselt hoiti 1 operatsioonijärgne öö haiglas (laps 2,5a), olime ühispalatis. Mandlite järgselt 3 päeva ja üksikpalat koos vanemaga (laps oli 8a).
Kui minek ühe pere kahe lapsega, siis tasuks täpsemalt üle küsida arstilt, aga võimalik, et antakse 1 palat perele ja piisab ühe vanema kohalolust. Kui pole just tohutut ülerahvastatust, siis mandliopi järgselt antakse üksikpalat.

Minu laps (3aastane) lasti koju igatahes samal päeval. Tegemist Mustamäe lastehaiglaga ja arstiks oli dr.Antonov.
Lõuna ajal pakuti lapsele jäätist ja saimegi koju minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:24; 25.01 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, meil on järgmine nädal kahel lapsel operatsioon lastehaiglas, ühel adenoidi ja teisel adenoidid+šundid. Palun jagage kogemusi, kas peab ööseks sisse jääma või saab sama päev koju? Kui kahe lapsega korraga haigla kas siis saab ainult ema nende juurde jääda või isa ka? Oleme ise kaugemalt, teisest Eesti otsast, sellepärast ka mõlemad lapsed korraga saime opile samal päeval.
Tänan juba ette kui kellelgi on kogemust jagada.

kui kõik on hästi, saab koju.
muidugi võib 1 lapsevanem + 1 laps. Mind lubati kaasa kuni ettevalmistustoana. Tartus.

see kanüüli panek seal pülveotsas oli küll midagi, mille puhul oleks tahtnud öelda, et korrigeerige oma töövõtteid. Nii anestesistil kui ka lapsel oli asend ikak väga ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja, meil nüüd käidud, kõik läks hästi ja saime samal päeval koju. Kiidan väga õdesi, väga abivalmid ja sõbralikud ja muidugi eriti kiidan dr Antonovit,super arst!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 21:26; 28.01 21:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Operatsioon lastehaiglas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.