Esileht Sünnitus Orgasm sünnitusel- mida tundsite?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Orgasm sünnitusel- mida tundsite?

Postitas:

Kes on sünnituse haripunktis midagi erilist kogenud- mida täpsemalt tundsite? Räägitakse orgasmist, aga kas see on võrreldav vahekorras saadavaga? Ilmselt tupes ikka midagi ei tunne, aga vaimselt ollakse ekstaasis? Mina tundsin, et olen üleni nagu elektrilaengus võbelev ja surisev, nagu igast nahapoorist oleks kiiranud välja. Rääkimine oli väga imelik, sest huuled olid nagu gaasilises olekus ja üleni särisesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tundsin jalgevahel üksnes põletavat tunnet, nagu keegi surgiks seal kuumade lokitangidega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

orgasimiga küll ei võrdleks, kuid sellegipoolest oli eriti kolmanda lapse sünd tõesti õndsaks tegev 🙂 st muidugi mitte valud, aga need kestsidki õnneks vähe aega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma motlen ka et pigem oli poletav valu, kui orgasm. Kolab uskumatuna, et moni saab orgasmi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et see on pigem ilus müüt, et hirmusid ära võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga “eriline” kogemus oli – pole end iial varem nii elu ja surma piiril tundnud. Pole iial mõelnud tõsisemalt sõnu – ma enam ei suuda. Ja pole iial aru saanud selgemalt, kui vähe sõnad suudavad väljendada. Orgasm…mnjah…see jääb sinna teise skaala otsa 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Orgasm sünnitusel- mida tundsite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.