Esileht Pereelu ja suhted õudne käitumine

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: õudne käitumine

Postitas:

see memm on tõesti omas ajas veel, kui peod olid viisakad ja poisid samuti. minu süda küll valutab, kui tütar läheb peole. igasugused tabletid, ghb, alko ja autod, hiv. pahad poisid oma nn raske lapsepõlvega. nende pahategudele on pärast kümneid vabandusi.
parem käigu neiu koolis, tööl ja leiab sealt kaudu endale kellegi.

Kusjuures täiesti nõus. Mina selle memme asemel ei hakkaks eluilmaski noort peole ajama, oleksn rõõmus, kui ta seal ei käi.
Aga põhimõtteliselt muudkui solvuda, kõigi peale kogu aeg kauna kanda – küll ikka jaksavad need noored. Sellised ei väärigi vanemaid, mul on sihuke tunne. Elagu oma elu täiega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 21:59; 19.06 10:10; 19.06 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga põhimõtteliselt muudkui solvuda, kõigi peale kogu aeg kauna kanda –

Kõigi peale? Kogu aeg?

Ära solvu, aga sa oled demagoog.

Mõnevõrra kindlasti demagoog, aga no kui solvuda juba heatahtliku vanaema peale ja nimetada tema hoolitsust õudseks käitumiseks, siis ma ei kujuta ette, mida selline veel väljaspool pereringi võib kogeda. Lausa õudne saatus sellisena sündida, ma ütleksin. See on nagu ilma nahata inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 21:59; 19.06 10:10; 19.06 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pole siin teemas oluline mitte see flaieri teema vaid muu. On ebaviisakas torkida teise inimese nõrku kohti. Tüsedale inimesele ei ole sobiv öelda, et miks sa nii paks oled või vallalisele, et miks sul veel meest pole jne. Kui sinu enda pereliikmed ja lähedased pidevalt torgivad sinu jaoks hella teemat, siis sa varsti ei tahagi enam nendega suhelda. Oma lähedaste keskel võiks inimene tunda ennast vabalt ja mõnusalt, mitte et sugulased leiavad, et sa elad igavat elu ja sa pole päris “normaalne” (sest sul pole peigmeest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted õudne käitumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.