Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ov jälgimine. Palun abi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ov jälgimine. Palun abi

Postitas:

Plaan asuda triipe püüdma. Mehega kokkuleppe, et alustame juunis ja siis jääme ootele. Tegemist meie 3lapsega. Kaks esimest on juba suured ja tulid ilma planeerimata aga nüüd tahaks planeeritult veel ühte last. Kas tuleks peale oodatavaid päevi juba ov testima asuda või liiga vara veel ja muretsen ette. Olen nii õnnelik ja samas nii närvis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 21:28; 22.03 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan Clearblue monitori ja see nõuab testimist alatest 6ndast-7ndast tsükli päevast, iga päev samal kellaajal ja nii 10p jutti (mul samas 26p tsükkel). Lisaks jälgin ma ka basaaltemperatuuri ja selle puhul hakkab mõõtmine pihta tsükli esimesel päeval. Ehk siis selleks ajaks on termomeeter olemas ja terve tsükli mõõdad samal ajal (hommikul esimese asjana enne voodist tõusmist), samast kohast (näiteks suust), kahe komakohaga ja paned kirja tulemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb tsükli pikkusest. Alustame sellest, kui pikk on sinu tsükkel? Võid kasutada meelespea.net kalendrit, kuhu märgid ära oma tsükli pikkuse ja viimase menstruatsiooni algamispäeva. See näitab ära sulle teoreetilise ovulatsioonipäeva ja kaks ohtlikku päeva enne ja pärast ovulatsiooni. Kui nendel päevadel tegutseda, rasedus on tõenäoline.

Kui soovid kasutada ka o-teste ja su tsükkel on umbes 28 päeva pikk, siis soovitaksin alustada 9-10 päevast ja eeldatav ov on u 14. päeval.

Clearblue Dual hormone digitaalsel o-testil on head juhendid, lausa spetsiaalne tabel, millal alustada testimist. Pead teadma, kui pikk on sinu tsükkel. Info leidub internetist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin ikka niiväga jälgida. Kui kindel soov, siis nikerdage päevade lõpust alates ülepäeviti ja küll ta pihta läheb. 28 päevase tsükli puhul toimub OV reeglina 14. päeval, seega ka 10. alustades peaks tabamine suht kindel olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tsükkel üsna kõikuv. 30—38. Täitsa ok minu puhul, et päevad hilinevad nädal ja isegi rohkem. Olen ära tabanud, et on tsükkli keskel 2—4 päeva, kus tugev voolus ja pisted kõhus(eeldan, et ov kuskil seal kandis siis).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 21:28; 22.03 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ov jälgimine. Palun abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.