Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ov test ja toimumise aeg

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ov test ja toimumise aeg

Postitas:

Tere. Olen järgmiste triipude püüdmusel. Kuna hormoon spiraali aeg sai läbi ja mehe vanus pressib peale, siis otsustasime, et tahaks veel ühte titat. Spiraali lasin välja võtta 5.okt. 10. Hakkasid päevad. Järgmised olid alles 13.nov. nüüd olen nädal aega ov teste teinud, sest ei tea ju millal ov tegelikult toimub… Siiani on olnud testil ka teist triipu näha, aga sama tume või tumedam ta olnud ei ole. Reedel-laup oli test suht tume, aga ikka heledam kui peaks olema. Eile-täna oli triip suht olematu. Kas siis oligi ikkagi äkki mul ov ära. Või peaks veel edasi teste tegema, et äkki alles tulemas? Kuna mu tsükkel peale spiraali pole üldse mitte normaalne, siis ei tea mida arvata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 14:46; 28.11 15:33; 28.11 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tumedaks ovulatsiooni ajal testi teine triip läheb oleneb testi tundlikkusest ja testija hormoonide iseärasustest. Mõnel läheb väga tugevaks, mõnel jääb tippajal veidi heledamaks kui kontrolltriip. Kui oli “suht tume” ja järgmine päev kadunud, siis suure tõenäosusega olid siis reede-laupäev need kaks kõige viljakamat päeva.
Kuna need olid u. tsükli 14. päev, viitab see ju suht tüüpilisele tsükli pikkusele, nii 29-30 päeva ringis peaks siis seekord olema.
Soovitan sul osta kas tundlikumad ovutestid või siis arvestada sellega, et väga tumedaks ei lähegi, vaid suht tume tähendab siis juba kõige viljakamat aega.
Aga kui nädalavahetusel peale saite, siis äkki ei lähe järgmisel kuul enam teste vajagi 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 15:19; 28.11 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles ongi, et ma mõtlesin et see pole ov ja me tegime alles eile õhtul…et siis on suht tõenäoline, et magasime selle kõige parema aja maha… nüüd ma kurb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 14:46; 28.11 15:33; 28.11 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui õigele ajale satute, siis ega rasedus ei pruugi tulla. Me üle aasta püüdnud ja seksime igapäevaselt. Pole rasedusest haisugi nn… Kannatlikkust kullakene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pühapäeva õhtu võis hilja olla jah, aga võis ka veel täppi minna, eks see munarakk ka ju 24 tundi aktiivne. Pealegi elavad spermatosoidid ju umbes 5 päeva, nii et kui enne seda veel näiteks teisipäeva õhtul ka vahekorras olite, on ka võimalus rasestumisele olemas.
Loomulikult ei ole ovu ajal vahekorras olemine kohe garantii raseduseks, aga sellega tõstab vähemalt tõenäosust rasestumiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 15:19; 28.11 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul varem-kahel esimesel korral ei ole rasestumisega probleeme olnud. Esimese lapse saime esimese korraga ja teise teise korraga. Muidugi ei pruugi kõik samamoodi minna, aga loodan ikka, et jään suht kiirelt 😛 Õigel ajal tehes on lihtsalt kindlam, et kiiremini õnnestub 😛 Ov kalkulaatorid näitasid muidu, et 28 päevase tsükli korral ongi pühap kõige õigem aeg. Ehk siis saime ikka pihta. Ega enne teada ei saa kui paari nädala pärast kui päevad siis kas hakkavad või ei hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 14:46; 28.11 15:33; 28.11 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see mees siis on, et vanus juba peale pressib? :O 80?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe vanusest nüüd küll midagi ei loe. Isegi Mick Jagger sai jälle isaks olles äkki 80 aastane ? 🙂 Pigem ikka naise vanus hakkab pitsitama….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ov test ja toimumise aeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.