Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovitrelle süst ja ovulatsioon

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ovitrelle süst ja ovulatsioon

Postitas:

Tere! Küsimus neile, kes teinud Ovitrelle süsti. Mina juba teist kuud katsetan kuuri letrozol+ovitrelle+duph.Eile hommikul tegin ovitrelle süsti, aga ovulatsiooni valusid täna küll ei ole, kuigi ilma süstita tajun nii hästi ovulatsiooni valusid.Vahekorras pean olema täna õhtul. Kas mul ikka toimub ovulatsioon või ei peagi valulik olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selle ovitrelle tõttu munarakk ei vabanenud ja tekkis mitmeks kuuks tsüst(((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 15:21; 29.03 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selle ovitrelle tõttu munarakk ei vabanenud ja tekkis mitmeks kuuks tsüst(((

Kuidas tsüst avastati? Mitmendal kuuril? Kas tekitas mingeid vaevusi, et kõik pole nii nagu vaja?

Mammu23

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin ovulatsiooni tunnetama alles pärast esimese lapse sündi, enne ei saanud midagi aru.
Esimest last püüdes tegin seda skeemi, sest aasta pärast pillide lõpetamist ei olnud päevi tulnud. Esimene kuu oli Serophene + Duphaston, teine kuu lisati Pregnyl süst (põhimõtteliselt sama, mis Ovitrelle). 9 kuud hiljem sündis meile tütar 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selle ovitrelle tõttu munarakk ei vabanenud ja tekkis mitmeks kuuks tsüst(((

Kuidas tsüst avastati? Mitmendal kuuril? Kas tekitas mingeid vaevusi, et kõik pole nii nagu vaja?

Mammu23

ootasin ja ootasin päevi, mida ei tulnud, tsüklid läksid pikemaks. Uh-ga avastati. täpsemalt ei mäleta, 3 a tagasi oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 15:21; 29.03 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka üks laps juba on ja samuti peale sünnitust hakkasin ovulatsiooni paremini tunnetama, aga nüüd teine beebi ei taha tulla ja teen teist kuud seda kuuri juba ja nüüd nii nagu ei tunneta ov valu, õrnad tuiked aint, muidu oli ikka korralik tugev ov valu. Mul päevad käivad kenasti, ära jäänud ei ole, muidu poleks saanud alustadagi teise kuuriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka nii et ootasin päevi mis ei tulnud ja siis avastati et tsüst. Seega lükkus minu ivf ka koguaeg edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus, et Ovitrelle süsti tegin teisip. ja täna tunnen kõhus sellist pakitsust. Kas ovulatsioon on äkki hoopis nüüd? Või see on ikka alati peale süsti kindlalt 36h pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin ka sel kuul Ovitrelle süsti. Esmaspäeva õhtul tegin süsti ning kolmapäeval olin ultrahelis ja öeldi, et kõik on perfektne. Ov valu ei olnud, aga voolus oli selline nagu ov ajal olema peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin ka sel kuul Ovitrelle süsti. Esmaspäeva õhtul tegin süsti ning kolmapäeval olin ultrahelis ja öeldi, et kõik on perfektne. Ov valu ei olnud, aga voolus oli selline nagu ov ajal olema peab.

Minul on alati enne Ovitrelle süsti vaadanud arst munarakke ja otsustanyd millal süst teha, aga et enne süst ja siis UH..niimoodi ma ei teadnydki. Huvitaks kohe kas nii tulemusrikkam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne süsti ka ultraheli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne süsti ka ultraheli.

Kus arstil käid, kui tohib küsida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne süsti ka ultraheli.

Kus arstil käid, kui tohib küsida?

Soomes, viljatusravi kliinikus ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovitrelle süst ja ovulatsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.