Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni test ei näita, et ov toimuks, aga temperatuur tõuseb

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ovulatsiooni test ei näita, et ov toimuks, aga temperatuur tõuseb

Postitas:

Minu küsimus on ka seotud ovulatsiooniga.
Ostsin isegi kaks ov testi, üks mõõdab süljest hormoone ja teine on uriiniga. Hetkel on tsükli 15 päev( tsükkel ise on 27 päeva).Üleeile hommikul (tsükli 13 päeval tundsin torkeid kõhus ja temperatuur tõusis viis kraadi), aga testid mõlemad negatiivsed, ja nii viimased kuus päeva juba tegelikult.
Kas võib olla, et mul ov siiski ei toimu nagu testid näitavad, kuigi temperatuur tõuseb? Seetähendab, et kas temperatuur võib tõusta ka siis kui ov ei toimu?
Olen kuulnud, et mõnedel naistel võib LH tase olla nii madal, et test ei näita. Kas see tõesti võib nii olla ja millest see on tingitud?

Küsin ka, et kas on mingit looduslikku vahendit LH tõstmiseks või ovulatsiooni toimumisele kaasa aitamiseks?

Ei tahaks kohe arstile rutata, esimene kuu testin ka ju alles, aga ikka teeb murelikuks selline asi, sest vanus ka juba 35.
Vitamiini-mineraalainete testid olid korras, selle peale ma ei tulnud, et hormoone testida, sest uskusin, et ov toimub kuna tervis korras. Aga nüüd siis mure ja olen väga tänulik vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole arst, aga mulle millegipärast tundub basaaltemp tõus usaldusväärsem kui testid. Lh voog kestab lühikest aega 10-24 tundi, kui testid 1x ööpäevas, on suht suur võimalus see tipunäit maha magada ja saadki kogu aeg nõrgad triibud. Teine võimalus, et LH tase ongi väiksem, sinu jaoks siis ikkagi paras ja ov toimub.
Üks võimalus on ka teha 21. tsüklipäeval progesteroonitest, kui see on parajas vahemikus II faasi jaoks, siis ikkagi oli ov-> on tekkinud korralik ja töötav kollaskeha ja kõik on ok.
Aga kui sul on nt PCOS, siis võib ov test olla positiivne, aga munasarja ümber on kõvem kest, millest munarakk lihtsalt läbi ei pääse ja nii ongi test pos, aga tegelikult munarakku ei vabane.

Looduslikest vahenditest on tsükli I poolele hea kortlehetee, juukase no u pool tassi hommikul ja teine pool õhtul, üle ka pingutada ei tasu. Ja seda juuaksegi kuni ovulatsioonini, aitab limaskesta paksendada ja emaka tervisele kaasa, mitte otseselt ei mõjuta luteiniseerivat hormooni, natukene mõjutab östrogeenitaset. Ka vaarikalehetee on emakale hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt lisainfos: Badaaltemperatuur peab olema ka vähemalt 3 päeva järjest kõrge, et temperatuuritõusule eelnevat päeva OV-ks võiks pidada.
Minul soovitas arst 2x päevas testida, sest muidu võibki juhtuda, et magad positiivse testi n-ö maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni test ei näita, et ov toimuks, aga temperatuur tõuseb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.