Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonist, tsükli pikkusest ja küsimus OV testide tegijatele.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ovulatsioonist, tsükli pikkusest ja küsimus OV testide tegijatele.

Postitas:

Tere,

Nimelt tekkis mul selline küsimus, et kui ovulatsioon toimub varem, siis kas päevad hakkavad ka varem?

Googeldasin ka, kuid ühed väidavad üht ja teised teist, seega kes on teinud ov teste ja mõõtnud basaali, siis kui on olnud tsükli kõikumist ehk ov olnud varem, siis kas tsükkel on lühem olnud? Või päevad ikka alanud tavapärase tsükli järgi?

Endal oli nii, et tsükli 14-ndal päeval sain positiivse ov testi, ma vähemalt olen 90% kindel, et ov siis ka toimus (vooluse ja torgete järgi). Selle järgi peaksid mul päevad juba peal olema, kuid ei ole veel tulnud ja ilmselt algavad homme, ehk siis ikkagi tavalise tsükli järgi. See omakorda tekitas küsimuse, et kas mul siis üldse oli ov või jäi ära, kuna tegin peale positiivse testi saamist edasi ov teste (6 päeva), kuid uuesti sama tumedaid triipe ei saanud.

Ette tänades vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 15:20; 28.02 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõdan nii basaali kui ka teen ov teste. Mul on luteaalfaas (faas ov kuni päevade algamiseni) kõikunud viimase 10 kuuga 2 päeva. Üldiselt peetakse 1-2 päevast kõikumist normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ma olen teadlik, kuid mu küsimus ongi see, et kas päevad on ka varem hakanud sel juhul või ei? 🙂 Ja kõikus nädala jagu, mitte paar päeva, kuid kuni nädal pidavat ka normaalne olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 15:20; 28.02 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ovulatsioon on varem olnud on mul päevad ka varem hakanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul torgib just enne tegelikku OVd, õigel ajal pigem rahulik. Minul on luteaalfaas lühem kui 14 päeva (kord 11, kord 12 päeva), päevad algasid mõlemal korral 29. päeval. Muidu on aga basaaliga nii, et kui temperatuuritõusust on möödas 14+ päeva ja temperatuur pole langenud, siis tõenäosus rasedusele on suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonist, tsükli pikkusest ja küsimus OV testide tegijatele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.