Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ovulatsioonitest

Postitas:

Tere

Kas kellelgi on veel ovulatsioonitest positiivne olnud mitu päeva järjest? Eelmine nädal tundsin torkeid alakõhus ja tegin ovulatsioonitesti, mis osutus positiivseks (Clearblue digitaalne). Täna olid jälle imelikud valud kõhus ja tegin uuesti testi ning endiselt positiivne naerunägu ekraanil. Samuti on positiivne ka üks ribaovulatsioonitest.
Kas peaksin lähtuma ikka esimesest positiivsest tulemusest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 11:56; 10.08 12:35; 10.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov teste tuleb teha kasutusjuhendi järgi! Nagu ma aru saan, siis sa ei tee iga päev täpselt samal kellaajal, vaid nii, kuidas jumal juhatab?

Osadel naistel näitab ov test pidevalt naerunägu, see võib tähendada polütsüstiliste munasarjade sündroomi. Google annab selle kohta palju infot.

Ov test reageerib ka rasedushormoonile miskipärast. Proovi teha ka rasedustesti.

Olen lugenud ka sellest, et vigane testipulk või valesti tehtud test on andnud valesid naerunägusid. Nt liiga kaua uriini sees ujunud. Vaata seda testipulka, kas on näha triipe, või värv on laialivalgunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:12; 10.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle clearbluega pole mitte nii, et kui korra naerunäo kätte saad ühes kuus, siis edasi testida ei tohiks? Aga riba testide kohta ei oska midagi öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Eelmisel nädalal tegin ovulatsiooniteste igal päeval umbes kella 11a ajal. Eelnevad päevad olid testid negatiivsed kuid see päev kui tundsin valusi kõhus sain ka positiivse ov testi (nii clearblue digitaalne kui ribatest).
Rohkem teste ei teinud kuni tänaseni, sest tundsin jälle justkui ov valu ja test oligi jälle positiivne (ribatest ja digitaalne). Clearblue digitaalsel kasutan iga kord ikka uut testipulka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 11:56; 10.08 12:35; 10.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Eelmisel nädalal tegin ovulatsiooniteste igal päeval umbes kella 11a ajal. Eelnevad päevad olid testid negatiivsed kuid see päev kui tundsin valusi kõhus sain ka positiivse ov testi (nii clearblue digitaalne kui ribatest).
Rohkem teste ei teinud kuni tänaseni, sest tundsin jälle justkui ov valu ja test oligi jälle positiivne (ribatest ja digitaalne). Clearblue digitaalsel kasutan iga kord ikka uut testipulka.

Võimalik, et LH tõus oli, aga munarakku ei vabanenud ja keha proovib nüüd seda uuesti teha (üks PCO tunnustest). Kasutage igaksjuhuks võimalust, kes teab. Raske on öelda nii pealtnäha, mis kehas toimub. Mitu päeva sul on sellest eelmisest naerunäost? Millal päevad peaksid algama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:12; 10.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kogenud ka juhust, kus OV test on näidanud päevade peatset algust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Esimene naerunägu oli eelmisel reedel. Päevad pole mul ammu käinud, sest toidan esimest last rinnaga (10k). Kuna soovime teist last, siis olen ov teste üsna pikalt teinud, et tuvastada õiget hetke. Mees on tihti tööasjus ära ja seega ei ole võimalik ka iga pãev koos olla. Eks pean arstile ka aja kontrolli jaoks panema ja tegutseme nii tihti kui võimalik 🙂 Ilmselt mul mingi eripãra siis miks ov test nãdal juba pos.

Rasedustest kahjuks neg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 11:56; 10.08 12:35; 10.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla ka hüperovulatsioon ehk ühe tsükli jooksul vabaneb 2 munarakku väikese vahega. Võimalus, et kui mõlemad munarakud viljastatakse, tulevad kaksikud. Võid guugeldada “hyperovulation”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.