Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitestid – pulk- või plaattest?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ovulatsioonitestid – pulk- või plaattest?

Postitas:

Niiiii otsustasin ka siis osta ovulatsioonitestid. Ja kohe sattusin kohe segadusse, sest on saadaval on nii pulktestid kui ka plaattestid. Hinnavahe kahekordne, pul odavam, plaat kallim. Kumb siis adekvaatsem on? Mida teie ostate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on see, et usaldusväärsed on ilmselt ühtemoodi mõlemad, vahe on vaid kasutamismugavuses. Plaat näeb välja nagu rasedustest, kuhu tilgutad kolm vm arv tilka uriini. Riba puhul hoiad üht otsa veidi aega uriini sees.
Ilmselt hinnaerinevus tuleneb selle nö materjalikulust. plastik ilmselt veidi kallim kui mingit sorti paberimaterjal. 🙂
Ma olin algul veendunud, et plaati mugavam kasutada, aga kui ükskord riba ära proovisin, siis tegelt see isegi mugavam, kui pipettide jms möllamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ribatest mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kõiki proovinud ja lõpuks jäin ribatestide juurde, kuna arst soovitas kaks korda päevas testida ja muidu läheks liiga kalliks kätte ära. Mulle meeldivad muidu pulktestid ja siis ribatestid ja siis alles plaadid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Clearblue´d ja väga rahul, olen ka tulemust nö kontrollinud, veretest kinnitas pos. OV-testi.
Kallis aga mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaattest on olemuselt ribatest plastikümbrise sees, kui ei usu, lammuta laiali 🙂 Ribateste olen ainult kasutanud, vaja pisikest puhast topsikut, pissid sisse, pistad testi mõneks sekundiks sisse ja siis viskad ülejäägi potti, mingeid pipette jms pole vaja. Ise ammu kasutasin OneStep(First response ribateste), olid head, täpsed ja usaldusväärsed, nt ebayst saab odavamalt kui siinsed lehed müüvad http://www.ebay.co.uk/itm/PRE-SEED-Fertility-Lubricant-9-Pack-Ovulation-Pregnancy-Tests-Preseed-Gel-/140397876861?var=&hash=item20b05d967d:m:mONCJRo_PPReVF9oCfY6G0A lihtsalt pilt, missugused välja nägid) http://www.sinule.net/e-pood/ovulatsioonitestid/ribaovulatsioonitestid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõike katsetanud, aga kõige selgemini loetavamad tulemused minu jaoks annab clearblue advanced digital test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonitestid – pulk- või plaattest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.