Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonivalu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ovulatsioonivalu

Postitas:

Hiljuti tegin avastuse enda jaoks. Nimelt arvasin, et ov valu on mingist toiduaine söömisest tekkiv valu. See arvamus tekkis sellest, et see valu tekkis aasta jagu tagasi ja ei osanud seostada seda kuidagi ov valuga seetõttu. Kas kellelgi veel nii olnud, et mingi elueani ei tunne ja siis lambist tekib ov valu ja jääb korduma. Huvitav mis selle põhjuseks?
Valu on väga ebameeldiv. Kõht oleks nagu gaasi täis ja kui natuke raputab st näit sõidan rattaga siis kõht valik. Nagu terve kôht on valus. Kestab üldiselt paar päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 23:25; 14.08 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkas ov valusid tunda andma umbes 23-aastaselt suht lambist ja on küll ebameeldiv. veidi peale seda sai mulle tuttavaks ka pms-iga seotud rindade valulikkus enne päevi. päevade valu on eluaeg olnud keskmisest hullem, seega jah, üpris valus värk see naiseks olemine????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkas ov valusid tunda andma umbes 23-aastaselt suht lambist ja on küll ebameeldiv. veidi peale seda sai mulle tuttavaks ka pms-iga seotud rindade valulikkus enne päevi. päevade valu on eluaeg olnud keskmisest hullem, seega jah, üpris valus värk see naiseks olemine????

</blockquote
Olen teemaalgataja. Võin Sind lohutada sellega, et vähemalt 40- selt on mens valud kõvasti leebemad. Pidin alati valuvaigistit võtma menstr alguses, muidu oli tööle võimatu minna. Ov valu tuli juurde 🙂
Menstr on alati regul nagu kellavärk siiani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 23:25; 14.08 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

haha, loodaks jah, et igasugu tsüklivalud ühel hetkel taanduvad. kui mitte kohe 40ndates, siis hiljemalt menopausi ajaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastasin 25-aastaselt, kui pillidega lõpetasin ja rasestuda püüdsin. Võimalik, et varem ei pannud lihtsalt tähele või ei mõelnud sellele, sest 18-aastaselt ju väga titesaamisele ei mõelnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samamoodi, kestab ka ysna pikalt, umbes nädal enne ov ja intensiivistub ov ajal. Peale ov jääb ka mingisugune torkimine jne alles. Pärakus ka torgib ov ajal, mis on k6ige n6medam. Pikalt on arvatud, et mul sooltega probleeme 🙂 Gaasid, torked igal pool alak6hus ja pärasooles – no kes tuleb selle peale, et see on ov. Siis kui hakkasin triipe pyydma ja tsyklit jälgima, sain aru, et need tundmused iga kuu samal ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioonivalu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.