Esileht Ilu ja tervis Päevitunud jume “purgist”

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Päevitunud jume “purgist”

Postitas:

Jätkuks ühele eelnevalt teemale, kus keegi soovis ka pruun olla, palun soovitusi heade nn purgipruunistajate kohta. Eelistatud siis ikka sellised, mis jäävad kenad pruunid (mitte kollased), ühtlased (mitte laigulised) ning on neutraalse lõhnaga (mitte ei lõhna räigelt solaariumi järele). Mõnikord olen kohanud naisi, kellel on silmnähtavalt tegemist nn purgipäevitusega ja näeb väga kena välja, aga ma ei ole nii aktiivne, et läheks küsima, mida nad kasutavad:) Ja muidugi, mida vähem määrivad riideid ning mida ühtlasemalt maha kuluvad, seda parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jätkuks ühele eelnevalt teemale, kus keegi soovis ka pruun olla, palun soovitusi heade nn purgipruunistajate kohta. Eelistatud siis ikka sellised, mis jäävad kenad pruunid (mitte kollased), ühtlased (mitte laigulised) ning on neutraalse lõhnaga (mitte ei lõhna räigelt solaariumi järele). Mõnikord olen kohanud naisi, kellel on silmnähtavalt tegemist nn purgipäevitusega ja näeb väga kena välja, aga ma ei ole nii aktiivne, et läheks küsima, mida nad kasutavad:) Ja muidugi, mida vähem määrivad riideid ning mida ühtlasemalt maha kuluvad, seda parem.[/tsitaat]

äkki need ilusad kasutavad hoopis spreipäevitust. mina küll meie kaubandusvõrgust pole midagi head leidnud, mis teeks 1 tunniga pruuniks, ei haiseks, maha tuleks ühtlaselt, toon oleks ilus jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen proovinud Dove’i, Nivea’t.. võibolla veel mõnda nendest, mis on pea igas poes saada. Ja olen proovinud ka St Morizi. Vaht siis oli minul. Ma ütleks, et haiseb vähem, kui odavamad, minul vähemalt on väga märkamatult maha kulunud ja peale on ka hea kanda, sest on näha, kuhu juba määrinud oled, päevitus ongi põhimõtteliselt kohene. Muidugi on ka igasuguseid palju kallimaid ja võibolla ka paremaid, aga minu vähese kogemuse põhjal on see St Moriz üsna ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen päevitanud küll aga jalad on ikka valged (turi ja õled on tume-tume pruunid… no eks ma rohin ka rohkem kui päevitan). Mul oleks ka jalgadele midagi purgist vaja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kasutanud Eucerini isepruunistuvat näokreemi, ostnud olen Solarise ja Viru Apothekast, ma ei tea, kas neid mujal ka kuskil. Enne talvist päikesereisi ja enne kevadet teen oktoobris ja aprillis alati kuu aega beetakaroteeni kuuri.

http://apteek.apotheka.ee/product/2555/multikarosin-kapslid-43g-n60

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan juba aastaid Palmer’s Natural Bronze Gradual Tanning Moisturizer. Kõige tähtsam on enne korralikult surnud naharakud eemaldada ja nahka niisutada. Seejärel võib hiljem üksteise järel mitmetunniste vahedega mitu kihti isepruunistuvat kreemi peale määrida. Ja hiljem tuleks samuti igapäevaselt nahka niisutada, et ühtlaselt maha kuluks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Decleori oma on hea – ei haise, toon on mahe ja ei jää laiguline (kui just superlohakalt peale ei kanna). Kaubamajas on sellele tihti soodukad ka olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehale julgen soovitada Lumene oma (mis päevitab järk-järguliselt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen märganud naisi, kes on kahtlaselt pruunid. No ikka nii ühtlaselt tumepruun jume peal, et isegi kõrvatagused on neil tõenäoliselt pruunid. Kui päevitada, siis peaks ikka ju jala siseküljed või käe siseküljed heledamaks jääma. Aga need naised on nagu ¨okolaadi seest välja karanud. Mis värk sellega on? Kas tõesti spreipäevitus? Tavalised pruunid inimesed mu tähelepanu ei tõmba, aga selline äärmiselt ebaloomulik päevitus tõmbab küll pilku. Samas jume ei ole kollakas vaid täitsa kena pruun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dove summer glow meeldib väga. Pruunistab järkjärgult, ei jäta rante.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Päevitunud jume “purgist”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.