Esileht Hobinurk pakkimiskotid kohvrisse (reisile)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: pakkimiskotid kohvrisse (reisile)

Postitas:

Kas keegi on selliseid kotte ka Eesti kaubanduses näinud? Oskab keegi soovitada, kust ma neid leida võiksin?

https://www.google.ee/search?q=Packing+Cubes&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDIQsARqFQoTCOrxt72HnMgCFcSLLAodmzkIQw

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 13:45; 05.10 17:47; 05.10 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milleks need kohvris head on? Võtavad ruumi ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 13:55; 05.10 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda näen aga väga tahaks. Ma olen kasutanud kilekotte, neid kandilisi. Tavaliselt pakime pere peale ühe kohvri kus igaühel kilekotitäis asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen IKEAs näinud. Kui Eestist müügilt ei leia, saad ehk vahendajate kaudu tellida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Eestist müügilt ei leia, saad ehk vahendajate kaudu tellida?

No mida veel? Mingite pakkekottide pärast lolliks minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 13:55; 05.10 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei võta need mitte ruumi, vaid aitavad seda just säästa. Hea mugav asju organiseeritult pakkida ja hiljem kohvrist leida.
https://www.youtube.com/watch?v=cjcbCBwZ420

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 13:45; 05.10 17:47; 05.10 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin neid videoid. No ma ei tea, ei taha nii küll pakkida, et kõik asjad on üksteise “küljes” kinni. Et kui tahan üht särki kohvrist kätte saada, siis pean kogu selle puntra lahti harutama. Tahaks ikka mugavalt näiteks ühe asja kätte saada ja muu sama korras ja pakitult kohvrisse jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 13:45; 05.10 17:47; 05.10 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan selliseid tugevamaid ristkülikukujulisi kilekotte, mis tegelikult on mõeldud marjade sügavkülmutamiseks. Gripiga suletavatest saab ka õhu välja lükata ja asjad võtavad nii vähe ruumi, et äraantavat pagasit ei tekigi. Ühte külmutuskotti läheb u 3 T-särki või 2 pluuset. Kui tihedalt pakkida, siis püsivad riided sirged. Riidest kohvris on riided nii kaitstud ka vihma ja kellegi kohvrist niriseva punase veini eest.

Pakkimiskotte ei kasutaks nende kaalu pärast ja nii palju asju ma kaasa ei võta, et selliseid suuri kotte vaja oleks. 3 T-särki ja 2 pluuset, mõned sokid ja pesu loksuksid selles spetskotis ringi ja läheksid kortsu. Enamasti ongi mul probleem pigem selles, et reisi alguses jääb kohvris ruumi üle ja kuidagi pean lahendama selle, et asjad väga ei loksuks kohvri sees.

Asjade ühte puntrasse pakkimisega mahutab 9 paari teksaseid aga mul polegi nii palju teksaseid! Üks paar on ja need on lennusõidu ajal jalas:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, osta pesukotte. No tead küll neid võrgust kotte, kuhu õrn pesu pesemise ajaks pannakse. Need ei lisa sellist kaalu. Ise kasutan neid reisimisel juba aastaid. Võtsin kasutusele pärast seda, kui USA-sse saabumisel jõudis läbituuseldatud kohver lindil minuni, kohvrilukk pooleldi lahti ja osa rõivaid välja tilpnemas:(

Nüüd on nii, et t-särgid on omas kotis (lapatud sedasi nagu poes), pesu-sokid-bikiinid teises, väiksemas jne. Igal pereliikmel omad “võrgud”, mis kohvrist võetakse ja sihtkohas kappi pannakse.

Sedasi pakitud asjad annavad lihtsa ülevaate ja vajadusel saab asju ringi tõsta, kas või lennujaamas kohvrist midagi võtta. Ja kui kellelgi on ikka kange tahtmine kohvrisse piiluda, saavad nad sellised pehmed võrkpambud välja ning hiljem tagasi sisse tõsta. Ilma kaost korraldamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk pakkimiskotid kohvrisse (reisile)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.