Esileht Ilu ja tervis Palette Rose Blond tooniga on keegi värvinud?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Palette Rose Blond tooniga on keegi värvinud?

Kas keegi on värvinud oma juukseid Palette Rose Blond tooniga? Tundub, et see on uus värv, või siis pole ma varem märganud. Väga huvitav toon tundub, tahaksin nii väga proovida, aga kardan, et jääb liiga roosakas. Selline, nagu pakendil näidistel on, oleks ideaalne, aga teatavasti need pildid ei vasta reaalsusele sageli. Oskab keegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi on värvinud oma juukseid Palette Rose Blond tooniga? Tundub, et see on uus värv, või siis pole ma varem märganud. Väga huvitav toon tundub, tahaksin nii väga proovida, aga kardan, et jääb liiga roosakas. Selline, nagu pakendil näidistel on, oleks ideaalne, aga teatavasti need pildid ei vasta reaalsusele sageli. Oskab keegi kommenteerida?[/tsitaat]

ma värvisin ca kuu tagasi. mul on väljakasv kartulikoor, muidu olen blondiks värvitud. väljakasvu osa jäi õrnalt oranzikas (mulle meeldib, ses suhtes ei kurda), muud juuksed on soojemad blondid, aga roosakas üldse ei ole kuskilt, mitte varjugi. mis on kurb, sest eks sai ju roosa varjundi tõttu ostetud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Palette Rose Blond tooniga on keegi värvinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.