Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju siis saate tagasi tuludeklaratsiooniga….

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Palju siis saate tagasi tuludeklaratsiooniga….

Postitas:

Saamevperevpeale tagasi veidi üle 200 euro. Tagastus tuleb siis kodulaenu intresside ja lapse lasteaiamaksu pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saame natuke üle 800 eur. Laen+2 last + minul on olnud tulusid ainult 8 kuu eest, ehk mahaarvamisi on aasta jooksul vähem tehtud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai tagasi 4382.74, raamatupidaja tegeleb nende asjadega ja raha tagasi saadud. Lapsi pole.

palju teil lapsi on siis?

Tunnistan, et mul on tõesti mingi blond hetk olnud, kui küsisin laste arvu kohta postitajalt, kes kirjutas just, et lapsi ei ole ????

Aga sel juhul, kuidas on selline tagastus võimalik? Puhtalt uudishimust küsin, sest isegi ühisdeklaratsiooni, väga mitme lapse, mittetöötava abikaasa ja maksimummääras mahaarvamiste puhul ei suuda ma saada nii suurt tagastust kokku. See, et raha juba tagasi saadud, kõlab ka muidugi huvitavalt. Ilmselt on tegemist mii peenelt esineva trolliga, et kõik peale minu on suutnud läbi hammustada ????

Ah ära kuula juhmi inimese juttu. Ilmselgelt pole tegemist tuludeklaratsiooni tagastusega (puhtalt juba sellepärast, et mitte kellegile pole veel hakatud tagastusi tegema), lisaks veel ei ole mitte kuidagi taoline tagastus võimalik. Järjekordne mehe ülalpeetav, kes ei jaga rahaasjadest ise midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 23:36; 22.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin nüüd kolmandat korda, ja kui modede meelest see jutt on kustutamist või mujale siirdsmist väärt, siis palun see ära mainida. Ma tõesti ei oska igalt poolt otsida (deklari koondteemasse vaatasin – ei ole!). Küsisin ja küsin siis uuesti:

Kas see madalapalgaliste toetus on sel aastal esimest korda (mingi pilootprojekt?) ja kas see on ühekirdne, või ka järgmisel aastal toimiv? Vot ei leia sellekohast infot MA kodukalt.

* eelmise samasuguse küsimuse küsisin 19.02 kell 12.19. Minu postituste arvu all näitab seda kuupäeva, aga potitust ennast pole. Kulla mode, äkki selgitad fenomeni? Ja miks ma seda siin küsida ei tohi. Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 09:02; 19.02 08:41; 20.02 03:25; 20.02 13:08; 21.02 17:35; 21.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellet on pikalt masundatud,et ühekordne,sest järgmine aasta madalapalgalisest makse maha ei voeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 19:56; 19.02 09:20; 20.02 05:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

Muahahahhhhaaa. Ega sa seda raha täissummas tagasi ei saa, saad heal juhul ju ainult TULUMAKSU…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 20:06; 17.02 07:27; 17.02 11:29; 20.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin nüüd kolmandat korda, ja kui modede meelest see jutt on kustutamist või mujale siirdsmist väärt, siis palun see ära mainida. Ma tõesti ei oska igalt poolt otsida (deklari koondteemasse vaatasin – ei ole!). Küsisin ja küsin siis uuesti:

aga miks sa deklari koondteemas siis ei küsi? see teema on ju sellest, palju inimesed tagasi saavad, ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

Muahahahhhhaaa. Ega sa seda raha täissummas tagasi ei saa, saad heal juhul ju ainult TULUMAKSU…

Koolituskulude tulumaks 2400 euro pealt on 480, pluss tulumaksuvabastus kahe lapse eest (kuna ülalkirjutaja räägib, et tal on 3 last) 730. Kokku ongi ligi 1200, nagu sinu tsiteeritud kirjutaja mainis. Ma näen irvitamiseks põhjust ainult sinu enda üle. Ise oled loll, aga pead end teistest targemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellet on pikalt masundatud,et ühekordne,sest järgmine aasta madalapalgalisest makse maha ei voeta.

Selge, aitäh!

Kui muidu võivad teemad oma esialgse mõtte keset vaidlust kaotada, siis siin peab rangelt vaid tagastusest juttu olema? Miks siis neid postitusi ei kustutata, kus juttu JUURDEmaksmisest? Seda ju ka ei küsitud.

Ma olen selle poolt, et iga teema olgu õiges kohas/ alafoorumis, aga viisakas oleks siis jätta teade, et see on ümbersiirdatud. Vanasti nii tehti, enam mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 09:02; 19.02 08:41; 20.02 03:25; 20.02 13:08; 21.02 17:35; 21.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

meil täpselt sama, kolme lapse koolituskulud ei mahu mitte kuidagi etteantud piirmäära sisse ära, kuigi ei ole ei annetusi ega intresse, st puhtalt laste koolituskulusid on juba ca 3000 eurot. minu meelest oleks loogiline, kui koolituskulude mahaarvamise piirmäär oleks siiski seotud laste arvuga, mitte maksumaksjate arvuga. selge ju, et kui on rohkem lapsi, on ka koolituskulud suuremad. ja ei, lapsed ei käi erakoolis, tegemist on suht tavalise perega, kus kõik lapsed käivad kahes trennis/huvikoolis lisaks koolis toimuvatele tasulistele ringitundidele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:30; 19.02 13:19; 20.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühisdeklaratsioon, tagasi ligi 1400€. Kolm last, koolituskuludele tuli lagi ette. Paar aastat tagasi saime ligi 1800€. Mina saan madalapalgalise toetusena veel 450€.
See-eest uue maksusüsteemi järgi hakkab abikaasa palgas oluliselt kaotama. Ühisdeklaratsiooni kadumisega muutub olukord ka ilmselt palju. Edaspidi enam selliste summadega arvestada ei saa. Hea reisiraha on/oli:)
Ühesõnaga, nagu ikka, ühest taskust sisse, teisest välja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35 eurot saan tagasi, mees maksab pea tuhat juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1600.
5 liikmeline pere.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

420. 2 last ja kodulaen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

690 saan tagasi.
Madalapalgalise toetust näitab 0€, ent ometi on mul kõik tingimused täidetud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madalapalgalise toetust näitab 0€, ent ometi on mul kõik tingimused täidetud

Misasja. Sul pole ju täidetud, kuna saad juba mahaarvamiste tõttu selle raha tagasi. Ega siis keegi sulle rohkem ei maksa, kui ise tulumaksu oled maksnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 22:41; 17.02 09:53; 20.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

292€ ja madapalgaliste oma 429€, 1 laps, abielus, kodulaenu njetu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

424 tagastust abikaasal(II laps ja tsipa koolitust)+ minu madalapalgalise 696
2 last

läheb laste ekskursiooniks + pisut remonti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 08:53; 21.02 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

609,60€ sain hommikul. Üksinda deklareerisin, 2 last.Laste ringide eest oli koolituskulu 1450€, 1200€ eest ainult saab tulumaksu tagastust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 14:06; 21.02 22:15; 21.02 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

609,60€ sain hommikul.

Kas praegu makstakse juba tagasi? Ma mõtlesin, et maikuus 😀

(pole umbes 15 aastat Eestis midagi deklareerinud, sest olen elanud mujal)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 09:02; 19.02 08:41; 20.02 03:25; 20.02 13:08; 21.02 17:35; 21.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuludeklari tagastus tuleb suhteliselt kohe tagasi pärast tegemist…madalapalgalise tagastus tuleb mais

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 08:53; 21.02 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuludeklari tagastus tuleb suhteliselt kohe tagasi pärast tegemist…madalapalgalise tagastus tuleb mais

Ahah, selge!
Tegelikult ma ei mõista, mis vahet seal ongi nii väga – kui lubatud on, küll siis kunagi ikka tuleb ka???? Parem siis juba hiljem. Nagunii vist enamikele see raha, mis suundub sirgelt säästudeks????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 09:02; 19.02 08:41; 20.02 03:25; 20.02 13:08; 21.02 17:35; 21.02 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna laekus 342

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna laekus 342

Nii ruttu juba, ma arvasin, et 28,veebruarist hakatakse tagastama.

Ise saan tagasi 580 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuludeklari tagastus tuleb suhteliselt kohe tagasi pärast tegemist…madalapalgalise tagastus tuleb mais

Kuni juulini on neil aega madalapalgaliste oma tagastamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 14:22; 21.02 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

Koolituskulude saab ikka ainult 20% tagasi, ise deklareerisin kahe lapse koolituskulud (s.h. tln lasteaed), summa läks üle ja tagasi sain ainult 20% 1200eur summalt. Uhisdeklaratsiooni puhul siis tuleb piir ette 2400eur juures. Aga jah, tagasi saab ikka ainult 20%.

Veel tekkis siin küsimus, et kuidas nii ruttu raha laekus – dollari tegin 16.02, hommikul oli tagastussumma arvel. Tänasest hakati üle kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 14:06; 21.02 22:15; 21.02 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

meil täpselt sama, kolme lapse koolituskulud ei mahu mitte kuidagi etteantud piirmäära sisse ära, kuigi ei ole ei annetusi ega intresse, st puhtalt laste koolituskulusid on juba ca 3000 eurot. minu meelest oleks loogiline, kui koolituskulude mahaarvamise piirmäär oleks siiski seotud laste arvuga, mitte maksumaksjate arvuga. selge ju, et kui on rohkem lapsi, on ka koolituskulud suuremad. ja ei, lapsed ei käi erakoolis, tegemist on suht tavalise perega, kus kõik lapsed käivad kahes trennis/huvikoolis lisaks koolis toimuvatele tasulistele ringitundidele.

Ja kui on 2 lasteaialast ning deklareerid üksi, siis koolituskulud katavad vaevu ära lasteaiatasud … see pole normaalne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 14:06; 21.02 22:15; 21.02 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on 2 lasteaialast ning deklareerid üksi, siis koolituskulud katavad vaevu ära lasteaiatasud … see pole normaalne!

Odav lasteaed siis sul. Tartus kahe lapse lasteaiamaks ületab selle 1200 piiri märgatavalt. Lastega perede tulumaksukoormus järjest kasvab, järgmine aasta saab veel uhkem olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes, palju tagasi saan, juba lõunaks oli tagastus üle kantud!

Aga mul oli lõunaks see raha juba ära ka kulutatud! vott!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju siis saate tagasi tuludeklaratsiooniga….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.