Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju siis saate tagasi tuludeklaratsiooniga….

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Palju siis saate tagasi tuludeklaratsiooniga….

Postitas:

Pole veel deklaratsiooni vaadata viitsinud, aga laste ja koolituskulude pealt peaksime tagasi saama umbes 1200 eurot. Tegelikult jääb meil koolituskulude pealt sadakond eurot saamatagi, sest kahe peale kokku saab koolituskulusid maha arvata kuni 2400 eurot, aga meie koolitasime oma kolme last ligi 2900 euro eest.

Koolituskulude saab ikka ainult 20% tagasi, ise deklareerisin kahe lapse koolituskulud (s.h. tln lasteaed), summa läks üle ja tagasi sain ainult 20% 1200eur summalt. Uhisdeklaratsiooni puhul siis tuleb piir ette 2400eur juures. Aga jah, tagasi saab ikka ainult 20%.

Muidugi saab tagasi 20% ehk tulumaksu. Kus ma midagi muud väitnud olen?
Ja see mingi Muahhahhaa-Kägu luges ka ma-ei-tea-mida välja.

Jah, nagu üks Kägu siin ülalpool kenasti lahti kirjutas: koolituskulude tulumaks 480 eurot + kahe lapse tulumaksuvabastus 730 eurot = 1210 eurot ehk umbes 1200 eurot, nagu ma kirjutasingi.
Kui tulumaksuvaba oleks kogu koolituskulu, mitte ainult 2400 eurot, saaksime tagasi veel umbes 100 eurot, sest oleme koolituskulu maksnud peaaegu 2900 eurot, vahe on peaaegu 500 eurot ja 20% 500 eurost ehk tulumaks on 100 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 23:36; 22.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan 1,75€. Vähemalt ei pea juurde maksma. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ühisdeklar, 3 lasteaialast, kodulaenu intressid..tagasi saame 1380.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju siis saate tagasi tuludeklaratsiooniga….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.