Esileht Sünnitus Palun abi – armkude

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Palun abi – armkude

Postitas:

Olen meeleheitel. Sünnitasin 1,5 a tagasi oma esimese lapse ja siiani on seksuaalelu olematu, sest rebenditele tekkinud armkude on nii “õiges” kohas, et hoolimata ohtrast libestist on peenise sisenemine tuppe kohutavalt valus! Arst kirjutas retseptiga välja lidokaiini geeli, mis peaks sealset piirkonda tuimestama, aga see pole eriti aidanud.
Palun andke nõu, kes veel sarnases olukorras olnud. Mida te tegite ja kui kaua läks aega, et olukord normaliseerus? Mees on mul nii mõistev ja püüab igati toeks olla, aga see hakkab mu enda mõistusele juba. Olen täiesti frigiidne, sest seks on valu tõttu nii vastumeelseks muutunud.
Arst ütles, et ajaga st seksiga peaks armkude venima, aga no mis seksist me räägime, kui juba esimesest sisenemise hetkest alates on nii valus, et nutt on kurgus ja asi jääb pooleli 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline kogemus kull puudub,aga ehk oleks sulle abiks “seks m2nguasjad”
Neid on ju erineva suurusega. Kui arst utles et ajaga armkude venib siis oleks ehk neist abi? Ilmselt kohest abi ei saa, aga saad vastavalt valule ja enda tundele ennast ise suunata ja asja muuta.
S6rannal oli mingi sarnane teema ja temale soovitas kohe arst, et ostaks komplekti (kus neid mitu ja erineva suurusega sees) ja aitaks ise asjale kaasa.
Kui vahekord j22b katki juba sisenemisel siis ei saagi ju see armkude mitte kuidagi venima hakata.
Temal see “tunne” p2ris 2ra ei kadunud, aga leevendas nendega p2ris piisavalt ja sai j2lle oma mehega uhiseid r66me nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armkudet tuleb masseerida! Kui sul on nii palju aega juba mööda läinud, siis ilmselt suurt tulemust ei saa enam. Kuid siiski. Tugevalt mudid, masseerid armkudet, et kokku kasvanud rakukesed ühest kuhjast normaalselt laiali läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. sünnitasin aasta tagasi, Hiljem tekis liigliha õmbluse peale. Seks on nii valus, Ei tea enam mida teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah see armkude ongi põhjus, miks seks valus on! Ma mõtlesin, et mul sai mingi närv vigastatud vms. Igatahes mina loodan, et järgmine sünnitus korrigeerib asja – palun ämmaemandal sellele kokkulappimisel erilist tähelepanu pöörata. Ma olen nüüdseks seksi suhtes täiesti ükskõikne aga oleks tore, kui saaks mehele vastu tulla, ilma et endal valupisar silma tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Palun abi – armkude

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.