Esileht Beebi ja mitmikud Palun aidake beebimonitori valida

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Palun aidake beebimonitori valida

Postitas:

Tere! Palun aidake beebimonitori valida või soovitage mingit ajakirja vms, kus on vastavasisulisi arvustusi, artikleid hiljuti olnud. Kriteeriumiks on see, et kui laps magab õues, siis oleks vaja, et signaal ikka mulle tuppa jõuaks, sh nt teisele korrusele. Et läbiks kivimaja seinu. Muud olulist polegi – kaamerat, temepratuurinäitamist või muid vidinaid/lisafunktisoone pole tarvis. Et oleks väga töökindel ja et läbiks normaalselt kiviseinu, et saaksin toas olles kindel olla, et kui monitor vaikib on lapsega kõik ok. Töökindluse all mõtlen seda, et patarei äkitselt tühjaks ei saaks või mõni muu apsakas ei saaks juhtuda, et istun toas, aga laps röögib õues ja mul pole sest õrna aimugi. Muidugi on hind ka oluline, aga võrreldes töökindluse ja seinteläbivusega (vbla ka tegevusraadius?), oleks hind kolmandal kohal siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ise Britton BC-50 monitore: http://pood.britton.ee/tooted/Turvalisus-2920/beebimonitorid-2984/beebimonitorbrittonrbc-50-27052.html

Laps 9 kuune ja kordagi pole ühenduse probleeme olnud.
Eelmine nädal viibisime Saue mõisas vanaema 80 juubelil. Laps magas vankris õues ja meie viibisime II korrusel suures saalis ja monitor levis hästi. Kuigi olen seda väga palju kasutanud, imestasin ikkagi kuidas läbi paksude mõisa kiviseinte monitor võttis.
Kui signaal peaksgi kaduma hakkama, siis monitor annab sellest märku piiksumisega.
Mina igatahes olen selle monitoriga väga rahul ja kausutan seda 2x päevas kindlasti kui laps õues magab. Laadima peab neid umbes 1x nädalas (minu kasutussageduse juures) ja suur pluss on ka see et laadimise ajal saab samuti kasutada. Mina olen igatahes väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiidan samuti seda Brittoni mudelit. Igati töökindel ja mônusalt pisike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin kunagi ammu raadiosaatjaid. Aga oh, nad olid päris hädised ja lõppkokkuvõttes olid ikka eelkõige raadiosaatjad. Brittoni kohta olen kuulnud nii head, kui mitte nii head. Sellised “ajavad asja” ära monitorid ajavad ikka lõpuks ainult hinge täis. Ma soovitaks lugeda selle http://www.beebimonitor.ee ülevaadet. Sellest võib täitsa kasu olla.

Hiljem olen reisil kasutanud ka mobiiliäppe. Töötavad samuti, aga päris beebit ei julgeks niimoodi üksi jätta. Videomonitorid on kindlsati head asjad, aga samas ka kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kingiti selline https://kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/imikute-kaubad/ohutus-ja-kaitse/beebimonitor-babyono-198?id=490099

Signaali ulatus on kehv, maal õues toimetades ei saa kaugele minna. Ebamugav on muidugi see, et beebipoolne töötab ainult vooluvõrgust! S.t kui laps õue jätta, siis ainult akna alla, et juhe läbi akna pista. Mis ei ole tegelikult juhtmele hea. Helitundlikkus on aga väga hea, seda saan kiita.

Beebimonitor annab alati märku, kui tal kaob side, ükskõik mis põhjusel.

Pildiga “beebimonitori” jaoks kasutan läpakas ja telefonis skype videokõnesid. Seda juhtub harva, ent vahel on vaja. Hea odav, mobiilse neti eest maksan ju niikuinii 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin kunagi osta.ee-st Philipsi kasutatud monitori. See oli meil kasutuses vist oma neli aastat, enne kui lapsed 1:0 sellele tegid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see: https://www.amazon.de/Philips-Avent-SCD560-Babyphone-Temperatursensor/dp/B00E6QIV50/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1524466353&sr=8-4&keywords=philips+avent+monitor

Tuleb läbi kivimaja seina 3le korrusele. Ja levib päris kaugele. Mõni kord olen naabritele külla läinud ja lapse koju magama jätnud monitori valvele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun aidake beebimonitori valida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.