Esileht Beebi ja mitmikud Palun jagage oma kogemust: Duo S Lounge raamiga Emmaljunga

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun jagage oma kogemust: Duo S Lounge raamiga Emmaljunga

Postitas:

Tere!

Sooviksin osta Emmaljunga vankrit Duo S Lounge raamiga (õhkkummrattad, eesmised pöörlevad, fikseeritavad).

http://www.1a.ee/lastele_imikutele/jalutuskaikudeks_autosoitudeks/universaalsed_lapsevankrid/emmaljunga_edge_duo_combi_lounge_pure_duo_s_lounge

Palun jagage oma kogemust, kuidas on manööverdada tänaval kevadel, suvel ning kuidas olete talvel hakkama saanud?

Kuidas kogemus metsarajal, rannas? Kas peab fikreerima ja siis on ok?

Poes oli väga mõnus manööverdada ja seal põrandad peegelsiledad.

Kui kellelgi on kogemust Emmaljunga teiste raamidega, millel on pöörlevad esirattad, siis palun ka jagage.

Suured tänud ette kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 20:57; 13.02 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalutan iga päev Super Nitroga, igalt poolt läheb läbi nagu tank. Korra olen rattad metsas lukku pannud, siis oli tee ka paksult juurikaid täis. Natuke raputab kruusateel rohkem kui tavaline classic raam, aga see manööverdavus on seda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sõbrannade EJ-ga sõitnud, nii S raamiga, sportraamiga kui klassikuga ja minu meelest on S raam nendest peajagu üle. Mõnus ja mugav on manööverdada. Klassik raamiga pidin ise oma kehaga nii palju kaasa väänama ja jõudu kasutama, et rattad läheksid ikka sinna kuhu mina tahan. Ise olen ka vankrijahil ja valin kindlasti Duo S Lounge raami.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Duo S ja Super Nitro on täpselt samade raamide ja isteosadega, erinevad vaid korvid. Sõidukogemus seni samuti ainult poes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemad. Duo S sai varem ostetud – manööverdavus on super, aga konarlikul ja viltusel teel muutub sisuliselt juhitamatuks (mul millegipärast kisub kohe viltu, ilmselt rattad ei ole täpselt paigas. Esimesel korral käisin kraavis ka ära). Vedrustus on nigel – ma algul arvasin, et vedrustust polegi, aga midagi seal siiski on. Suvel ja isteosa alusena on väga hea. Kohas, kus elan, polegi kõnniteid – pean kas autoteel kärutama või siis teepervel (ehk murul). Kui rattad fikseeritud, liigub hästi edasi.
Siiski meeldib classic-raam rohkem – just selle õõtsuva vedrustuse pärast. Põrutab vähem (ka käed ei hakka valutama). Siinkandis on kõigil ikkagi 4-rattaga raam all, kuigi seal, kus korralikud (siledad) kõnniteed, kärutab üks ka pöörlevate ratastega. Naabril on hoopis Gesslein – talvel asendab pöörlevad rattad mittepöörlevatega ehk paneb talverattad alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen:

Suur tänu kõigile vastajatele, annan tagasisidet, kui esimene ring vankriga tehtud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 20:57; 13.02 18:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun jagage oma kogemust: Duo S Lounge raamiga Emmaljunga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.