Esileht Ilu ja tervis Palun soovitage kuidas depressioonist üle saada, kuidas teie olete saanud?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Palun soovitage kuidas depressioonist üle saada, kuidas teie olete saanud?

Postitas:

Antidepressante võtan, juba tükk aega. Aga ikka on aegajalt äng peal ja peab ennast ikka sundima, et asju teha. Olen lastega kodune, tööl ei käi, mees on nädal aega töö tõttu ära laupäev pühapäev kodus. Tunnen suhtlemisvaegust just täiskasvanud inimestega. Mis on teid depressiooni puhul aidanud, see ängistus on kõige raskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama lugu-olen kodune ema ja see igapäevane rutiin on natuke tüütuks muutunud. Olen ka tarvitanud ad-aga hetkel olen kuu aega ilma olnud ja ei saa aru, et ad oleks elu parem olnud.
Suhtlemisest tunnen ka mina veidi puudust, sest ma olen ka natuke selline ärev ja uued inimesed ja olukorrad vahel päris hirmutavad mind. Tore kui leiaks kellegi endasuguse, siis oleks elu lihtsam ja tunneks ehk end vabamalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samas klubis (lastega kodune ja tunnen suhtlemisest puudust), aga AD olen eemale hoidnud. Kuidas jagu saada? Tahaks ka teada! Mul on depressioon vahelduva eduga peal käinud teismeliseeast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Olen lastega kodune, tööl ei käi, mees on nädal aega töö tõttu ära laupäev pühapäev kodus. ”
Nö kihutasin oma naise kodust välja. Leidis kehalise tegevusena ujumise, siis sõbrannasid lisaks, siis … siis oligi kõik OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis AD võtmine ei too sulle lisaks sõbrannasid, meest töölt koju ja rutiini vaheldust. Need sul kõik elulised asjad ja mis see AD siin teha saab?
Ise pead mõtlema mida saad muuta ja mida mitte. Ole julgem oma elus ise muutusi läbi viima. Ja neid asju mida ei suuda muuta, õpi nendega leppima. Räägi ka mehega! Tehke nv koos midagi. Minge välja, kinno, kuhu iganes. Kas lapsehoidjaid on? Kui ei siis sebi, hakka nuputama. Kui vanad lapsed on, kas saab sõime, aeda jne jne Trenni mine, rattaga sõitma. Leia hobi kui sõpru pole.
Elu on sinu enda kätes. Me kõik oleme teatud asjades elus pettunud ja vihased asjade üle mis on tehtud, aga ära jää minevikku kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli pärast raseduse katkemist väga must periood, mille jäänukeid on tunda ka 6 kuud hiljem. Ma pole kindel, kas seda sai kutsuda depressiooniks kuna ma olin kogu selle aja siiski funktsioneeriv inimolend ega võtnud AD-sid. Kõige hullem, mis neid mõtteid, tundeid ja kõike muud ainult süvendab ja kinnistab, on see, kui lastagi jääda elul seisma, olla seal oma nullpunktis, mitte üritada ise aktiivselt oma ajule muud toitu peale ängi ja masenduse anda. Kui see masendav versioon iseendast ükskord endale ka vastumeelseks muutub, siis mul oli abiks see kui ma sundisin end füüsiliselt kui ka vaimselt raskeid asju tegema. Esiteks sain ma oma energia nii mujale suunata, polnud aega masendavate mõtete heietamiseks. Pärast pingutust oli alati enesetunne hea, endorfiin ja adrenaliin laes. Kui mingi suurem asi sai täitsa tehtud, lisandus tohutu rahulolu veel teadmisest, et hakkama sain. Mingil hetkel hakkabki see kõik kaalukaussi enda poole kallutama ja suretab negatiivse välja. Sport ja misiganes füüsiline tegevus kutsub kehakeemias esile samu reaktsioone, mis antidepressandid. Üks asi, mis mulle veel meeldis oli panna kirja kõik asjad, mis mind elus hetkel häirivad.. ükskõik kui suured või väiksed nad on, panna kirja mis on vaja nende lahendamiseks teha ja siis hakata järjest neid tegema. Edu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvad et keegi usub ka et sul facebookis sõpse pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressante võtan, juba tükk aega. Aga ikka on aegajalt äng peal ja peab ennast ikka sundima, et asju teha. Olen lastega kodune, tööl ei käi, mees on nädal aega töö tõttu ära laupäev pühapäev kodus. Tunnen suhtlemisvaegust just täiskasvanud inimestega. Mis on teid depressiooni puhul aidanud, see ängistus on kõige raskem.

Oh, ka need, kellel pole depressiooni, sunnivad end aegajalt. On asju, mis tuleb ärateha. Ja suhtlemispuudus on ka kõiki aegajalt puudutav. Et tahaks arutada ja rääkida, aga noo pole. Kõige olulisem, et suhted olekd korras. Kui elad inimese kõrval ja teist sinu jaoks pole olemas, siis ei aita depresandid ka. Liikumine ja toitumine on üks võimalus oma pinged maandada. Inimene on loodud liikuma ja kui istub ja on kinnises ruumis, siis see ahistab kõiki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 00:03; 24.06 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressante võtan, juba tükk aega. Aga ikka on aegajalt äng peal ja peab ennast ikka sundima, et asju teha. Olen lastega kodune, tööl ei käi, mees on nädal aega töö tõttu ära laupäev pühapäev kodus. Tunnen suhtlemisvaegust just täiskasvanud inimestega. Mis on teid depressiooni puhul aidanud, see ängistus on kõige raskem.

Oh, ka need, kellel pole depressiooni, sunnivad end aegajalt. On asju, mis tuleb ärateha. Ja suhtlemispuudus on ka kõiki aegajalt puudutav. Et tahaks arutada ja rääkida, aga noo pole. Kõige olulisem, et suhted olekd korras. Kui elad inimese kõrval ja teist sinu jaoks pole olemas, siis ei aita depresandid ka. Liikumine ja toitumine on üks võimalus oma pinged maandada. Inimene on loodud liikuma ja kui istub ja on kinnises ruumis, siis see ahistab kõiki. Toitumise saab ülevaadata, et kõik vitamiinid oleksid toiduga ikkagi kättesaadud. Depressioon tekib ka ainete puudusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 00:03; 24.06 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

foorumist http://www.saeioleyksi.ee saab ehk mõtteid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Palun soovitage kuidas depressioonist üle saada, kuidas teie olete saanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.