Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pangatöötajate palgad

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Pangatöötajate palgad

Postitas:

Olen uue töökoha otsingul ja huvi pakuks töövõimalused panganduses. Ehk on siin keegi on kursis erinevate pankade (SEB, Swedbank, LHV, Nordea) palgatasemega? Mind ei huvita muidugi juhatuse ja nõukogude esimeeste/liikmete töötasud, aga tahakas teada, mis suurusjärgus on pankades tellerite, majandusinimeste, dokumendihaldurite, IT-inimeste, raamatupidajate ja personalitöötajate palgad.

Ja kui siin liigub pangatöötajaid, siis mõne sõnaga võiksite kirjeldada ka enda panga sisekliimat – kas soovitate enda tööandjat või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangas teenib isegi laohoidja 1500 puhtalt kätte. Tellerid pole nõrgemad.

Ütle parem ise, mis on sinu palgasoov. Võibolla pole mõtet panga poole vaadatagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 17:22; 27.08 18:38; 27.08 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei huvita muidugi juhatuse ja nõukogude esimeeste/liikmete töötasud, aga tahakas teada, mis suurusjärgus on pankades tellerite, majandusinimeste, dokumendihaldurite, IT-inimeste, raamatupidajate ja personalitöötajate palgad.

Soovitan enne siiski enam-vähem ära otsustada, kas soovid saada telleriks, IT meheks või raamatupidajaks. Või meeldivad/sobivad kõik need ametid ühtmoodi hästi ja otsustad ainult palga järgi? Müstika.
Kuna tundub, et sul nagunii suuremat sorti kandideerimiseks läheb, siis ma sinu asemel ikkagi ei välistaks juhatuse esimehe/liikme ametit – kui juba, siis juba! Siis pole ka palga pärast vaja muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

una tundub, et sul nagunii suuremat sorti kandideerimiseks läheb, siis ma sinu asemel ikkagi ei välistaks juhatuse esimehe/liikme ametit – kui juba, siis juba! Siis pole ka palga pärast vaja muretseda.

Need on parimad kohad, ainult aeg-ajalt vaja kätt tõsta. Kas pankades raamatupidajaid üldse on? Mul on meeles vabariigi algusaegadest Forestpanga bossi kelkimine, et neil ei ole pangas ühtki raamatupidajat. Ok, see pank kaua ei kestnud ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 18:10; 27.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangas teenib isegi laohoidja 1500 puhtalt kätte. Tellerid pole nõrgemad.

Ütle parem ise, mis on sinu palgasoov. Võibolla pole mõtet panga poole vaadatagi.

Phaaaahaaaah ma töötan küll vales pangas siis 😀

Teller

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene tänavalt, ehk keegi, kes pole raamatupidaja või IT-inimese haridust ja/või töökogemust, saab panka ainult telleriks kandideerida (no koristajaks ja mõneks selliseks veel). Palganumber sõltub igasugu teguritest, aga üldine tase telleritel ja teistel tavalistel pangatöötajatel on umbes riigi mediaankeskmine või peale. Kui palju peale, sõltub konkreetsest kohast, töötajast, müügitulemustest jne. Võib keskmist palka ka teenida ja isegi üle selle. Karjääriredelil saab pisut tõusta, rohkem edenemine nõuab aga väga-väga palju (ja need asjad ei pruugi töötaja omadustest sõltudagi).

Panga sisekliima kohta tean vaid ühe panga näitel, aga ausaltöeldes sõltub palju konkreetsest kontorist. Sisekliima on selline, et on vaja palju tööd teha, nõutakse suurt täpsust, vigade puhul on palju pahandust ja kui keelekandja peaksid olema, siis selle eest saab konkreetselt kinga. Mõtlematu, aga otsese mainekahjustamise eest samuti. Ülemuste poolt nõutakse väga palju tulemuslikkust. Normiks loetakse seda, mida parim töötaja suudab täita ja teised peavad hakkama saama tundega, et nad teevad liiga vähe tööd. Ehk õhkkond on parajalt pingeline. Töötajad muidu üksteisel kõrisid ei näri, töö on puhas, maniküüri ei riku ja normaalne tööriietus antakse samuti. Seejuures on ära määratletud millised peavad olema töötaja kingad, sukad ja isegi aluspesu, maniküürist, soengust ja ehetest rääkimata.
Kui tööpäev lõppeb, saab tööasjad ära panna, ukse sulgeda ja oma elu elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 18:34; 27.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Phaaaahaaaah ma töötan küll vales pangas siis ????

Teller

Palju siis teenid? 2500?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 17:22; 27.08 18:38; 27.08 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seejuures on ära määratletud millised peavad olema töötaja kingad, sukad ja isegi aluspesu, maniküürist, soengust ja ehetest rääkimata.

Kas siin ahistamisega tegemist pole? Kes, miks ja kuidas kontrollib aluspesu?

Aluspesu on privaatsfääri kuuluv riideese.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 17:22; 27.08 18:38; 27.08 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seejuures on ära määratletud millised peavad olema töötaja kingad, sukad ja isegi aluspesu, maniküürist, soengust ja ehetest rääkimata.

Kas siin ahistamisega tegemist pole? Kes, miks ja kuidas kontrollib aluspesu?

Aluspesu on privaatsfääri kuuluv riideese.

Mina arvasin sama. Reaalselt keegi püksikesi üle vaatama ei tule, aga need ei tohi riietusest läbi kumada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 18:34; 27.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud väga koledaid, silmatorkavalt kirjusid geelküüsi nii Tartu Eedeni SEB-i kui Tallinna Magistrali keskuse Swedi kontori telleril. Sellel Tallinna paksul olid lisaks riided silmatorkavalt väiksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 18:10; 27.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teller teenib keskmiselt 700€ neto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palgad.ee järgi on Harjumaal telleri keskmine netopalk 804 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teller teenib keskmiselt 700€ neto.

Kui sedagi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalselt keegi püksikesi üle vaatama ei tule, aga need ei tohi riietusest läbi kumada.

Miks peaks üleüldse keegi kandma tööl pesu, mis riietuse alt läbi kumab? Eeldusel, et ametiks pole strippar vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene tänavalt, ehk keegi, kes pole raamatupidaja või IT-inimese haridust ja/või töökogemust, saab panka ainult telleriks kandideerida (no koristajaks ja mõneks selliseks veel).

Koristajad ja jms lihttöölised pole reeglina suurasutuste palgal, vaid on sisseostetud teenusena. Nii et see variant langeb ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin veel aasta tagasi teller – sain 800 neto kátte raudselt.
Mõttetu töö selle palga eest 😉 on oluliselt parema teenistusega ja váhema vastutusega tòökohti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalselt keegi püksikesi üle vaatama ei tule, aga need ei tohi riietusest läbi kumada.

Miks peaks üleüldse keegi kandma tööl pesu, mis riietuse alt läbi kumab? Eeldusel, et ametiks pole strippar vms.

Kui pole raha või viitsimist, et päevase töö jaoks eraldi komplekt aluspesu osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Phaaaahaaaah ma töötan küll vales pangas siis ????

Teller

Palju siis teenid? 2500?

No siis ta ju ei töötaks vales pangas, või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pangatöötajate palgad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.