Esileht Pereelu ja suhted Pankrotihaldurite-ja kohtutäiturite koda

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Pankrotihaldurite-ja kohtutäiturite koda

Postitas:

Sain täna suht hämmastava kogemuse osaliseks. Helistasin kohtutäiturite ja pankrotihaldurite kotta murega, et kas täitur teeb nii nagu vaja ja oma võimalustele vastavalt. Rääkisin olukorra ära elatise võlglase kohta (mustalt tööl aga tulu teeninud on jne jne). Minu küsimuse peale, mida edasi teha oli neil vastus lihtne- “Ärge saage lapsi inimestega, kes neid üleval ei suuda pidada!” ???? Mul on raske suud kinni panna aga olin ikka täitsa kuss. Soovis peale seda “Kena päeva!” ja lõpetas kõne.
Mida Teie sellest arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 16:08; 17.02 16:48; 17.02 17:05; 17.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks selles on omajagu ka tõtt. Emased valivad ju ikka tugevamad isased (loomariiki vaadates). Isased kaklevad emaste pärast, näidates, kes on elujõulisem. Naised vaatavad elus toimetulevaid mehi, et kindlustada perekonna jätkusuutlikkus kindlal tasemel jne.
Täitur ei ole ju detektiiv, et hakkab ebaseaduslikku tulu jahtima. Selleks on nt Maksu- ja Tolliamet. Ma annaks pigem sinna vihje. Las kontrollivad tööandjat.
Täitur tegutseb ikka otsuse pinnalt, mitte ei ole maksuametnik, politsei, kohtunik, vangivalvur ühes isikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 16:45; 17.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu info on minu poolt edastatud, igasugu võimalused jne üles nö. kaevatud ja kohtutäiturit taga utsitatud tulemuseta… küsimus ei ole selles! Kui pöördud kõrgema institutsiooni poole ja sealt tuleb selline vastus… arvamusi. Mul jäi suu kinni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 16:08; 17.02 16:48; 17.02 17:05; 17.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis mõttes loomariigi võrdlus? Loomad vastavalt vajadusele vägistavad ka! Ok ka seeinimese puhul? Laseme moslemitel tulla siis ilma kobisemata, pole ju vahet- naine on võtmiseks! Inimese ja looma vahel on enamuse arvates vahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 16:08; 17.02 16:48; 17.02 17:05; 17.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustalt töötamist uurib maksuamet, mitte kohtutäitur. Seega oligi kõige abistavam vastus, mida kohtutäiturite kojalt oma “juurdluse” kohta saada, sest see pole nende ekspertiis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustalt töötamist uurib maksuamet, mitte kohtutäitur. Seega oligi kõige abistavam vastus, mida kohtutäiturite kojalt oma “juurdluse” kohta saada, sest see pole nende ekspertiis.

no just! Minu meelest vastati ka ausalt ja korrektselt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äärmiselt ebaprofessionaalne vastus. Ma oleks vastu küsinud – kas pean nüüd lapsed emakasse tagasi toppima.
Lapsed on olemas ja nüüd targutada sellisel teemal on mõttetu. Loodan, et mõni ajakirjanik selle siit üles nopib ja natuke hurjutab. Hädasolijale sedasi vastata on mõnitamine.
NB – igaks juhuks – olen abielus vastutustundliku mehega, aga sellised asjad ajavad karva turri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis mõttes loomariigi võrdlus? Loomad vastavalt vajadusele vägistavad ka! Ok ka seeinimese puhul? Laseme moslemitel tulla siis ilma kobisemata, pole ju vahet- naine on võtmiseks! Inimese ja looma vahel on enamuse arvates vahe.

Et eesti mehed pole kedagi vägistanud? Evolutsioon ja instinktid on tühipaljas loba eks? :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 16:45; 17.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalsus on see et see Pankrotihaldurite-ja kohtutäiturite koda ei ole minfi kontrollorgan vaid lihtsalt Pankrotihalduriteja kohtutäiturite ühendus, kes justkui nagu peaks neid juhendama ja suunama aga on pigem lihtsalt koolitusija täiendusi pakkuv organisatsioon. Sellest on meedias korduvalt juttu olnud, et täiturid on natuke nagu jumalad Eestis – võivad arestida ja piirata, samas on eraettevõjad, kes justkui nagu väga ei vastuta kellegi ees. Kui miski ei meeldi pöördu justiitsministeeriumisse või kohtuse ja siis oota kuni asi laheneb.

Sinu asemel võtaks ma ühendust mõne teise täituriga ja uuriks,kas sealt pakutakse muid lahendusi nõuete sissenõudmiseks ja siis võimalusel/vajadusel viiks nõude üle teise täituri juurde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis mõttes loomariigi võrdlus? Loomad vastavalt vajadusele vägistavad ka! Ok ka seeinimese puhul? Laseme moslemitel tulla siis ilma kobisemata, pole ju vahet- naine on võtmiseks! Inimese ja looma vahel on enamuse arvates vahe.

Et eesti mehed pole kedagi vägistanud? Evolutsioon ja instinktid on tühipaljas loba eks? :))

Evolutsioon ja instinktid ei ole universaalne vabandus sigaduste jaoks; kindlasti mitte vabandus kliendi mõnitamise jaoks. Inimesi on vallandatud palju leebemate asjade eest, siin kirjeldatu on ikka väga räige eksimus.

Evolutsiooniga kiputakse vabandama käitumist, mis oli kohane meie eel-eel-eellaste jaoks, kuid mis praegusesse ühiskonda ei sobi. Samas, evolutsioon iseenesest tähendab ju arengut, muutumist. Irooniline, eks.

Instinktidega võiks välja vabandada sulle suvalisel hetkel haamriga pähe valamist ka.

Samal ajal see islamiusu ja vägistamiste võrdsustamine ei näe kah kuigi tark välja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siiralt lootsin abi seoses sellega, kas kohtutäitur on teinud omalt poolt kõik. Mul oli vaja vastuseid küsimustele, ei muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 16:08; 17.02 16:48; 17.02 17:05; 17.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes see mats oli, kes niimoodi vastas? mingi sekretär?
öelnud siis lihtsalt, et midagi teha ei saa ja nemad aidata ei oska. aga selleasemel niimoodi plärtsuda? väga nõme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

variant on, et teema autor ärples ja vigises kõnet alustades häälekalt, et tema heaks pole midagi tehtud… sealt ka reaktsioon…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siiralt lootsin abi seoses sellega, kas kohtutäitur on teinud omalt poolt kõik. Mul oli vaja vastuseid küsimustele, ei muud.

Olen ise sama murega oma täituri büroo poole pöördunud ja mulle selgitati ilusasti üksikasjalikult ära, mida täitur saab teha ja mida ei saa teha. Muide – mustalt töötava inimese puhul eriti ei saagi. Midagi nii rämedat, nagu sulle öeldi, pole ma täiturite poolt iial kuulnud, niimoodi öeldakse minu teada küll ainult perekoolis ja anonüümselt.

Ise soovitan, ära helista vaid mine kohale ja küsi siis nõu. Näost näkku enamasti ei ole nii lihtne lahmida ja halvasti öelda. Või jah, kaalu täituri vahetamist.

Kas sul on sissenõue pööratud ka võlglase varale? Kõigele, mis tal on? Kui oled kusagile linnukese tegemata jätnud, tuleb see nüüd ära teha. Aga siiski – ei saa eriti midagi teha. Kuritahtliku elatise maksmisest kõrvale hoidmise korral saab alustada võlglase vastu kohtuasja ja samuti vist saab täitur vastava avalduse alusel panna võlglase nime elatisevõlglaste registrisse. Täpsemaid nõkse ma ei tea, kuna minu olukord lahenes eksmehe töökohavahetusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Pankrotihaldurite-ja kohtutäiturite koda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.