Esileht Pereelu ja suhted Pärast lapse saamist pole paarisuhtest midagi järgi

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Pärast lapse saamist pole paarisuhtest midagi järgi

Postitas:

Probleem on selles, et kui oleme mehega kahekesi, siis polegi enam meie suhtest nagu midagi alles. Oleme väikese lapse vanemad ja viimasel ajal, isegi kui lähme kuskile koos ja ilma lapseta, siis pole enam meie vahel seda, mis enne. Pole enam romantikat, pikki vestlusi. Jääb mulje nagu mees ei tahakski minuga koos aega veeta. Veetsime nädalavahetuse spaas- minu ettekujutus oli, et saame olla mõnusasti omaette, hellitada teineteist, vaadata filme, kaisutada, käia vannis ja lihtsalt olla koos. Kõik see toimus, aga nagu kohustuslikus korras, minu ettepanekul.
Okei, tookord oli laps veel väike ja väsimus ehk liiga suur. Aga hiljuti viisime taas lapse hoida ja läksime kahekesi välja, õhtusöögile. Terve aeg rääkisime ainult lapsest ja koduga seotud asjadest. Kõht täis, siis kohe koju ka. Samahästi oleks võinud kodus laua taga seda õhtusööki süüa, teemad on nagunii samad.
Ma ei tea, ma olen omaltpoolt igatmoodi pingutanud, et saaks olla kahekesi ja ei kaoks see mis meie vahel oli. Katsun mitte muretseda lapse pärast, kui ta hoida viinud oleme ja keskenduda omaette olemisele. Kodus ka kutsun teda koos vanni, pakun filme, mida vaadata. Pingutan, et laps saaks varem magama ja tema nagu töötab meelega vastu. Nendel õhtutel jääb laps alati hiljem magama kui tavaliselt.

Kõige selle tulemusel jääb mulle ainult mulje nagu ma pressiks end peale ja oleks mingi tüütu kohustus.Kui ma räägin, mis mind häirib, siis on üllatunud, et see minu jaoks probleem on. Tema arust on meil kõik väga hästi.
On siin üldse midagi parandada? Või teen ma tõesti sääsest elevanti ja tegelikult polegi mingit probleemi? Kuidas teised väikelaste vanemad omaette aega sisustavad ja millest räägite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:28; 02.05 14:47; 02.05 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul siis kõige hullem veel polegi, aga ilmselt on suhted veidi jahenenud. Mulle on otse öeldud mitmeid kordi, et elatakse koos veel vaid lapse pärast. Oli see ütlemine siis vihahoos või mitte, aga mina olen teinud omad järeldused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie räägime põhiliselt siivutusi ja viskame nalja olematu seksi üle. Päris lõbus on. Kui saaks kasvõi ühe lasteta öö, siis üldse ei räägiks midagi. Teeks suurema seksinälja rahuldamiseks kiire kähkuka ja magama. Uni on nii kulla hinnaga, eriti kui majas kari väikelapsi, kellest üks saab veel rinda. Unevõlg on meeletu.
Huvitav aga, et sinu mees seksist huvitatud pole ja teeb seda sinupoolsel pealekäimisel. See on murettekitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie kaugenesime yksteisest juba esimese lapse ootuse ajal. Ja sealt edasi asi ainult syvenes. kuidagi õnnestus meil teine laps hakkama panna, põhimõtteliselt võtsin mina mehe rajalt maha.

Hiljem on ta öelnud,et kartis raseduse ajal lapsele liiga teha ja samas pole ta ka inimene, kes asjadest räägiks. Meie lapsed on teismelised ja meie omavaheline suhe on pigem nyyd siis “õde-venda” suhe. Minul on minu silmarõõm, Mõningatest oma tuttavatest ma rägin talle aga mitte detaile. Tema teeb tööd ja teadust jaoma silmarõõmudest mulle ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks enne oli mõlemil teooria paarisuhtes (palju rääkimisi jne). Nüüd siis aeg praktikaks. Saate teada, mis toimib, mis mitte, kes on vintskem tükk elus toimuvate muutuste korral jne.

Ei midagi hullu, kui suhtes rahuolematusega just ei kavatseta kohanduda. Ka see on ju mõlemapoolne valik. Iseenesest ei muutu midagi, vaid juhtub see, mida kirjeldas Kägu 22.34. Kurb… Kas sellisest elust unistatigi ajal, mil kõik võimalused olid ees?

Pole mõtet auru teineteise süüdistamisele raisata, haara härjal sarvist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie kaugenesime yksteisest juba esimese lapse ootuse ajal. Ja sealt edasi asi ainult syvenes. kuidagi õnnestus meil teine laps hakkama panna, põhimõtteliselt võtsin mina mehe rajalt maha.

Hiljem on ta öelnud,et kartis raseduse ajal lapsele liiga teha ja samas pole ta ka inimene, kes asjadest räägiks. Meie lapsed on teismelised ja meie omavaheline suhe on pigem nyyd siis “õde-venda” suhe. Minul on minu silmarõõm, Mõningatest oma tuttavatest ma rägin talle aga mitte detaile. Tema teeb tööd ja teadust jaoma silmarõõmudest mulle ei räägi.

Milleks ometi see teine laps, kui juba esimese ajal kaugenesite üksteisest? sul õnnestus kuidagi teine laps hakkama panna? Kas laps ei peaks olema mõlemapoolne projekt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ju alles ühe lapse vanemad. Mis siis saab, kui olete juba pikemalt koos olnud ja lapsi palju.
No ei saa eeldada, et jututeemad on täpselt samad esimesel kooseluaastal ja 10. kooseluaastal. Alguses ongi romantika, armumine jne. Pärast on argipäev. Laps on lihtsalt see, kes toob jututeemasid juurde. On jälle, millest rääkida. Räägitegi oma olmeasjadest.
Meil muidugi see teema, et meest kodus pole nädala sees. Helistame iga õhtu. Ongi mõnikord tunne, et pole midagi rääkida iga õhtu. Mina räägin ära, mis ma kodus tegin. Küsin, mis tema tööl tegi ja ongi kõik. Nädalavahetusel saame jälle kokku. Mis meil siis ikka niiväga rääkida on. Teinekord piisab sellest, et poen mehele kaissu diivanil ja vaatame mõne hea filmi ära. Meil kolm last. Pisem on veidi üle aasta vana. Vahepeal sokutan selle magama, et saaks rahus filmi vaadata. Ega neid momente ongi vähe. Mõnikord ostame ka näksi ja teeme veini lahti. Kui midagi põnevat rääkida pole, siis mõnikord räägin mõnest teemast Perekoolis. Arutame neid asju. Mees küsib, kas teised ka nii räägivad omavahel või istub iga üks eraldi diivaninurgas ja vahib oma nutikat. Meil on nimelt reegel, et kui mees kodus, siis arvutis keegi niisama ei ole. Kui on sealt vaja midagi otsida või infot hankida, siis võib arvuti lahti teha. Mehe jaoks on solvav, kui tema tuleb nädalavahetuseks koju ja siis ka teised on kuskil helendava ekraani taha end peitnud.
Mees loeb palju raamatuid ja siis talle meeldib nendest rääkida. Osa teemasid aga mind eriti ei huvita. Osad teemad on sellised, kus mul on erinev arvamus mehest, aga ma seda välja ütlema ei hakka. Sellest võib riid tekkida. Aga mõnikord meil tekivadki riiud ja siis on palju, millest rääkida. Kui on arusaamatused, siis venivad meil telefonikõned ka tunniajasteks. Teinekord aga loen samu raamatuid, mida mees on varem lugenud. Siis arutame neil teemadel.
Hoopis meeldivamad teemad on need, mis puudutavad meid mõlemaid ehk siis meil on ühine unistus, mille poole püüelda. Näiteks maja ehitus. Sellest võime pikalt rääkida.
Meil mehega pole viimase aasta jooksul ühtegi päeva olnud ilma pisema lapseta. Ainult siis need paar tundi maksimum, kui laps õhtul kell 9 magama läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 09:15; 28.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tegime kokkuleppe, et üle päeva veedame õhtul kindlasti kellaajast alates kuni magamajäämiseni üksteisega aega. Tegevused vastavalt tujule ja energiatasemele, aga mitte mingit muude asjadega paralleelselt tegelemist. Avameelselt oleme kõik need 8 aastat üksteisega rääkinud, aga suhtes hakkas probleeme põhjustama just see, et väsimuse tõttu lihtsalt ei viitsinud/jaksanud suhelda. Kui on kindel plaan, siis jaotame mõlemad juba hommikust saadik muud tegevused nii ära, et õhtul on aega.
Enne last tundus selline planeerimine tobe, aga praegu enam mitte. Minu meelest toimib hästi.

Kuna esimese lapse beebiiga oli väga raske, siis me oleks juba ammu lahku läinud, kui me mõlemad ei oleks tohutult avameelsed ja ei sooviks asja parandada. Tegelikult me klapime ülihästi, nii et rumal oleks suhe magamatuse ja möödarääkimiste tõttu maha visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie kaugenesime yksteisest juba esimese lapse ootuse ajal. Ja sealt edasi asi ainult syvenes. kuidagi õnnestus meil teine laps hakkama panna, põhimõtteliselt võtsin mina mehe rajalt maha.

Hiljem on ta öelnud,et kartis raseduse ajal lapsele liiga teha ja samas pole ta ka inimene, kes asjadest räägiks. Meie lapsed on teismelised ja meie omavaheline suhe on pigem nyyd siis “õde-venda” suhe. Minul on minu silmarõõm, Mõningatest oma tuttavatest ma rägin talle aga mitte detaile. Tema teeb tööd ja teadust jaoma silmarõõmudest mulle ei räägi.

Niimoodi kulgeb see asi loomuliku allakäiguspiraali suunas, kui ise mitte kuidagi moodi pingutada ja oodata näpp suus, kuidas suhe ikka tuleks loomulikult ja “kui suhte nimel peab tööd tegema, siis polegi õige suhe” jne.
Teemaalgataja pingutab. Ega see pereks kohanemise aeg olegi üsna segane ja inimesed käituvad erinevalt, asi selgineb u lapse esimese eluaastaga. Ja järgmise lapsega läheb jälle sassi, aga vähem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 10:30; 02.05 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mehega pole viimase aasta jooksul ühtegi päeva olnud ilma pisema lapseta. Ainult siis need paar tundi maksimum, kui laps õhtul kell 9 magama läheb.

Meil mehega on viimase 11 aasta jooksul olnud 7 ööd, kus ühtegi last meiega koos samas elamises ei ole ega maga. Enamuse sellest ajast on ka üks või rohkem last meiega ühes toas maganud. Oleme seksuaalselt võõrdunud teineteisest. Seksi tahaks, aga mitte temaga enam. Sest saab ainult hiirvaikselt teki all ja võimalikult kiiresti, et keegi teine ei kuuleks. Ja ma olen sellistest kähkukatest surmani tüdinud.

Nüüd sellel aastal on ruumi juurde tulnud ja lapsed on toast väljas – siis nagu ei oskagi enam midagi erilist teha. Heidame magama ja kõik. Vahel võtab kaissu. Nagu sein oleks vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mehega pole viimase aasta jooksul ühtegi päeva olnud ilma pisema lapseta. Ainult siis need paar tundi maksimum, kui laps õhtul kell 9 magama läheb.

Meil mehega on viimase 11 aasta jooksul olnud 7 ööd, kus ühtegi last meiega koos samas elamises ei ole ega maga. Enamuse sellest ajast on ka üks või rohkem last meiega ühes toas maganud. Oleme seksuaalselt võõrdunud teineteisest. Seksi tahaks, aga mitte temaga enam. Sest saab ainult hiirvaikselt teki all ja võimalikult kiiresti, et keegi teine ei kuuleks. Ja ma olen sellistest kähkukatest surmani tüdinud.

Nüüd sellel aastal on ruumi juurde tulnud ja lapsed on toast väljas – siis nagu ei oskagi enam midagi erilist teha. Heidame magama ja kõik. Vahel võtab kaissu. Nagu sein oleks vahel.

See on ju täiesti vale, mis te teete. Te saite lapsed ju paarisuhtesse, mitte et suhe on teil laste jaoks. Tegelege teineteisega, võtke selleks aega, kui olete koos õnnelikud, siis on lapsed samuti õnnelikud. Kui teil on näiteks kord nädalas täiesti vaba õhtu, lapsed saavad sellega vabalt hakkama. Ei pea olema 100% ajast olemas, piisab 95%. Ei pea olema ideaalne lapsevanem, piisab, kui olla lihtsalt hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mehega pole viimase aasta jooksul ühtegi päeva olnud ilma pisema lapseta. Ainult siis need paar tundi maksimum, kui laps õhtul kell 9 magama läheb.

Meil mehega on viimase 11 aasta jooksul olnud 7 ööd, kus ühtegi last meiega koos samas elamises ei ole ega maga. Enamuse sellest ajast on ka üks või rohkem last meiega ühes toas maganud. Oleme seksuaalselt võõrdunud teineteisest. Seksi tahaks, aga mitte temaga enam. Sest saab ainult hiirvaikselt teki all ja võimalikult kiiresti, et keegi teine ei kuuleks. Ja ma olen sellistest kähkukatest surmani tüdinud.

Nüüd sellel aastal on ruumi juurde tulnud ja lapsed on toast väljas – siis nagu ei oskagi enam midagi erilist teha. Heidame magama ja kõik. Vahel võtab kaissu. Nagu sein oleks vahel.

No täpselt. Meil ka sama teema. Alguses magasid kaks last meie toas. Siis 2-3 aastat saime kahekesi magamistoas olla. Nüüd siis beebi meiega ja vist jääb meie tuppa pikemaks ajaks.
Ma koguaeg räägin mehele, et millal ükskord tuleb see aeg, kus ühtegi last isegi majas pole ja saab rahulikult seksida. Selleks ajaks oleme mehega juba nii vanad, et ei tea, kas nii vanad üldse enam tohivadki seksida 🙂
Tegelikult meie mehega pole veel 11 aasta jooksul võõrdunud. Olenemata lastest on meie intiimelu korras. Aga väga tüütu on teki all sahmerdada ja siis oma häält kontrollida, et väiksem laps kõrval voodis üles ei ärkaks. Ja tegelikult mees ise hoiab meie sekselu veel täiega pinna peal. Tema algatab seda värki iga reede või laupäeva õhtu. Mina ausalt öeldes ei viitsiks, aga siis tuleb ennast ikka kokku võtta ja asi ära teha. Mõni võib-olla nimetabki seda vägistamiseks, mina mitte. Tegelikult ju seks pole ebameeldiv. Lihtsalt ei viitsi ja kõik. Mees utsitab tagant ja kui ta seda ei teeks, hakkaks ka meie suhe lagunema. Mingi hetk tuleb ka mul see viitsimine ja isu tagasi, aga sinna maani tuleb ka elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 09:15; 28.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nimelt reegel, et kui mees kodus, siis arvutis keegi niisama ei ole. Kui on sealt vaja midagi otsida või infot hankida, siis võib arvuti lahti teha. Mehe jaoks on solvav, kui tema tuleb nädalavahetuseks koju ja siis ka teised on kuskil helendava ekraani taha end peitnud.
Mees loeb palju raamatuid ja siis talle meeldib nendest rääkida. Osa teemasid aga mind eriti ei huvita. Osad teemad on sellised, kus mul on erinev arvamus mehest, aga ma seda välja ütlema ei hakka.

Kuningas kodus. Loodan, et mees selle kuningliku kohtlemise peale ka sind kuningannaks peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga väga tüütu on teki all sahmerdada ja siis oma häält kontrollida, et väiksem laps kõrval voodis üles ei ärkaks.

See on üks väga kurb illusioon. Tegelikult ei maga need lapsed väga tihti ja paljud isegi sõimeealised võivad mingil hetkel üsna detailselt isa-ema tegevust kirjeldada. Ära palun ole naiivne. JA mõtle sellele, et laps ikkagi oma tuppa magama saada. Laps vanemate magamistoas on paarisuhte surm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie räägime põhiliselt siivutusi ja viskame nalja olematu seksi üle. Päris lõbus on. Kui saaks kasvõi ühe lasteta öö, siis üldse ei räägiks midagi. Teeks suurema seksinälja rahuldamiseks kiire kähkuka ja magama. Uni on nii kulla hinnaga, eriti kui majas kari väikelapsi, kellest üks saab veel rinda. Unevõlg on meeletu.
Huvitav aga, et sinu mees seksist huvitatud pole ja teeb seda sinupoolsel pealekäimisel. See on murettekitav.

Ei ütle, et ta seksist huvitatud pole, aga see ongi just sellises stiilis nagu sa kirjeldad, et kiire kähkukas ja magama ära. Aga ma tahaks midagi enamat, eriti kui oli see vaba nädalavahetus ja polnud segajaid, et ei saaks pikemalt üksteist nautida.
Siit lugedes saan aru, et see ongi lapsevanemate elu. Ja taga igatseda seda, mis enne oli, pole väga mõtet. Vaid tuleb uue olukorraga kohaneda ja nautida seda, mis veel saab. Lootust on, et kui laps suuremaks saab, siis on jälle rohkem jaksu teineteise jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:28; 02.05 14:47; 02.05 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu ülejäänuga kuidas on, aga sellest ma küll aru ei saa, mida tähendas see jutt: “Terve aeg rääkisime ainult lapsest ja koduga seotud asjadest. Kõht täis, siis kohe koju ka. Samahästi oleks võinud kodus laua taga seda õhtusööki süüa, teemad on nagunii samad.”?
Miks sa, teemaalgataja, ei rääkinud asjadest, millest sa rääkida soovisid?
Mõnikord mul on tunne, et selle paari-suhtega kiputakse üle pingutama. Et kui pärast lapsi pole paarisuhe täpselt samasugune kui enne lapsi, siis tuntakse end läbikukkununa või peetakse suhet halvaks. Lapsevanematena ongi suhe teistsugune. On teistsugune elurütm, teise kohustused, uued jututeemad.
Arvatavasti polegi teemaalgataja suhtel muud viga kui see, et nüüd elatakse paarisuhet lapse kõrvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu ülejäänuga kuidas on, aga sellest ma küll aru ei saa, mida tähendas see jutt: “Terve aeg rääkisime ainult lapsest ja koduga seotud asjadest. Kõht täis, siis kohe koju ka. Samahästi oleks võinud kodus laua taga seda õhtusööki süüa, teemad on nagunii samad.”?
Miks sa, teemaalgataja, ei rääkinud asjadest, millest sa rääkida soovisid?
Mõnikord mul on tunne, et selle paari-suhtega kiputakse üle pingutama. Et kui pärast lapsi pole paarisuhe täpselt samasugune kui enne lapsi, siis tuntakse end läbikukkununa või peetakse suhet halvaks. Lapsevanematena ongi suhe teistsugune. On teistsugune elurütm, teise kohustused, uued jututeemad.
Arvatavasti polegi teemaalgataja suhtel muud viga kui see, et nüüd elatakse paarisuhet lapse kõrvalt.

Mina rääkisingi asjadest, millest ma oleks tahtnud rääkida, aga mees ei vedanud neid teemasid edasi ja üksinda ju ei räägi. Näiteks väldib ta pea kõiki teemasid, mis on seotud pikema tulevikuga kui mõni kuu. Nüüd ma olen aru saanud, et kui ma tulevikust ja oma unistustest räägin, siis tema arvab, et ta peab neid täitma hakkama. Aga tegelikult ma ei oota temalt seda, ma tahaks temaga lihtsalt niisama unistada nagu varem, kasvõi asjdest, mis juhtuvad alles pensionipõlves. Raske on, kui ei saa oma unistusi jagada, sest teine pool hakkab närvitsema, et mismoodi ta seda mulle pakkuda saab. Ja kui ei suuda hetkel, siis ignoreerib või teeb seda ideed maha.
Kui ma lähen välja sööma, siis see on rutiinist välja astumine ja seal restorani laua taga ma ei taha arutada selle üle, kas lapsele peaks juba suuremas suuruses riideid ostma, kas mähkmevarusid tuleb täiendada või mis me homme süüa teeme jne.

Aga sul on vist õigus, et ega mu suhtel polegi midagi muud viga kui see, et ma pole selle lapsevanema eluga veel kohanenud ja eeldasin, et kui mina vähegi pingutan, siis on elu samasugune nagu enne. Sellega ma ei arvestanud, et hoopis mees on see, kes muutub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 16:28; 02.05 14:47; 02.05 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eeldasin, et kui mina vähegi pingutan, siis on elu samasugune nagu enne

SEE on küll luhtumisele määratud lootus, et pärast lapse sündi on elu ja suhe mingil viisil nii nagu enne 😛

Ma sugugi ei ütle, et kõik lheb ainult ja päästmatult viletsamaks, võib ka rahuldustpakkuvam, lähedasem jne olla (nagu järgmisel vastajal). Aga teistmoodi on kindlasti. Tuleb sellega toime tulla, kohaneda ja muutuda ka ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 10:30; 02.05 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja olen tänulik, et minu abielu on ainult tugevamaks muutunud peale laste saamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa seda teemat lugedes mitte märkimata jätta, et kunagi, vist eelmisel aastal, tegin siia teema, kus avaldasin arvamust, et paarid, kes magavad koos lapsega, ei seksi eriti. Tõin näiteks kaks oma tuttavat, kel peaaegu kooliealised lapsed magavad vanemate magamistoas. Ühes peres oli isa oma voodi teinud siis hoopis lapse magamistuppa. Oi kui palju sain ma miinuseid ja vastuvaidlemisi stiilis “kas sa arvad, et ainult öösel enne magamaminekut oma voodis saab seksida või?” Väideti lausa, et käiakse lõunavaheajal, kui lapsed lasteaias ja koolis, töölt koju mehega seksimas.
Siit teemast tuleb siiski tõde välja. Mul oli ja on õigus, kui ma arvan, et vanemad, kes magavad koos lapsega samas toas, elavad enamvähem õe-venna elu.
Teemaalgatajat ma võin lohutada oma elu näitega. Meil on olnud mehega tõuse ja mõõnasid suhtes. Kui esimene kirg ära lahtus, olid ka meie elus aastad, kui olime koos pigem harjumusest ja et koos oli mugavam, turvalisem. Seksisime korra või kaks kuus. Meie suhet muutis see, et me leidsime endale ühised hobid. Lausa kaks erinevat hobi. See on meid tohutult lähendanud. Oleme nüüd parimad sõbrad ja lisaks on ka voodielu hoopis elavam. Juttu meil jätkub. Käime palju kahekesi koos ja sõbrad ikka küsivad vahel, kas teil kahekesi igav ei ole, millest te ometi räägite pärast kõiki neid aastaid? Aga meil on väga lõbus ja huvitav koos.
Siit minu soovitus, et suhte elavdamiseks leidke ühine harrastus. Muidugi väikese beebi kõrvalt võib see olla keeruline. Võib-olla siis, kui laps on juba natuke suurem, aitaks ühine harrastus suhtesse jälle sädet tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena olen nagu teema-algataja mees, minu mees ka orgunnib igasugu üritusi, aga mina ei kipu seda üldse hindama. Minule pigem meeldib, et argipäev läheks nagu õlitatult, et tavalises päevas oleks võimalikult vähe jamasid, et ma saaks piisavalt magada, et lapsed ei kraakleks ja et kodused toimetused oleks tehtud ja et mu tööasjad sujuksid – vaat siis ma olen õnnelik. Mingi restoran või spaa ei suuda mu tuju absoluutselt tõsta, pigem paar klaasi veini ja koju tellitud toit.
Mehe vastu tunnen ikka suurt armastust ja hellust ja tunne, et oh, kui õnnelik ma olen, tulebki enamasti lambist peale, keset mingit tavalist elu, mitte kuskil restoranis või reisil olles. Argipäeva rott olen vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Pärast lapse saamist pole paarisuhtest midagi järgi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.