Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Parim ovulatsioonitest? Millist kasutate?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Parim ovulatsioonitest? Millist kasutate?

Postitas:

Olen siiani ovulatsioonitestid apteegist ostnud (päris kulukas värk), aga vaatasin nüüd, et http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/c/ovulatsioonitestid-ja-monitorid lehel on palju parema hinnaga teste.

Kuid siin ehk mitmeid üritajaid? Millist testi kasutate, millist soovitate, millisega halvad kogemused ja kas keegi seda Moonlight baby korduvkasutatavat ka kasutab? Tundub väga mõistlik hind, kui on hirmu, et võib pikemaajalisemaks testimiseks minna. On keegi võrrelnud ka selle tulemusi riba-, digitaalste ja pulktestidega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud ribateste, lihtsalt apteegist ostsin. Ma ei saanud neist üldse aru, kas on see teine triip nüüd sama tume või mitte. Peale selle lugesin netist,et mõnel ei lähegi nii tumedaks kui kontrolltriip.
Ostsin peale pikka mõtlemist ja lugedes teiste kogemusi- Clearblue testi. Digitaalse. No ma tõesti kaua kaalusin, sest hind on nii soolane! Aga lõpuks võtsin ikka ära ja nüüd ostan lihtsalt neid üksikuid teste juurde(mis muidugi ei ole ka väga odav),aga vähemalt saan ma aru testist. Igal hommikul samal ajal teen, näitab kenasti ära, et viljakad päevad(testil vilkuv nägu) on 5päeva enne ov ja lõpuks tuleb püsiv naerunägu,mis annab märku,et ov peaks toimuma 24-48h jooksul. Mul on alles 2 tsükkel digitaalne ja loodan,et ehk nüüd jään rasedaks. Kuna selle testi järgi sain aru,et mul on ov alles 20-21 päval. Varem olen alati arvestanud kuni 17päevani ja siis on olnud seksist paus mõnda aega..koguda end uueks tsükliks.

Loodan,et leiad endale sobiva.

Bianca

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan sama mis Bianca. Ostan ebayst, seal parem hind:
http://m.ebay.co.uk/itm/221296398275?_mwBanner=1
Moonlight baby ka olemas. Algul vajas selle kasutamine harjumist. Enne eelmist rasedust kasutasin seda ja näitas ov päeva sama mis clearblue, poolpositiivset näitas aga ka peale ov ja ka enne. Seekord (peale sünnitust) olen vaid poolpositiivset näinud, clearblue aga on näidanud positiivset. Mina ainult Moonlightile ei tugineks.
Soovitaks lisaks juurde mõõta basaali ja oma keha märguandeid (voolus, emaka asend).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Clearblue Advanced ovulatsioonitesti. Mõõdab lisaks LH hormoonile (luteiniseeriv hormoon) ka östrogeeni taset, tuvastades nii 4 või enam viljakat päeva naise tsüklis. Palju täpsem kui ribatest või teised, kuna mõõdab kahte hormooni, teised testid ainult ühte hormooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsioonitestid.ee testid on kõik väga head, isegi need odavad ribatestid. Ikka OLULINE vahe hinnas ja ka kvaliteedis apteegi omadega (mis mul lihtsalt ei näidanudki). Ma olen nende odavate ribadega testinud ja saanud ilusti teada. Praegu mees ostsis sealt Clearblue digitaalsed, sest neid väga kiidetakse ka, et pidid kõige täpsemad olema. Need dual hormoon clearblue omad mõõdavad jah veel östrogeeni ka. Põhimõtteliselt teevad sama töö ära mis monitorgi vist. Igal juhul proovime. Me lisaks võtsime veel vitamiinid viljastumise tõstmiseks mehega mõlemad ja libesti ka. Aeg tiksub peale ja proovime kõik teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Parim ovulatsioonitest? Millist kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.