Esileht Sünnitus Pärnu haigla. Teine süünnitus öösel. Kodu?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pärnu haigla. Teine süünnitus öösel. Kodu?

Postitas:

Tere,
Teav keegi, on kogemusi?
Kui kaua hoitakse pärnu haiglas teist korda süünitanuid sees?
Paljudes kohtades jalutatakse sama päeva lõunal juba koju..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kavatsen ka teise lapsega nii kaua haiglas olla kui lastakse – kaks päeva vähemalt. Niikuinii on vaja paar päeva pärast sünnitust lastearsti juurde minna, niikuinii on mul jälle massiivsed rebendid ja aneemia – nendest on palju mugavam haiglas taastuda. Haiglas tuuakse toit (olgugi et kehv) 3x päevas ette ja sünnitaja saab rahus puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Teav keegi, on kogemusi?
Kui kaua hoitakse pärnu haiglas teist korda süünitanuid sees?
Paljudes kohtades jalutatakse sama päeva lõunal juba koju..

Kas keegi tõesti arvab, et kõik teist korda sünnitanud lastakse Pärnu haiglas peale sünnitust sama ajavahemiku pärast koju? Kojulaskmine sõltub ju ikka eelkõige ema ja lapse olukorrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ideaalne sünnitus, väga terve laps jne, aga ikka hoiti kolm päeva sees ja ühe päeva olin veel lisaks omal soovil, sest oleks muidu pidanud järgmisel päeval tulema vaktsiini ja kuulmisuuringut tegema, pigem siis juba olin siis ühe jutiga haiglas, päris hea ja mugav oli, mees kantseldas kodus suuremat last, sain veel mõnusalt pikutada seal ja mehe toidud ka ära süüa. Aga jah, kohe kindlasti ei lase nad seal samal päeval välja, sest põhiline, mis neid huvitab, on see, et laps hakkaks kaalust juurde võtma ja seda näeb alles teisel või kolmandal päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 12:35; 26.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nt. läks teine laps kollaseks, esimene ei läinud, bilirubiin läks üle normi alles teisel või kolmandal päeval, et põhjusi, miks haiglas olla, ikka on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei olene ju haiglast vaid sellest, kuidas sünnitus kulges ja milline on ema ja lapse seisund. Mina sünnitasin Tallinnas teise lapse öösel ja samal lõunal sain juba välja. Sünnitust vastu võtnud ämmaemand ütles, et küsige hommikul välja kui tahate. Lastearst vaatas lapse üle enne ja ülejärgmine päev käisime ka kaalumas haiglas ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Pärnu haiglas ei olenenud seisundist, seal lihtsalt pole kombeks enne kaalutõusu välja lasta, nii on teistega ka olnud, kellel lapsega kõik korras ja ema seisund ideaalne. Eri haiglatel on erinevad reeglid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 12:35; 26.04 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ema ja lapse tervisest ja kodusest olukorrast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väiksemates haiglates reeglina enne kolmandat päeva välja ei lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 2 last Pärnu haiglas sûnnitanud. Mulle pole kunagi pakutud varem kojuminemist. Ikka 2 öôd tuleb olla. Pole ise osanud küsidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Pärnu haigla. Teine süünnitus öösel. Kodu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.