Esileht Väikelaps Pärnu lasteaed Trall

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Pärnu lasteaed Trall

Postitas:

Hei

Mul on kolmeaastane tütar,kes on nüüd lasteaeda vahetamas. Eelmine lasteaed oli suhteliselt väike, rühmas 12 last ja maja peale kokku 5 rühma. Saime Pärnu linnas sisse lasteaeda Trall. Palun jagage oma kogemusi selle lasteaiaga. Olen veidi mures, nagu emmed ikka, et äkki liiga suur või mis iganes veel 😀 PS mul laps selline veidi vaiksem, armastab omaette mängida ja raamatuid sirvida.

Lisaks küsimus, tegin avalduse ka Männipargi lasteaeda, kuid sealt vastust pole saanud. Olen kuulnud, et tegemist on väiksemat sorti lasteaiaga, kus ka head kasvatajad. Kas ma ise saaksin veel midagi teha, et last just sinna saada?

Suur suur aitäh vastuste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trall on jah suur, aga positiivse poole pealt on seal palju palju palju suuremad rühmaruumid kui männipargis. Männipargi rühmaruumid on väga väikesed. Samas, männipargis teavad vist pea kõik õpetajad kõiki lapsi. Kogu lasteaed tundub ühtehoidvam. Direktor on väga sõbralik, õpetajaid on igasuguseid ja siin oleneb pigem konkreetne inimestevaheline klapp. Kõige olulisem on see, et teie lapsega klapiks just oma õpetajaga. Kõige muu elab üle. Männipargi sõimekasse on suur tung, aga helista ja küsi, äkki on võimalik ikka saada. Tükki küljest see ju ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Pärnu lasteaed Trall

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.