Esileht Tööelu, raha ja seadused. PayPal konto tegemine-palun abi!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: PayPal konto tegemine-palun abi!

Postitas:

Vaja kauba eest tasuda, krediitkaarti pole ja ei soovi teha ka. Lugesin mingist teemast, et PayPal-i saab teha ka vaid deebetkaarti omades, aga kui nüüd võtan ette selle lehekülje:
http://www.paypal.com/ee/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=EKd6Hg6JnPGX7xGgBed6bq4E4Bt9zSQs5Lv5wRlv411Bq_RDvzaokIIAifq&dispatch=5885d80a13c0db1f8e263663d3faee8def8934b92a630e40b7fef61ab7e9fe63

siis seal tahetakse ju selgelt allpool krediitkaardi andmeid?!
Kuidas seda siis teha või peab sinna panema deebetkaardi andmed, kuigi tahetakse krediitkaardi omi?

Palun abi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.12 07:58; 13.12 09:27; 13.12 09:47; 13.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kiire on, palun aidake!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.12 07:58; 13.12 09:27; 13.12 09:47; 13.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin vist ei liigu eriti inimesi, kes internetist kaupa ostavad?

Eks ma ise ka alles uus, ega muidu ei paluks abi.
Igaks juhuks küsin, kust ma saan infot, kas mu deebetkaart on krediitkaardi omadustega?
Muidugi ma ei saa oma rumaluses aru, milleks see omadus PayPal-i tehes vajalik on, kui ma niikuinii ostude tarbeks oma deebetkaardilt sinna kontole raha kannan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.12 07:58; 13.12 09:27; 13.12 09:47; 13.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul peab olema krediitkaart!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul peab olema krediitkaart![/tsitaat]

Ilmselt küll jah.
Väga eksitavat infot jagatakse erinevates foorumites, nagu saaks seda ka deebetkaardiga teha.

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.12 07:58; 13.12 09:27; 13.12 09:47; 13.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas selline asi nagu krediitkaardivõimalustega deebetkaart. Mina lasin selle endale just selle pärast teha, et saaksin internetis ostelda. Krediiti sellega ei saa ja ma ei tahagi, aga internetis saab sellega maksta.
Swedbankis siis selline deebetkart Pluss:
http://www.swedbank.ee/private/d2d/cards/debit/application

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! olen märganud et paljudel probleeme paypal konto aktiveerimisel. Teen siis väikse õpetuse. Siinkohal sobib ükskõik milline Deebetkaart või krediit kaart. Ma teen deebetkaardi õpetuse. esiteks pead tegema kindlaks kas tegu on krediitkaardi omadustega deebetkaardiga selleks vaata tagumis külge seal on see alkirja koht ning selle kõrval peaks kohe olema 3-kohaline kood (nt:123) kui see on seal siis on kree
diitkaardi omadustega kui ei siis ei. teiseks peate minema interneti panka ja vaatama kas kaardile on lubatud interneti makse, kui on siis on hasti kui ei siis peate minema oma panga kontorisse ja seal selle lubama. Isiklikult kasutan Seb pildi Deebetkaart MC’d kuid sobib ka tavaline deebetkaart. nyyd lahme paypali juurde.
peate panema paypalis add card sinna sisestate oma deebetkaardi andmed, kõigepealt valite oma kaardi kas mastercard visa jne siis sisestate 16 kohalise numbri oma kaardi esikyljel siis aegumiskuupaeva (nt: 12/19) siis ta tahab seda CSC koodi ja see on see 3-kohaline number kaardi tagaküljel. NB! kaardil peab olema vähemalt 3€ sest kohe kui kaardi lisate siiis paypal võtab sealt ~2€ et kontrollida kas see on teie kaart siis selleks et kaart taiuslikult aktiveerida peate minema oma interneti panka ja seal ta kirjutab kontoväljavõttes et paypal võttis raha ja selgituses on kood kopeerige see kood või kirjutage ylesse ning minge tagasi paypalli kaartide alla ja valige oma kaart ning seal ta kysib seda neljakohalist koodi kirjutage see kood sinna vajutage vertify NING OLETEGI VALMIS, peale aktiveerimist saadab paypal teile raha 24 tunni jooksul tagasi!!!!! Head päeva ja mõnusat paypal kasutaja omaduste nautimist !! Palun NO-hate kirjavigade parast. kiiresti teloga kirjutasin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan sellest PayPalist suure kaarega mööda käia. Aega on läinud rohkem kui aasta, kuid 10 eurot pole siiani kontole jõudnud. PayPal väidab, et konto pole autentne, st pole suutnud neile kindlaks teha, et olen päriselt see inimene, kes seda kontot kasutab. Olen saatnud juhulubadest koopia, ID-kaardist, olen autentinud ennast läbi kohaliku panga jne. Aga peamine põhjus, miks ma seda jama ei soovita kellelgi kasutada :puudulik kliendideenindus. Võid saada kirju, kuid MITTE KEEGI ei vasta nendele! Täiesti ebareaalne olukord – minu mõtted, kui ma veel lootust kaotanud ei olnud ning tegelesin enda 10 euro leidmisega. Viimase võimalusena helistasin infotelefonile ning kõne suunati kuhugi belgiasse – kasu 0 ning maksma läks mõned eurod lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan sellest PayPalist suure kaarega mööda käia. Aega on läinud rohkem kui aasta, kuid 10 eurot pole siiani kontole jõudnud. PayPal väidab, et konto pole autentne, st pole suutnud neile kindlaks teha, et olen päriselt see inimene, kes seda kontot kasutab. Olen saatnud juhulubadest koopia, ID-kaardist, olen autentinud ennast läbi kohaliku panga jne. Aga peamine põhjus, miks ma seda jama ei soovita kellelgi kasutada :puudulik kliendideenindus. Võid saada kirju, kuid MITTE KEEGI ei vasta nendele! Täiesti ebareaalne olukord – minu mõtted, kui ma veel lootust kaotanud ei olnud ning tegelesin enda 10 euro leidmisega. Viimase võimalusena helistasin infotelefonile ning kõne suunati kuhugi belgiasse – kasu 0 ning maksma läks mõned eurod lisaks.

Jummel küll, tee mingi ost ja see 10 võetakse sealt maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan KeviX. Oli abi! Sain MC deebetkaardi PayPalis toimima. Internetipangas oli vaja ainult SEB MC kaardil lubada interneti maksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. PayPal konto tegemine-palun abi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.