Esileht Ilu ja tervis Peale diski protrusiooni opertsiooni

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Peale diski protrusiooni opertsiooni

Postitas:

Tere, palun nende abi, kes selle teekonna läbinud. Nimelt algas endal seljama august 2016 ning 13.märts 2017 sain opile. Ehk siis möödas on 1,5 nädalat. Küsimus siis selles, et kuidas operatsioonijärgselt selg taastus, kui kiirelt? Võimlen igapäev, kuid minu olukord on sama mis ennne oppi, öösiti jalakrambid, valutav istmikunärv ning vasak jalg 🙁 Arst ytles kyll, et mida kauem probleem olnud, seda kauem ta paraneb, kuid kas tõesti on võimalik, et valu on endiselt sama? Kuidas teil paranemine läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Käisin ise küll kaeladiski lõikamas, aga usun, et paranemisprotsess laias laastus sarnane. varem pidevad valud olid küll kohe peale oppi kadunud, aga tekkisid uuesti mõne päeva pärast kodus olles. arsti sõnul olevat see normaalne 4-6 nädalat peale lõikust – kui valud ka hiljem püsivad, tasuks seis kuidagi üle kontrollida. minul lahenes probleem selle aja jooksul iseenesest. nüüdseks opist möödas üle 3 aasta ja suuremaid jamasid ega tagasilööke pole olnud. närvivalu käes vahel küll on, sarnaselt opieelsele ajale, aga võimlen ise hoolega kodus ja vajadusel olen käinud ka mõne tsükli füsioteraapias, nii et suurem osa ajast ikkagi valuvaba. Ses mõttes olen igati tänulik ja õnnelik – opieelse enesetundega võrreldes on seis ikka suurepärane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Peale diski protrusiooni opertsiooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.