Esileht Sünnitus Peale sünnitust millal päevad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Peale sünnitust millal päevad?

Postitas:

Mul on sünnitusest möödas juba kolm kuud, aga siiani ei ole päevad hakanud. Millal teistel on hakanud?
Laps on algusest peale RPA toidul, seega rinnaga ei toida-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga individuaalne, aga keskmiselt(!) statistika järgi peaks olema esimene menses neil, kes imetavad, 8 kuud pärast sünnitust, ja neil, kes ei imeta, 4 kuud pärast sünnitust. Vähemalt nii õpetati meile mõned aastad tagasi naistehaiguste loengul ja vaevalt see aastatega oluliselt muutunud on. 😛 Nii et muretseda on igatahes vara ja arvestada tasub, et individuaalsed erinevused on suured.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 12 kuud, imetasin hoolega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sünnitusest möödas täpselt 1a 8k, eile hakkas hästi vähe määrima. Ei tea kas hakkavad päevad. Imetan siiani nii päeval kui öösel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin ka hoolega, mõlemat last ligi 1,5 aastat ja mõlemaga hakkasid päevad ~4,5 kuud peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid siis kui imetamise järgi jätsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imetasin hoolega, oleks võinud lausa piimadoonor olla ja hakkasid 3 kuud peale sünnitust!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega 8 kuud peale sünnitust, teisega 3 kuud. Mõlemat imestasin aga esimene sõi, tihti teine laps alates paarist nädalast juba magas oositi 7-8 h.
Pm kui iga kolme tunni tagant vähemat imetäna ei tekki ovulatsiooni ega päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin üle aasta. Päevad algasid 1,5 kuud pärast sünnitust ja kohe regulaarselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 14:21; 09.08 09:26; 23.01 23:02; 17.12 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin aasta nö täies mahus (umbes 8 korda ööpäevas), aga päevad algasid juba 2,5 kuud pärast sünnitust ja jätkusid regulaarselt nelja nädala tagant nagu varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algasid siis, kui imetamise lõpetasin, 2a3k peale sünnitust:)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4,5 kuud peale sünnitust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin 2a3k, päevad hakkasid 1a4k peale sünnitust ja algusest peale oli tsükkel regulaarne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poja 9-kuune, saab ikka rinnapiima. Päevad pole siiani alanud. Just mõtlesin ise ka sellele, et millal need algavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina mõtlen ka sellele. Peale esimest sünnitust algasid 9 kuud hiljem päevad, imetasin 1a9k. Aga nüüd peale teist pole veel alanud ja väiksem laps on praegu 1a8k, samas imetan siiani tihedalt. Mind igatahes paar siinset vastust rahustasid 🙂 Polegi ainuke, kellel pikalt päevi pole imetamise ajal. Laste vanusevahe 2a1k

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 03:51; 16.07 14:52; 19.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse sünni järel algasid päevad 6 kuud pärast sünnitust, teise lapse sünni järel 5 kuud pärast sünnitust. Imetasin mõlemat last aastaseks saamiseni, rpa-d lapsed ei saanud. Selle kohta, et toitsin rinnaga, algasid mul vist üsna varakult pärast sünnitust päevad. Tuttavatel on pigem ligi aasta pärast sünnitust päevad alanud, kui last rinnaga on toitnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps oli 6 kuune, imetasin endiselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema lapsega algasid 9 kuud peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see, kes siin miinustab inimesi, kellel kohe päevad ei hakka peale sünnitust (ehk et hakkavad palju hiljem, kui tavaline on), põhjendaks, miks miinuseid loobib? Kõiki, kellel on nii, nagu minulgi praegu, on ta ju miinustanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 03:51; 16.07 14:52; 19.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli RPA peal, päevad hakkasid 1,5 kuud peale sünnitust.
Siinseid vastuseid lugedes hakkan mõtlema, et mul on vist mingi viga küljes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin üle aasta. Päevad algasid 1,5 kuud pärast sünnitust ja kohe regulaarselt.

pm sama, aga imetasin last u.11kuud. Samuti täiesti regulaarselt kohe ja seda juba 10 aastat peale sünnitust. Nyyd soovime teist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see, kes siin miinustab inimesi, kellel kohe päevad ei hakka peale sünnitust (ehk et hakkavad palju hiljem, kui tavaline on), põhjendaks, miks miinuseid loobib? Kõiki, kellel on nii, nagu minulgi praegu, on ta ju miinustanud

Miinustas ka mind, kellel mul hakkasid 1,5 kuud pärast sünnitust, ehkki imetasin. Ka mina ei mõista, miks peab miinuseid jagama teemas, kus inimesed räägivad isiklikust kogemusest. “Panen miinuse, sest ei usu”?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 14:21; 09.08 09:26; 23.01 23:02; 17.12 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks last ja päevad hakanud mõlemal korral 6-7 nädalat peale lapse sündi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jâi silma see, et miinuseid on antud neile, kes oma paari aastaseis lapsi ikka veel tissitavad. 2-aastane juba nii suur ju, mis tissi talle vaja veel on? 😮

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jâi silma see, et miinuseid on antud neile, kes oma paari aastaseis lapsi ikka veel tissitavad. 2-aastane juba nii suur ju, mis tissi talle vaja veel on? ????

see pole küll kellegi teise asi laita, kui mõni laps veel kaheselt rinda saab. kui ise ei viitsi nii kaua imetada, siis ok, aga laita seda, et teised tahavad ja viitsivad, on kohatu.

mul hakkasid nüüd päevad kui laps on 1a10k ja paari nädala jooksul olin 3 ööd eemal ja laps oli vanaemaga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 03:51; 16.07 14:52; 19.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps oli 6 kuune, imetasin endiselt

Sama siin. Imetasin täpselt aasta. Päevad ilmusid kohe, kui hakkasin lisatoitu andma lapsele kuue kuu vanuselt. Ja kui enne sünnitust kõikus tsükkel paar päeva siia sinna, siis peale sünnitust on nagu kellavärk alati punased platsis- pane või kella selle järgi õigeks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

I lapse synni jarel algasid 4k peale synnitust. laps sa siis juba ainult rpa.
II lapse synni jarel algasid samuti 4k peale synnitust. laps sai ainult rp.
III lapse synni jarel algasid peale lapse 7k saamist, rp laps ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on käes teine kogemus – eelmise korraga võrreldes (1,5 kuud sünnitusest mensese alguseni) läks aega 6 kuud. Ainus vahe, mida märkasin, on see, et teine laps soovis rinda tihedamalt. Kui esimene reguleeris ise algusest peale 3-4tunnised söögivahed paika ja öösel tegi ühe pikema 5-7tunnise pausi, siis teine sõi senimaani ~2 tunni tagant ja öised pikimad pausid olid/on 3-4 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 14:21; 09.08 09:26; 23.01 23:02; 17.12 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10-11 kuud, imetasin, alguses väga ebaregulaarne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad algasid 28 päeva peale sünnitust (sünnitus oli kerge ja veritsust koos määrimisega oli kokku max 2 ndl). Oli küll korralik üllatus: imetasin 1a2k ja tsükkel oli kohe algusest kui kellavärk tagasi. Günekoloog ütles, et su kehale mõjusid rasedus ja sünnitus kergelt ning organism valmis uuesti samaks katsumuseks. Nüüdseks juba enam kui 10 aastat sünnitusest möödas ja üsna mugav on sedasi elada kui teatud asjad kellavärgina toimivad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Sünnitus Peale sünnitust millal päevad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.