Esileht Sünnitus peale sünnitust rasestumisvastase vahendi valik

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: peale sünnitust rasestumisvastase vahendi valik

Postitas:

Mida keegi soovitab ja mida olete mõelnud kasutama hakata. Mina lasen panna hormoonspiraali, sest mul teine laps tulemaks ja peale seda arvan, et 5.a jooksul me lapse juurde ei soovi, olen lugenud selle hormoonspiraali kohta ja mulle tundub see sobivat. Kuna selle eemaldamisel võib koheselt uuesti rasestuda, kui soovi on ja 5.a võib kindel olla, et on hooletu. Räägitakse, et sellega pidavat ka menstruatsiooni vere hulk vähenema, tahaksin teada nendelt kelle kogemusi, kas tampoone võib ikka kasutada, kui päevad päris ära ei kao, sest tavalise spiraaliga sain aru et seda ei ole soovitatav? Andke teada oma valikutest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal vist hormoonspiraali kasutada ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cerazettedega kadus mul piim poole vähemaks, kui järgi jätsin, tuli tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:30; 14.02 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin peale esimese lapse sündi Mirena hormoonspiraali. Minul kadusid päevad täielikult ja olin väga rahul. Muid kõrvalmõjusi ei täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Peale esimest kasutasin imetamise ajal cerazette tablette, hiljem läksin teistele tabl. üle.
Imetamise ajal plaanis taas cerazetet võtma hakata, hiljem, kas mingid teised tabletid või siis mingid süstid, millest kuulnud olen. Kui kontrolli, siis kavatsen selle kohta uurida.
Rohkem lapsi ei taha, aga spiraali ka ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal on valik veidi piiratud.
Peale esimest sünnitust kasutasin Cerazette minipille, aga kuna nendega olid pidevalt ebaregulaarsed veritsused, lõpetasin nende kasutamise. Edasi kasutasime kondoomi, aga sellega jäin uuesti rasedaks.
Peale teist last lasin panna vaskspiraali, kuna see on aasta peale sünnitust tasuta. Miinuseks vererohkemad ja pikemad päevad, aga kannatan ära kuni imetamise lõpuni, siis hakkan jälle kombineeritud pille võtma.
Hormoonspiraali ei julge proovida, sest hind on päris krõbe ja kui ei sobi, oleks rahast kahju (kuna mulle minipillid ei sobinud, siis võib Mirena ka mitte sobida).
P2ikesekiir2006, kui sa mõtled Depo-Provera süste, siis nende kohta olen siitsamast foorumist terviseteemade alt lugenud ja ei soovita neid vaenlasele ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInd huvitaks sama teema. Teine laps tuli väga suure üllatusena ja ülikiiresti. Pärast esimest last kasutasin Cerazette`i tablette, kuid üldse ei sobinud- meeletu veritsus oli päris pikalt ja jätsin ära. Ei jõudnud uut vahendit isegi mõtlema hakata kui jäin uuesti rasedaks. Seega peale spiraali vist mingit varianti pole. Kondoom on välistatud. Kas hormoonspiraali puhul tampoone võib kasutada? Kas seda spiraali kuidagi ka tunda on? Ise olen üsna skeptiline- ikkagi võõrkeha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühegi spiraaliga pole soovitatav tampoone kasutada. Neil kõigil on nö paelad läbi emakakaela tupes. Esiteks suurendab tampoon siis meeletult emakainfektsiooni ohtu ja teiseks on olnud päris palju juhuseid, kus need nö paelad tampooni kinni jäävad ja tampooni eemladamisel spiraali paigast tõmbavad. Endal need paelad on tunda, spiraal ise mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
P2ikesekiir2006, kui sa mõtled Depo-Provera süste, siis nende kohta olen siitsamast foorumist terviseteemade alt lugenud ja ei soovita neid vaenlasele ka mitte.[/tsitaat]

Tänan. Neid süste mõtlesin, aga ei teadnud nime. Googeldasin ja sain rohkemat infi nende kohta ning tõesti, selle variandi välistan samuti.
Seega ei jäägi erilisi variante, tabletid, plaaster(kui sobib, mingil ajal ei sobinud, tekitas ebaregulaarset veritsust) või siis Nuvaring (kui see sünnitanud naistele sobib)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmine kord kasutasin cerazette, õudsalt tigedaks tegid mu ja seks oli viimane millele mõelda tahtsin, nii et topeltkaitse, nüüd mõtlesin hormoonspiraalile aga kui tampoone kasutada ei või, sisi nagu ei teagi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka katsetasin erinevaid asju(plaastrid, tuperõngas, tabletid) Tablette unustasin pidevalt võtta, plaastrid ja tuperõngas olid väga ebameeldivad. Lõpuks panin Mirena hormoonspiraali, kuid sellega tekkisid mul igasugu kõrvalnähud. 1,5a pärast lasin välja võtta. Aga muidu hormoonspiraal oli väga mugav. Päevad jäid täiesti ära. Eks sa pead ise leidma, mis sulle sobib. Hetkel ootan kolmandat ja rohkem lapsi plaanis ei ole. Nüüd peale sünnitust paari kuu pärast lasen munajuhad läbi lõigata. Kõige kindlam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paigaldasin vaskspiraali. Olin küll eelnevalt lugenud ka kõikvõimalikke õudusjutte siin perekoolis verejooksudest, spiraali välja kukkumistest, otsade tundmisest ja millest iganes. Aga peale paigaldamist olen hoopis väga rahul. Paigaldus oli kiire, valu tundsin ca 15 sekundi vältel, tehti kohaliku tuimestusega. Saab paigaldada üsna kiiresti peale sünnitamist ning imetamine ei ole takistuseks. Kasutan esimesed paar päeva lappe, seejärel viimased paar päeva tampoone. Algul ka tundsin niite kuid käisin arsti jures kes need lühemaks lõikas nii et enam mitet. Isiklikul kogemusel põhinedes – julgen soovitada proovida. Äki sobib sullegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sain just 35, siis lasin keisrilõike käigus steriliseerimise ära teha.
Lapsi enam ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest last panin vaskspiraali ja olin rahul.
Peale teist panin hormoonspiraali ja hormoonspiraali panen peale kolmandat last. Alguses määris aga pärast kadusid päevad ültse ära, siit vastan ka küsimusele, et arvatavasti tampooni ültse vaja ei lähe. Aga tavalise spiraali kasutasin küll.
Kõrvalmõjusi ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline küsimus neile kes on pannud omale hormoonspiraali, et palju see maksab praegu? ja kas see pannakse esimesel mentsr. päeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hakkab vaskspiraal vastu oma toime tõttu- ta ei takista viljastamist, vaid ei lase viljastunud munarakul pesastuda. No nagu kuust kuusse miniabort.

Hormoonspiraali välistasin, sest ei teadnud, ehk tahan 5a jooksul veel lapsi

Cerazettedega jäi piim vähemaks.

Seega jäi kondoom.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:30; 14.02 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Cerazette tablette ,piima jagub õnneks.Spiraalid ei meeldi st. juba mõte neist on vastukarva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vaskspiraal 5 aastat,kasutasin tampoone koguaeg! Päevad olid regulaarsed ja 4 päevased.Soovitaksin küll spiraali.
Siraali eemaldamisest uue raseduseni kulus vaid kuu aega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 16:54; 15.02 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vaskspiraal 5 aastat,kasutasin tampoone koguaeg! Päevad olid regulaarsed ja 4 päevased.Soovitaksin küll spiraali.
Siraali eemaldamisest uue raseduseni kulus vaid kuu aega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 16:54; 15.02 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale teist last lasin panna spiraali, kuid ei soovitatud vahekorras olla enne kui nädalapärst kontrollis käin? Huvitav miks? Kuigi on ju koheselt efektiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin Cerazette pille.
Minul kõrval mõjusid polnud ja boonusena,et päevi pole siiamaani alanud.
See mis ühele sobib ei pruugi sobida teisele:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Sünnitus peale sünnitust rasestumisvastase vahendi valik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.