Esileht Sünnitus Peale sünnitust vormi kui kohe trenniga ei alusta….

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Peale sünnitust vormi kui kohe trenniga ei alusta….

Postitas:

Sünnituses möödas veidi üle 5 kuu. Erinevatel põhjustel ei ole trenni ega spets toitumisega seni tegelenud. Palju on tegemist olnud nii beebiga kui kolimisega ja poolikult ei tahtnud asjaga tegeleda.
Ülekilosid on kukil umbes 10, kõhul on korralik kiht pekki ja kintsud ka jämedamad.
Sooviks aga rasedusele eelnenud vormi tagasi saada.
Kuidas oleks kõige mõsitlikum minu puhul hakata vormi saamisega tegelema? Kuna korsetid ja sünnitudjärgsed bandaazid tuleb peale tõmmata kohe peale sünnitust, siis nüüd need minu puhul enam ei toimiks? Mis siis aitaks kõhul tagasi tõmmata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, kui palju käid lapsega jalutamas? Käi võimalikutl palju jalutamas.

Ja muus osas – otsi youtube-st võimlemisharjutusi koos beebiga. St kasutad last nö hantlina, või oled selili, beebi sinu põlvedel kõhuli ja teed kõhulihaseharjutusi. Hea on teha beebi kohal kätekõverdusi – ekstramotivaator mitte pikali kukkuda lapse peale 😀

Endal kalauga ei olnud probleemi, küll aga ei tõmbunud kõht tagasi. Siis minul oligi teemaks iga päeva 4x päevas enne õueminekut selili asendis erinevad harjutused kõhulihastele nii, et laps oli mul kas põlvedel või poolistukil/poollamavas kõhu peal minu reitsele toetudes. Alusatsin harjutustega, kui laps oli 4-kuune ja olin lõplikult veendunud, et see kõht ei kao ise kuhugi 😀 1 kuuga sain juba päris hea tulemuse – lõplikuks taastumiseks kulus veidi rohkem aega.

JA ma olin ka enne rasedust sportlik, nii et ei tasu üldse targutada teemadel, et tuleb koguaeg elada sportlikult, et siis ei teki selliseid probleeme – kõik olid üllatunud minu eelnevat elustiili arvestades, et kuidas mul nii lodevad kõhulihased on 😀 Lihtsalt haihtusid rasedusega ära (ja tegin ka raseduse ajal mõõdukalt trenni edasi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bandaazhid peki vastu ei aita. Mina olin trullakas, kuni imetasin (10kuud). Kaks kuud pärast imetamise lõpetamist kaalusin vähem, kui enne rasedust. Esimese rasedusega läheb enamusel see kaal niimoodi. Mudiugi on ka erandeid. Söö tervislikult ja regulaarsetel kellaaegadel ja nagu eespool öeldi, käi lapsega palju jalutamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohukliinik.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Peale sünnitust vormi kui kohe trenniga ei alusta….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.