Esileht Ilu ja tervis Pediküür

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pediküür

Postitas:

Pole kunagi pediküüris käinud aga tahaks. Uurisin kodulehti ning olen natuke segaduses. Küünelakk jm dekoratiivne on mulle teisejärguline, eelkõige tahan, et eemaldataks korralikult paksendid (nii kandadelt kui päkkadelt) ning masseeritaks. Kardan et kui panen lihtsalt suvaliselt aja kinni, siis ei saa täpselt seda teenust mida vaja.

Kus pakutakse sobivat pediküüri? Sobiv asukoht – Tallinna kesklinn. Tänan vastuste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, mida sa soovid ongi kõige tavalisem põhipediküür ja käib iga pediküüriprotseduuri juurde. Lakkimise kohta küsitakse, kas soovid või ei. vägisi keegi lakkima ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri netist infot, vaata, mis kodulehtedel kirjas on. Vaata hi nda, kestust ja kas on kirjeldus, mida see sisaldab. Ja tasub helistada ja küsida ka. Mul sellised kogemused pediküüriga. Olen saanud väga head ja ka vastupidist. Viimane kord oli mul nii, et mul oli vaba päev ja plaanisin minna, helistasin mitmeid kohti läbi ja kõik ajad olid täis. Siis sain ühte kohta ja naine oli muidu tore, aga tagasi ma sinna ei läheks. See oli selline kiirkorras tegemine, siuh sauh ja valmis. Paksendid jäid liiga kõvaks ja mingit masseerimist polnud, koorimist, mähist või muud sellist. Ja siis kiiresti väga kiirete liigutustega kreem peale, nii et arugi ei saanud. Vahest on nii olnud, et kui ongi lihtne pediküür, ilma hooldusteta, siis kreemi ikka natukenegi masseeritakse sisse. Olen korra käinud ka 30 min. pediküüris, sinna ka enam ei lähe. See oli vautseriga.
Sellepärast soovitan eeltööd teha ja kui võimalik, siis aeg kinni panna, peaasi, et saaks hea koha. Veel seda, et ma ei pea ennast pirtsakaks, aga pediküür on minu jaoks siiski selline luksteenus, mida ostan harva ja ehk luban endale ja tahan, et see oleks lõõgastav ja sellepärast järgmine kord võtan rohkem aega ja ootan, et oleks sleline, mis oleks mingi 1,5 tundi, paksendid, küüned, siis kooritakse, siis määritakse midagi, siis pannakse mingi hooldav segu ja kaetakse jalad kinni ja siis tullakse tagasi ja jalad puhastatakse, võetakse mingi kreem või mis neil on ja õli või midagi ja siis kreemitatakse koos massaaziga jalad ja varbad sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Narva mntl Nailspas, aga seal on tegelikult nii, et oleneb, kelle juurde satud. Mõni tegeleb rohkem paksenditega, mõni masseerib… Üldjoontes olen rahule jäänud – teenindus vaid jätab pisut soovida. Võib vabalt olla nii, et 2 klienti istuvad kõrvuti ja ootavad hooldust, ühele pakutakse kohvi ja teisest ei tehta väljagi 🙂
Aga tööga võib enamasti rahule jääda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Pediküür

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.