Esileht Ilu ja tervis Perearstikeskus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Perearstikeskus

Postitas:

Ma sooviksin teada ,kas nüüd on kõigis perearstikeskustes see süsteem -Kui jääte haigeks siis helistate sinna ja esialgse aja saate pereõe juurde mitte enam oma perearsti ?Minul on nüüd nii ja täielik jama ,sain tabletid ja kuidas neid õigesti võtta no ei saanud aru 🙁 Enam isegi ei vaadata patsienti üle 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 17:13; 14.06 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll

saa aru, sa ei huvita ammu enam kedagi.
Saa ise hakkama, eks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sooviksin teada ,kas nüüd on kõigis perearstikeskustes see süsteem -Kui jääte haigeks siis helistate sinna ja esialgse aja saate pereõe juurde mitte enam oma perearsti ?Minul on nüüd nii ja täielik jama ,sain tabletid ja kuidas neid õigesti võtta no ei saanud aru ???? Enam isegi ei vaadata patsienti üle ????

aga helista ja küsi üle, kuidas võtta.
või arvad, et saad arsti seletustest paremini aru?
arsti juurde saamine sõtub haigusest. aga üldiselt on nii küll jah, et lihtsamate ja enamlevinud haigustega tegeleb pereõde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest.Juba sain ka arstil käidud ja lõplik seletus käes .Olingi valesti võtnud ja tegu on raskema haigusega kui lihtne külmetus .Õnneks sai arst mu segadusest aru ja pigem lohutas kui riidles .Sain õiged annused ja tunnen end paremini . Kahju on ,et süsteem nii tehti ega perearst ka süüdi ole selles .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 17:13; 14.06 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju on ,et süsteem nii tehti ega perearst ka süüdi ole selles .

tglt on küll.
iga perearst otsustab ise, mis süsteemi ta kasutab või millise süsteemi osana töötada soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll perearsti juurde alati läinud, nii haiguste kui väikelapse nn ülevaatuste korral. Puugivaktsiini tegemiseks läksin pereõe juurde kahel korral, need on ka ainsad korrad, mil perearst ei võtnud vastu.
Tegemist Nõmme perearstikeskusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Perearstikeskus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.