Esileht Sünnitus Peretubade saadavus Tartu Ülikooli Kliinikumis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Peretubade saadavus Tartu Ülikooli Kliinikumis

Postitas:

Tere

Kas oskate infot jagada, kuidas on peretubade saamisega Tartu Ülikooli Kliinikumis? Kas on suur tõenäosus et peretuba ei saa, kuna eks Tartus sünnitajaid palju. Mõtlen just septembrikuud, et kuidas siis võiks lood olla, sest ühispalatis olemist ei kujuta hästi ette, tahaks ikka privaatsemalt olla ja et mees saaks ka koos minuga olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ju keegi ei tea. Kas sünnitajaid on palju või vähe. Mina sünnitasin oma lapse Juunis ja valisin ühispalati ja olin seal üksinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea jah ette, aga üldiselt on saadavus päris hea nagu kuulnud ja kogenud olen. Aga muidugi võib buum olla ja on 20 naist korraga sünnitamas. Siis ei pruugi sünnitustubasidki saada. Selline kogemus oli kunagi, küll vanas haiglas Toomel. Sain küll õnneks oma sünnitustoa, aga osad valutasid koridoris ja hiljem arstilt kuulsin, et osa oli saadetud kiirabiga ka Põlvasse ja Võrru, kuna lihtsalt Tartus ei jagunud kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed november-jaanuar sündinud. Esimene kord sain viimase voodikoha ühispalatis – sünnitasin öösel, palatisse varahommikul. Päeval saadegi paljud koju.
Teisega sain viimase vaba peretoa.
Kolmandaga sain ühispalatisse.
Ühispalati naabritega (kahesed toad) vedanud ja ei saaks öelda, et negatiivne kogemus. Pisikesed magasid ja ise suurema osa ajast imetlesin teda ja puhkasin, lugesin, sõin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalun ka see kord hoopis ühispalatisse minna. Olen lugenud, et vahel kui sünnitajaid vähem, siis saab isegi üksi ühispalatis olla. Eelmine kord võtsime peretoa, aga abikaasa ööbis ainult ühe öö, teised ööd oli kodus ja päeval oli nagunii tööl. Nii et suurema osa ajast oli nagunii üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin eelmise aasta septembris. Kohe haiglasse jõudes (kl 01 öösel) öeldi, et vabu peretubasid ei ole. Olin ühes palatis naisterahvaga, kes sünnitas eelmisel päeval kl 16 ja ka tema ei saanud perepalatit, kuigi soovis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Peretubade saadavus Tartu Ülikooli Kliinikumis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.