Esileht Kodunurk Pesumasin-kuivati Samsung WD80J543

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pesumasin-kuivati Samsung WD80J543

Postitas:

Kellel selline masin olemas, kuidas olete rahul kuivatusega? Ise ostsin omale selle, kuid ei oska õiget programmi valida, kuivatatud pesu jääb hiidkortsu ja lõhn on ka paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Ostsin ka selle masina. Kui panen pesu ja kuivati koos tööle, siis on sama jama. Pesen pesu ära, siis valin puuvillase pesu kuivatuse ja kuivatan. Siis tulemus tunduvalt parem. Lõhn oli esimesel korral. Mis mind häirib on see, et peale kuivati kasutamist tuleb tihend ja trummel kindlasti lapiga ära puhastada. Muidu võib leida järgmisel pesul nn.tolmurullikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Electroluxi pesumasin-kuivati ja mina võtan pesu u 30-40 min enne kuivatusprogrammi lõppu välja, siis on paraja niiskusega, et sirgu tõmmatuna üles riputada või triikida. Mingit halba lõhna küll ei ole, ei mäleta, et ka uuest masinast oleks seda tulnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Ariston Hotpoint. Olen ca aasta kasutanud ja leidnud endale toimivaid nippe.
Esiteks kõik kangad ei lähegi kuivatis sirgu. Eks seetõttu nt filmides viiakse triiksärgid ikka keemilisse.
Teiseks kuivatusrežiimile saab panna väiksema hulga pesu kui pesemise ajaks masinasse. Siis ta justkui klopib sirgemaks.

Tolmu tuleb jah eemaldada. Aga seda tuleks ka tavalise kuivati puhul. Samas mina olen seda tehes õnnelik, sest see tolm ei lähe koos mu riietega kappi ja selga tagasi. Pealegi on see puhas tolm 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Pesumasin-kuivati Samsung WD80J543

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.