Esileht Väikelaps Pidev nihelemine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pidev nihelemine

Postitas:

Kas alla 3aastasel lapsel võib pidev nihelemine olla mööduv nähe või peakin ma arvestama, et see jääbki nii?
See paneb kuidagi muretsema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:10; 20.01 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näiteks üks minu lastest niheleb ja kõõlub ka pidevalt, nüüd on seistmene ja jätkuvalt niheleb. Üldiselt olen ma ise ka selline, kellel on füüsiliselt valus paigal olla. Voodis nihelen, arvuti taga pidevalt-pidevalt vahetan asendit. Ühe koha peal seista ei kannata, pigem jalutan edasi-tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:27; 20.01 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb loomusest. Ma olen ka närviline tüüp ja mu kolmene ainult aeleb ja niheleb ja sibeleb ja ei püsi pudeliski paigal. Pole parata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa muretsed?
See kõik oleneb ju lapse kaasaasündinud isiksusest ja seda sa nagunii muuta ei saa. Koleerikud rahmeldavad ka täiskasvanuna, melanhoolikud on seevastu terve elu tasakesi ühes nurgas paigal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:37; 20.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar on 8-aastane, käib 2.klassis ja siiamaani sibeleb ning niheleb. Sel põhjusel ei saa see laps kanda nt pikemaid juukseidki – sest ta lihtsalt ei suuda senikaua paigal olla, kuni ma tal juuksed kummiga kinni panen. Muidu terve laps ja koolis õppimisega korras. Ja muide, see laps on hoolimata suurest söögiisust väga saleda kehaga ning perearst ütles, et tegelikult on niisugune pidev väike nihelemine kasulik, kuna käib lausa trenni eest ega lase lapsel kunagi ülekaaluliseks minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar on 8-aastane, käib 2.klassis ja siiamaani sibeleb ning niheleb. Sel põhjusel ei saa see laps kanda nt pikemaid juukseidki – sest ta lihtsalt ei suuda senikaua paigal olla, kuni ma tal juuksed kummiga kinni panen. Muidu terve laps ja koolis õppimisega korras. Ja muide, see laps on hoolimata suurest söögiisust väga saleda kehaga ning perearst ütles, et tegelikult on niisugune pidev väike nihelemine kasulik, kuna käib lausa trenni eest ega lase lapsel kunagi ülekaaluliseks minna ????

Minul see nihelev laps õppis hoopis varakult ise patsitegemise ära. ise tehes suudab ta palju paremini paigal püsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:27; 20.01 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen selline aeglane tüüp. Istuks rahulikult. Kuid pidev siblimine, vehkimine ajab närviliseks kuidagi. Eriti kui see segab tegevusi lapsel.
Lihtsalt mõtlen, et kas see võib olla seotud ka mingist tervise küsimusest, millestki muust..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:10; 20.01 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen selline aeglane tüüp. Istuks rahulikult. Kuid pidev siblimine, vehkimine ajab närviliseks kuidagi. Eriti kui see segab tegevusi lapsel.
Lihtsalt mõtlen, et kas see võib olla seotud ka mingist tervise küsimusest, millestki muust..

Kui sa kahtlustad näiteks ATH-d vms, siis konsulteeri perearstiga ja tema suunab sind edasi. Aga väga tõenäoliselt on tegemist täiesti tavalise lapsega. ATH diagnostilised kriteeriumid on täidetud 1-2% lastest. Sul on lihtsalt elav ja aktiivne laps, sa pead sellega kohanema. Kindlasti on see raske, kui oled ise introvert.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 08:37; 20.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Pidev nihelemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.