Esileht Ilu ja tervis Pigmendilaikude ja tedretäppide valgendamine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pigmendilaikude ja tedretäppide valgendamine

Postitas:

Kas pigmendilaike ja tedretäppe saab valgendada ainult kosmeetiku juures või on selleks ka mingeid kreeme ja salve (Apotheka apteegist küsisin, neil ei olevat).

Kõige parem oleks mingi looduslik võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pea igal korralikul firmal on oma pigmendilaikude kreem.
Kõige olulisem on muidugi vältida päikest nagu tuld.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

C-vitamiin on päris tõhus. Hea kui leiad mõne kangema seerumi (ampullide kujul, kuna vitamiin ei säili kaua), aga tavalised C-vitamiini sisaldavad kreemid aitavad ka.

Tiba tõsisem kraam oleks juba igasugused puuviljahapped, AHA-happed, nendega koorimine, neid nö \”tooraineid\”, mis kosmeetikutel kasutuses, saab ebayst tellida, aga vajab omal käel põhjalikku õppimist.

Looduslikud variandid oleksidki happeid sisaldavate puuviljade näole hõõrumine. Kardan, et sellest jääb väheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd olen vahepeal natuke uurinud ja tõesti, Magistrali keskuse apteegist leidsin apteegikosmeetika riiulist kreemi , mis on mõeldud pigmendilaikude ärahoidmiseks ja vähesel määral heledamaks tegemiseks, toimeaine askorbiinhape (C-vitamiin siis), hind 18 sentidega, kui kedagi huvitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

18 sentidega? See on ikka päris kallis hind ju! Eriti, kui ainult vähesel määral pigmendilaigud heledamaks teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mõtet raisata oma raha kreemide ja happega koorimiste peale, ainus, mis aitab, on laserlihvimine.
Olen ise kasutanud (3 aastat) nii valgendavaid kreeme, C-vitamiini seerumit, happega koorimist, tulemuseks on vast pigmendilaikude mõnevõrra heledamaks muutumine, ei muud. Laserlihvimist ise ei ole ette võtnud, võib-olla paar aasta pärast. Päikest ma väldin, samuti kasutan iga päev 50+ SPF kreemi.
Mine Medemisse, seal on konsultatsioon tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sidrunimahlaga saab helendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüjan Kreem Clinique EvenBetter 50ml 35¤. Uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]18 sentidega? See on ikka päris kallis hind ju! Eriti, kui ainult vähesel määral pigmendilaigud heledamaks teeb.[/tsitaat]

Mina arvasin ka sedasama ning jätsin ostmata. Mul on need laigud tegelikult väga-väga heledad, sest ma tõesti kasutan pidevalt päikesekaitsekreemi.

Otsustasin, et kalli askorbiinhappekreemi asemel proovin hoopis C-vitamiinirikaste puuviljadega (sidrun, kiivi). Sidrunimahlaga olen nüüd paar korda proovinud, nägu kannatab küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Pigmendilaikude ja tedretäppide valgendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.