Esileht Sünnitus Piinlik mure (WC)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Piinlik mure (WC)

Olen peale sünnitust joonu keefitit, söönud jogurtit ja activiat, vältinud saia. Täna siis tuli peale häda nr 2, kuid ees hästi kõva junn. Õmblusi pole, kuid punnida vist ikka ju kõvasti ei tohi, et saaks selle prundi eest ära.
Kas microlax (ei tea, kas õigesti kirjutasin), oleks abiks? Täitsa vaevas olen 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 13:37; 27.01 14:35; 30.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe microlaxi järele!
ma just niimoodi – peale sünnitust punnitades hemorroidid saingi. viimases hädas lugesin perekoolist, et microlax aitab aga siis oli juba suht hilja (aga noh, vaevast sain vähemalt lahti)
nüüd igas apteegiteemas püüan tulevastele emadele selgeks teha, et pole vaja osta imikule valmis gaasirohtu, vaid endale microlaxi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tänud

Kas need karbiga või müüakse ka üksikult?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 13:37; 27.01 14:35; 30.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüakse ka üksikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Microlaxi kasutamist ma küll algataja olukorras ette ei kujutaks. Kuhu sa selle manustad, kui prunt ees? Aga eks proovida muidugi võib.

Ise soovitaks proovida alumine ots hästi ära lõõgastada ja siis ettevaatlikult diafragmaga pressida. Kui õmblusi polnud, siis ma küll ei näe, et midagi hullu võiks juhtuda 1 korrast. Pidevalt ei tohiks kindlasti, hemoroidi oht.

Sellele tarkusele, et endale microlax valmis osta, lisaks oma kogemuse ka. Enne sünnitust lõi kõhu lahti ja pärast oli veel mitu päeva päris lahti, seega polnud mingit lahtistit vaja.

Ise olen raseduse ja imetamise ajal kasutanud suurt kogust Mg (2x päevane kogus õhtul enne und) ja hommikul olen sellega vaevast lahti saanud (Mg üledoos lahtistab). Aga ettevaatust sellega, et ka tital võib kõht lahti minna, sest ta saab läbi rp ka Mg sel juhul. Samas see lahtisus on ajutine, ei kesta mul kunagi üle 1 WC-korra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Microlax aitas :).

Vot ise mõtlesin ka Mg peale, raseduse ajal võtsin seda, aga nüüd ei julgenud võtta, just nimelt, et ei tea, kuidas lapsele võib mõjuda.
Aga ma vist siiski proovin, sest mida ma ka ei sööks on kõht kinni(10p jooksul 2X hädal käia on ikka väga vähe). Võtan esialgu 1 tableti päevas nagu raseduse ajalgi, äkki aitab.

Enne esimest sünnitust lõi mul ka kõhulahti ja pärast polnud mingit probleemi. Seekord on hoopis teisiti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 13:37; 27.01 14:35; 30.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vette kakamine aitab ka. Siis ei punni kõvasti ja kõik jääb ka terveks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Piinlik mure (WC)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.