Esileht Koolilaps Piirkondlik kool (Kadriorg, Poska tn)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Piirkondlik kool (Kadriorg, Poska tn)

Postitas:

Tere,
Kas keegi ehk oskab öelda, mis on Poska tn piirkondlik kool. Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sikupilli ja saksa ongi juba ühendatud (väiksemad kasutavad sikupilli maja), teie määramine oleneb konkreetsel aastal kooli minevate laste arvust piirkonnas ja nende eelistustest, pere vanemate laste olemasolust jne – tõenäoliselt kas saksa gümnaasium või 21.kool. piirkond on kogu tallinna linn ja loeb kaugus koolist linnulennult – võta googlemaps ette, mõõda kaugus kodust koolini ära ja isegi siis pole kindel, et just sinna määratakse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poskast läheb suure tõenäosusega ikkagi kadrioru saksasse, mis siis, et sikupilli maja võib olla isegi kaugemal kui 21. kool. 21. koolis on lihtsalt vähem kohti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 12:47; 27.04 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”314″>poskast läheb suure tõenäosusega ikkagi kadrioru saksasse, mis siis, et sikupilli maja võib olla isegi kaugemal kui 21. kool. 21. koolis on lihtsalt vähem kohti.

ma läheks sellise stsenaariumi puhul küll haridusametisse jalgu trampima, sest nad on ise tunnistanud, et KSG’sse määramisel võetakse aluseks Sikupilli maja aadress. olen enam kui kindel, et Poskale jääb 21. maja sel juhul lähemale ning sirklimeetodiga ei saa KSG olla kuidagi lähim kool.

enda laps on mul sunnitud selles Sikupilli majas käima ja seda ma küll ütlen, et oleks teadnud, et selline saatus ees ootab, poleks oma last eales KSGsse pannud. õnneks ei ole uutel määratutel sarnast teadmatust ees ja saavad kohe oma lapsele mõne inimsõbralikuma alternatiivi otsida …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”314″>poskast läheb suure tõenäosusega ikkagi kadrioru saksasse, mis siis, et sikupilli maja võib olla isegi kaugemal kui 21. kool. 21. koolis on lihtsalt vähem kohti.

ma läheks sellise stsenaariumi puhul küll haridusametisse jalgu trampima, sest nad on ise tunnistanud, et KSG’sse määramisel võetakse aluseks Sikupilli maja aadress. olen enam kui kindel, et Poskale jääb 21. maja sel juhul lähemale ning sirklimeetodiga ei saa KSG olla kuidagi lähim kool.

enda laps on mul sunnitud selles Sikupilli majas käima ja seda ma küll ütlen, et oleks teadnud, et selline saatus ees ootab, poleks oma last eales KSGsse pannud. õnneks ei ole uutel määratutel sarnast teadmatust ees ja saavad kohe oma lapsele mõne inimsõbralikuma alternatiivi otsida …

sirklimeetod ei ole mingi imeasi, et sellele rõhuda. kui ikkagi 21. kool (seal on 25 kohta vähem kui KSGs) saab täis lähemal elavatest lastest, siis ei aita see sirkel kohti juurde tekitada. palju oleneb ju, kus laps elab – Narva mnt poolsest Poska otsast oleks märksa lihtsam trammi või bussiga hoopis mingisse kolmandasse kooli sõita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 12:47; 27.04 13:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Piirkondlik kool (Kadriorg, Poska tn)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.