Esileht Pereelu ja suhted Pikkuse vahe paneb mind mehelikult käituma

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Pikkuse vahe paneb mind mehelikult käituma

Postitas:

Olen käinud paar kuud toreda mehega ja temasse armunud. Oleme ühepikkused ja täpselt samas kaalukategoorias. Siiamaani olen tundnud ennast tema kõrval väga hästi ja naiselikult. Hiljuti aga käisime muusikali vaatamas ja see oli esimene kord olla koos veidi pidulikumal üritusel, sh kanda kõrgeid kontsi ja olla temast ligi 10cm pikem. Ma eelnevalt küsisin mehelt, et kas tema jaoks on ok, kui panen kõrged kontsad. Ja ta ütles et temal probleemi pole, et ta lühem minust on. Minul aga tekkis temaga kõrvuti käe alt kinni kõndides mingi veider instinkt… tõmbasin ise uksi lahti, püüdsin teda kaitsta-toetada, organiseerida, otsustada, teha ettepanekuid, ühesõnaga kõigi ja kõige eest vastutada, tundes, et olen see suurem ja tugevam pool… poleks ise ka uskunud, et pikkuse vahe paneb mind käituma nagu suur maama väikse, kaitset vajava olevusega… ma lihtsalt ei suutnud selgelt mõelda sel ajal, alles hiljem hakkasin aru saama, kui totralt ma käitusin. Mees pole midagi öelnud. Võimalik, et viisakas ja ei taha hakata norima. Aga ma ei usu, et tema meelest see ok oli.

Jama lugu. Kuidas saada üle sellest instinktist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:05; 12.02 13:43; 13.02 12:16; 13.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikem mees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahuta, sest sul on kompleksid. Või ära kanna siis kontsi, on ka teisi kingi olemas. Aga lahutus on kõige parem, sest ega sa komplekidest vabaks ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:21; 12.02 18:31; 12.02 19:08; 12.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pole ka minust märgatavalt pikem.
Algul arvasin, et see ongi parem, et lisab voodielule vürtsi kui samas kaalukaterkoorias saab seksida, nii, et varbad vastu varbaid – suud vastu suud. Aga sa ei usu kui väga ma eksisin.
Õigepea sain teada, et see “mees” tahab, et ma teda voodis naiselikult võtaksin, dildoga taha ja puha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pole ka minust märgatavalt pikem.
Algul arvasin, et see ongi parem, et lisab voodielule vürtsi kui samas kaalukaterkoorias saab seksida, nii, et varbad vastu varbaid – suud vastu suud. Aga sa ei usu kui väga ma eksisin.
Õigepea sain teada, et see “mees” tahab, et ma teda voodis naiselikult võtaksin, dildoga taha ja puha.

Olen teema-algataja. Kui asi sinnamaani läheks, et peaks dildoga talle midagi tegema hakkama, siis kaoks mul armastus tema vastu silmapilkselt. 🙂

Minu lühike mees pole siiamaani mitte mingil viisil naiselikkust ilmutanud. Mulle üllatuseks (esimesel korral voodis) oli tema meheau tohutult suur. Ma pidin jahmatusest õhku ahmima ja kartma, et see minu sisse ära ei mahu. Õnneks läks kõik hästi ja ta oskas sellega kenasti ümber käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:05; 12.02 13:43; 13.02 12:16; 13.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste teemade puhul ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures. Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on…voodis ja väljaspool voodit. Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:50; 12.02 19:02; 13.02 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste teemade puhul ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures. Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on…voodis ja väljaspool voodit. Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.

See on ju ainult positiivne, kui iseendale meeldid ja enesega hästi läbi saad 🙂

Ma olen sinust 10 cm pikem (175 cm) ja mulle jupatsid küll konkurentsi ei suuda pakkuda 😀
Teisisõnu- pean ma naise mõnusaimaks ja ilusaimaks pikkuseks u. 173-177 cm vahemikku. Kui proportsioonid on ka paigas, siis- super! Ja seda igas vanuses. Minu silm sellisel naisel puhkab.

Pisikesi ei pane nagu tähelegi…
Mehe puhul kängu jäänud kasv on omaette teema.

Võtame nt. Anu Saagimi. Ta näeks ikka üsna kentsakas välja 160 cm jupina…
Või Merle Palmiste…
Cathy (Korju) Tullkvist.
Näitena tõin siis veidi vanemad pikad ja ilusad inimesed, kes esimesena meenusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saada üle sellest instinktist?

Leida endale selline mees, kes ise teeb ukse lahti ja aitab välja ja ise kõiki asju otsustab.
Küsimus pole pikkuses, lihtsalt see jõudis sulle tol hetkel “läbi kontsade” kohale.

Kui sa Napoleoni või Hitleriga koos oleks, siis tunneksid ennast nii abitu kärbsena kui vähegi veel võimalik. Lambinäide, aga ehk said aru.

Ilmselt mingi õpitud mall ja eelmised mehed on ka mökud olnud.

P.S. Kuidas saavad mees ja naine sama pikkuse juures samas kaalus olla?
Näiteks 175/80 naine on normaalne naine, aga 175/80 mees on…pisut ikkagi kõhetu ja alakaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on, et kui mees üle 190 cm, siis noku on jupike 😀 Väga kogenud memm ma pole partnerite hulgalt, aga niimoodi on sattunud jah, et jumaliku kasvuga, st 188-195 cm (ise olen 173) meestel noku väike ja paras noku on 179-185 cm kasvuga meestel.

Vabandan risustamast 😛 Üks päev just vaatasin seda Poissmees paradiisis ja seal ka üks naisosaline ütles, et pikkadel musklis meestel enamast noku pisike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lühemat kasvu mees on jupats ja jupp, kas siis keskmisest pikem naine on hiid või pilvelõhkuja teie meelest? Kas pole enda teha, küll aga suhtumine. Aga on erandeid ka selles, näiteks kui sünnid sellisena, et pole võimalik elus ka õppida ega suhtumist muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 18:03; 13.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole seotud pikkusega, pikkus toob need iseloomus olevad jooned välja. Mind huvitaks kes ostis piletid? Kas naine või mees?
Toodud näited pigem näitavad, et oled võimukas ja üritad olukorda kontrollida ja sa ei talu kui midagi on sinu kontrolli alt väljas. Nii et asi pole pikkuse vahes, vaid omadustes, mida see pikkusevahe väljatoob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 177/70. Suleke, aga noks on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siis keskmisest pikem naine on hiid või pilvelõhkuja teie meelest?

Kisub jah kuhugi aafrika hõimude arusaamisse. Inimese pikkus sõltub geenidest ja toitumisest. Kui üha rohkem tuleb pikemaid naisi, siis nad ei leiagi kunagi paarilist või kui leiavad, nad lepivad temaga surmani või jäävad üksi. 20 cm ülepikkusega mehi ei jagu. Veel üks võimalus on leida pikad aafrika mehed ja eestist lahkuda. Pikkade naiste kõige suurem mure on hoopis lühikesed naised kes võtavad pikad mehed eest ära. Millegi pärast pikkadele meestele meeldivad väga endast kolm peajagu lühemad naised. Pikad mehed ei tahagi ise pikki naisi. Lõpuks pool ühiskonnast on visatud suhte turul ühiskonnast välja ja seda siis mingis kõrgelt haritud eesti riigis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:21; 12.02 18:31; 12.02 19:08; 12.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kanna kontsi. Kõige lihtsam. Mu 175 cm pikkune sõbranna pole kõrgeid kontsi kandnud viimased 25 aastat, kui ta koos mehega väljas käib. Mees tal 178. Kui sõbrannadega välja läheb, siis paneb kontsad alla (ja on meist kõigist pikem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud lapsepõlvest saati sarnane kiiks sees. Annan endale aru, et see on mu oma mõtlemises kinni, aga lahti ka sellest ei saa. Olen 180cm pikk. Lähedased sõbrannad on mul kõik vahemikus 155-165 ja ma olen terve elu võtnud nende seltsis endale alateadlikult meheliku rolli – avan uksed, luban nad enda ees sisse, ei luba raskeid asju tõsta, ei luba pimedas üksi koju minna, astun vahele, kui keegi neid tülitab jms. Mul oleks tõenäoliselt väga keeruline harjuda endapikkuse või siis endast lühema partneriga, aga armastus on muidugi pime. Kui satub see ÕIGE olema minupikkune, siis võibolla suudan ka sellega kohaneda. Kindlasti väldiksin ka kõrgeid kontsi 🙂
Ma arvan, et sa pead ise oma mõtlemist korrigeerima, kui mehele ei ole pikkus probleem, siis sina ei tohi ka seda oma peas välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust 10 cm pikem (175 cm) ja mulle jupatsid küll konkurentsi ei suuda pakkuda
Teisisõnu- pean ma naise mõnusaimaks ja ilusaimaks pikkuseks u. 173-177 cm vahemikku. Kui proportsioonid on ka paigas, siis- super! Ja seda igas vanuses. Minu silm sellisel naisel puhkab.

Pisikesi ei pane nagu tähelegi…

Hahhahhaa
Sa võid ju neid tornkraanadest naisi ilusateks ja mõnusateks pidada, aga küsi meeste käest ka…oi, kuidas pikad ilusad mehelikud mehed hellitavad ja hoiavad väikesi naisi…sellest ei ole sul aimugi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:50; 12.02 19:02; 13.02 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud lapsepõlvest saati sarnane kiiks sees. Annan endale aru, et see on mu oma mõtlemises kinni, aga lahti ka sellest ei saa. Olen 180cm pikk. Lähedased sõbrannad on mul kõik vahemikus 155-165 ja ma olen terve elu võtnud nende seltsis endale alateadlikult meheliku rolli – avan uksed, luban nad enda ees sisse, ei luba raskeid asju tõsta, ei luba pimedas üksi koju minna, astun vahele, kui keegi neid tülitab jms. Mul oleks tõenäoliselt väga keeruline harjuda endapikkuse või siis endast lühema partneriga, aga armastus on muidugi pime. Kui satub see ÕIGE olema minupikkune, siis võibolla suudan ka sellega kohaneda. Kindlasti väldiksin ka kõrgeid kontsi ????
Ma arvan, et sa pead ise oma mõtlemist korrigeerima, kui mehele ei ole pikkus probleem, siis sina ei tohi ka seda oma peas välja mõelda.

Kuidas sa julged jupisõbrannadega väljas käia ja veel kontsadega, aga mehega ei julgeks? Kas sõbrannad ei tundu sulle nagu mudilastena? Su jutust jääb mulje, et sul meest polegi. Peadki elama terve elu üksinda ühiskonna arvamuse tõttu, see on muidugi kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:21; 12.02 18:31; 12.02 19:08; 12.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust 10 cm pikem (175 cm) ja mulle jupatsid küll konkurentsi ei suuda pakkuda
Teisisõnu- pean ma naise mõnusaimaks ja ilusaimaks pikkuseks u. 173-177 cm vahemikku. Kui proportsioonid on ka paigas, siis- super! Ja seda igas vanuses. Minu silm sellisel naisel puhkab.

Pisikesi ei pane nagu tähelegi…

Hahhahhaa
Sa võid ju neid tornkraanadest naisi ilusateks ja mõnusateks pidada, aga küsi meeste käest ka…oi, kuidas pikad ilusad mehelikud mehed hellitavad ja hoiavad väikesi naisi…sellest ei ole sul aimugi ????

Sa oled vastik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust 10 cm pikem (175 cm) ja mulle jupatsid küll konkurentsi ei suuda pakkuda
Teisisõnu- pean ma naise mõnusaimaks ja ilusaimaks pikkuseks u. 173-177 cm vahemikku. Kui proportsioonid on ka paigas, siis- super! Ja seda igas vanuses. Minu silm sellisel naisel puhkab.

Pisikesi ei pane nagu tähelegi…

Hahhahhaa
Sa võid ju neid tornkraanadest naisi ilusateks ja mõnusateks pidada, aga küsi meeste käest ka…oi, kuidas pikad ilusad mehelikud mehed hellitavad ja hoiavad väikesi naisi…sellest ei ole sul aimugi

Sa oled vastik.

Infantiilne on see sõna. Nähtud küll, kuidas selliseid m.vurre hellitatakse, aga kui päris naine kaadrisse ilmub, lähevad printsessikesed viuh meelest…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 19:37; 13.02 22:45; 17.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud lapsepõlvest saati sarnane kiiks sees. Annan endale aru, et see on mu oma mõtlemises kinni, aga lahti ka sellest ei saa. Olen 180cm pikk. Lähedased sõbrannad on mul kõik vahemikus 155-165 ja ma olen terve elu võtnud nende seltsis endale alateadlikult meheliku rolli – avan uksed, luban nad enda ees sisse, ei luba raskeid asju tõsta, ei luba pimedas üksi koju minna, astun vahele, kui keegi neid tülitab jms. Mul oleks tõenäoliselt väga keeruline harjuda endapikkuse või siis endast lühema partneriga, aga armastus on muidugi pime. Kui satub see ÕIGE olema minupikkune, siis võibolla suudan ka sellega kohaneda. Kindlasti väldiksin ka kõrgeid kontsi
Ma arvan, et sa pead ise oma mõtlemist korrigeerima, kui mehele ei ole pikkus probleem, siis sina ei tohi ka seda oma peas välja mõelda.

Kuidas sa julged jupisõbrannadega väljas käia ja veel kontsadega, aga mehega ei julgeks? Kas sõbrannad ei tundu sulle nagu mudilastena? Su jutust jääb mulje, et sul meest polegi. Peadki elama terve elu üksinda ühiskonna arvamuse tõttu, see on muidugi kurb.

Eiei, sa mõistad mind valesti – ühiskonnaga ei ole mul mingit muret ???? Ja mul ei ole ka muret sellega, et ma pikk olen. Lihtsalt endast lühemate inimestega koos olles võtan instiktiivselt endale tugevama poole rolli ja mõneti mulle meeldib oma kallite inimeste eest hoolitseda. Aga suhtes tahaksin ma ikkagi ise tunda end väiksema ja nõrgema poolena. Minu senised partnerid on olnud kõik minust pikemad ja tõenäoliselt ma isegi ei oska lühemaid mehi märgata selle pilguga, et temast võiks minu kaaslane saada. Ainsad lühikesed mehed, kellega koos ma end mugavalt tunnen, on mu oma algklassiealised pojad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinust 10 cm pikem (175 cm) ja mulle jupatsid küll konkurentsi ei suuda pakkuda
Teisisõnu- pean ma naise mõnusaimaks ja ilusaimaks pikkuseks u. 173-177 cm vahemikku. Kui proportsioonid on ka paigas, siis- super! Ja seda igas vanuses. Minu silm sellisel naisel puhkab.

Pisikesi ei pane nagu tähelegi…

Hahhahhaa
Sa võid ju neid tornkraanadest naisi ilusateks ja mõnusateks pidada, aga küsi meeste käest ka…oi, kuidas pikad ilusad mehelikud mehed hellitavad ja hoiavad väikesi naisi…sellest ei ole sul aimugi ????

Jupatsi kompleks. Mehed eelistavad ikka pikki ja sihvakaid naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei oska oma pikkust enda kasuks mängida. Olen 181cm pikk (ok abikaasa on 190, seega probleemi selles osas pole) aga mingeid komplekse ka pole. Meetrised jalad on iga mehe pilgumagnet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 20:08; 12.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste teemade puhul ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures. Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on…voodis ja väljaspool voodit. Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.

Mida siin õnnelikult ohata. Jupp jalgu ja perse. Munnivurr nagu mehed ütlevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 20:08; 12.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei oska oma pikkust enda kasuks mängida. Olen 181cm pikk (ok abikaasa on 190, seega probleemi selles osas pole) aga mingeid komplekse ka pole. Meetrised jalad on iga mehe pilgumagnet.

Mu lapse klassijuhataja on PIKKA kasvu naine, aga sellegipoolest käib ta alati kontsadel. Vaatasin just klassipilti, minu 170cm pikkusest pojast on ta (kontsadel) rõõmsalt pool pead pikem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on lugeda siin seda pikad vs lühikesed naised kemplemist ja kiitlemist. Naeruväärne. On ikka täiskasvanud inimestega tegemist?

Selle asja unustasite küll ära, et evolutsiooniliselt edasiarenenumate inimeste kaaslasevaliku kriteeriumid ulatuvad tõenäoliselt lühike vs pikk valikutest kaugemale. Aga lihtsamate meeste jagamisel võite nt kulli-kirja visata. Neil endil nii ehk nii vahet pole, auk on auk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meetrised jalad on iga mehe pilgumagnet.

Seda küll, aga kahjuks mitte alati positiivses mõttes.

Paljud pikad naised armastavad miniseelikut ja kõrget kontsa, aga jalad, mis nende vahel välguvad, on sageli üsna ebaseksikad kõhetud kepid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ennegi tähele pannud ja imestanud – miks inimeste pikkuse teema kõiki alati nii tigedaks ja pahatahtlikuks muudab? Munnivurr, jupats , kraana… kasv ei ole teatavasti enda teha. Kust see vastikud tuleb? Kas oma väikest kasvu tütart nimetate ka munnivurriks?

Ongi, tulevased jupatsid kes kunagi naist ei saa ja siis tulevased munnivurrid keda siis ainult läbi kepitakse. Selline ongi elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:21; 12.02 18:31; 12.02 19:08; 12.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust, teemast kõrvale..väikest kasvu naised on nunnud ja armsad küll jaa, ei eita üldse.
ometi ma olen end oma 193 cm mehe kõrval küll alati imehästi tundnud, olen ise 177 ja meie pikkusevahe on minu jaoks igatahes ideaalne:)

aga teemaalgataja, see oli sul esimene kord kontsi kandes mehest pikem olla. järgmine kord võtad juba mõistusega ja hoiad end juhtimast-sehkendamast tagasi, teadlikult, ja lased mehel uksi avada ja muud teha.
või siis ei kanna kontsi, vähemalt mitte nii kõrgeid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesekindel mees paistab suur ka endast pikema naise kõrval.

Ääremärkus: ka minu väheldased kogemused korvpalluritega (190cm+) kinnitavad minim.nniga varustatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielus 17 aastat, koos oldud veelgi kauem – pool elu. Mees on minupikkune (176 cm) ning kannab minuga sama suurusnumbrit. Vähe sellest- isegi jalanumber on sama. Seetõttu lähevad meil omavahel uniseximad riided (dressipüksid, pusad, kindad, joped) ning tossud või matkasaapad alatasa vahetusse.

Ja meile mõlemale sobib see vägagi. Oleme mehega parimad sõbrad, saanud seni koos kõik maailma asjad läbi arutatud, rahulikult ja asjalikult nõu pidada küll laste võistlustele viimise, küll maja remondi ja saja muu vajaliku asja puhul. Olen mõnikord tabanud end mõttelt, et mulle meeldib võrdväärne suhe. Jah, armumise algusjärgus eriti võib tunduda selline sugupoolte rõhutamine väga olulisena. Ja eks ta olegi- hormoonid ju möllavad ja puha. Kuid aastate möödudes, tänapäevastes tingimustes, jäävad tihti pinnale ja säilitavad oma abi- või kooselu ikkagi need paarid, kus keegi ei pea teist endast nõrgemaks/ tugevamaks, rumalamaks/targemaks jne.

See, kui mees vaatab oma naisukesele uhkelt ülevalt alla, võib ju tunduda alguses väga tore ja ürgmehelik. Ent kui nüüd sellises suhtes peaks tekkima mingisugune vaidlus, siis eeldab ju mees edasi, et naine ikka temale alt üles vaatab, kõiges teda ilusti kuulab ega vaidle vastu. Ongi jama käes. Minu abielu on nii kaua vastu pidanud tänu sellele, et meil ei vaata keegi kellelegi ei alt üles ega ülevalt alla ning arutamist vajav probleem arutataksegi kahekesi koos läbi, ilma et teine osapool mingeid teise sugu halvustavaid või naeruvääristavaid silte kleebiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikkuse vahe paneb mind mehelikult käituma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.